Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

numbius

Ok. Dakujem za rychlu odpoved, co sa tyka stravy, okrem sladkeho, citrusov sa este mam comu vyvarovat? Ohladom infekcie moze to byt aj neumytim ovocia, zeleniny z obchodneho retazca, lebo neumytu cinsku kapustu som takto skonzumoval pres par dnami...

RNG

Numbius, vyzera to skor na nejaku infekciu aj ked to mozno bola zo zaciatku len seboroa.
Skus postrek koloidnej striebornej vody, tiez tu zmes cikor, kokosak a citricidal, alebo ked sa jedna o plesne, tak 1-2% oreganovy olej, napr v kokosaku alebo aspon v olivovom oleji

numbius

Dobry den, RNG, mam otazocku pred troma dnami sa mi v okoli ust objavili flaky ktore sa za dva dni rozsirili na bradu, okolie nosa a celo, je to svrbicie, xhrastove, niekde trocha mokvave... Bol som s tym za koznou ta mi predpisala fucidin krem a imacort krem s tym ze sa jedna o seberoicku dermatidu. Spomeniem ze momentalne uzivam kapsula aloe vera, oreg. Oil kapsule, kokos. olej a citricidal. Nevedel by si poradit co je ucinne na spominane problemy? Praskovy cukor kokosovy olej + kvapky citricidalu na rany? Doteraz som problem takeho sravu na tvari nemal, je moznaa seberoa aj z potravin? Dakujem za odpoved

RNG

Boswelic acid je protizapalovy , tak ako aj curcuminoidy z turmericu. Ale to vyzaduje vyssie davky viackrat denne. Naviac je to velmi slabo antimikrobialnem tj neadresuje to pricinu zapalov ale len samotny zapal.
Urinarne probremy su tiez povacsine vyvolane roznymi mikropbasmi a tie treba adresovat silnymi antimikrobialnymi latkami. Moze to byt candida, na co je serrapeptaza a oreganovy olej, mozu to byt rozne stafylokoky a streptokoky, na co je roztok citricidalu alebo ine infekcie, kde pomaha napr Berberine.
Chladene probiotika maju ovela vyssiu zivotnost. Rozdel ich do mensichj plastikovych vreciek a vyber z chladnicky len tolko, co potrebujes. Nechaj zohriat na izbovu teplotu bez otvorenia, inac navlhnu(usadi sa na nich rosa)
Probiotikas treba obcas brat,pre istotu treba nasadit rozne, najma po hnackach aspon 2-3 dni mikrovlakniny ale ber kazdodenne

RNG

redka, samozrejme extrakty su silnejsie na niektore latky, z astragalusu sa robi extrakt zo zvysenym obsahom sacharidov, ktore su ta najucinnejsia cast obsahu tohoto adaptogenu.

RNG

Viedencan to nie je ziadny zazrak davat si kvapky do oci. Ja si obcas streknem koloidnu striebornu vodu do tvare s otvorenymi ocami a to mi staci na oci(mam syndrom suchych oci...)

orol

Ahoj RNG, dovol mi otazky.
(1)- Idem uzivat extrakt strength boswelliu 600 mg, 15mg turmeric root od firmy Now. Chcem to na bolesti a pohyblivost kolena (prechladlo mi koleno pri dlhodobom klacani na studenej podlahe pri praci a pravdepodobne mam zapal).
Moze mi boswellia pomoct aj pri urinarnych problemoch vratane oblicky z prechladnutia a naslednych zapaloch, ci nakazach?

(2)- mam probiotika Jarrow formulas (jarro-dophilus EPS 5 bilion). Mam ich uzivat po boswelii, alebo vobec nemusim ?

(3) Ako uchovavat tieto konkretne probiotika? Je vhodne ich dat do chladnicky, resp. nemusim ich dat ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk