Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Este na doplnok pre lombarda,
v USA zomiera na samovrazdy spojene s pouzivanim roznych drog na rozne mentalne problemy tisice ludi rocne
www.drugwatch.com
Vacsina toho sa naviac prekryva farmaceutickym priemyslom a lekarmi co tie skodlive drogy predpisuju, takze skutocna situacia je ovela horsia.
Takze hladat nahradu za tie drogy sa oplati, najma ked zatial nikdo na ne masove nezomiera, ako na farmaceuticke navykove drogy. Vlastne este nikdo dokazatelne na ne nezomrel, Inac by ich FDA v sluzbe farmacii uz davno zakazala.

RNG

Terry, zalezi to od formy zinku a vitaminu C. Akle ked mas obavy, daj nesimne 3 hodiny prestavky.
Ja som bral pri viralnych chorobach masivne davky vitaminu C az 1.5 gramu za hodinu a zaroven vyssie davky selenu jodu a vitaminu C niekolko dni A pracovalo to vyborne.

RNG

Lombardo, kedze nikto este neumrel z kombinacie 5-HTP a serotoninu, tak je to zrejme len rozsirovana kacica, aby odstrasili od oboch.
Ale od predpisovych liekov zomiera az vyse 700 000 ludi rocne, tak by som si skorej daval na predpisove pozor.

RNG

Jozko na kyseliny betain HCl,
na enzymi panceratin
na mikrovlakniny odprarucam zmes manohych ako psylium, inulin, arabinogalactany pectin atd.
a na probiotika kvalitne, silne a kyseliniovoi a tepelne odolne, aby sa mali moznost vobec dostat do criev.

Terry90

Zdravim RNG,
zda sa mi, ze som niekedy niekde cital, ze zinok a vitamin C sa navzajom potlacaju pri vstrebavani a tak by sa nemali uzivat spolu. Je to pravda?

lombardo1981

Toto je RNGho téma, tak tu nebudem moc oxidovať... Ani tejto odpovedi sa veľmi nepoteší... hlavne nie odo mňa...

St. John's Wort je ľubovník bodkovaný.
Kombinácia ľubovníku a 5-HTP sa viac ako neodporúča. Obe zvyšujú serotonín v mozgu, preto hrozí tzv. serotoninový syndróm, ktorý môže viesť až ku úmrtiu.
Zvyšok nech ti poradí RNG.

jozkos61

ok ten st john worth jedine z USA co som pozeral ale 2 3 tyzdne dodanie :(

5 htp sa da aj u nas zohnat v lekarni, tak kupim u nas, taky 100mg ma tab.
otazka davkovanie ako ?? kym pride st john worth 5htp ako mam brat a potom ked budu obe tak ako to mam davkovat prosim ??

co sa tyka toho travenia, tak az nato ze som mal pomerne prazdny zlcnik nato ze som bol nalacno som mal sono brucha dobre, akurat mi vravela ze mala problem vidiet niektore organy kvoli plynom v crevach, hlavne ze som bol nalacno... cize co radis?? davam si serafin kvapky na travenie zatial a pijem zlcnik pecenovy caj...

jozkos61

dobre a co s toho si mam zohnat teda na travenie??

okrem toho st john worth este aj 5htp kombinovať či to uz nie ?
ak hej tak staci ten 5htp s protein.sk alebo aj ten objednavat cez iherb?

ma to podobny ucinok ako frontin napr ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk