Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Viedencan, je sice pravda, ze panthenol posilnuje rast vlasov a moze zviditelnit jemnejsie chlpky na tele, ale chlpatost/hirutizmus nesposobuje To je vec vykolajenych hormonalnych hladin,najma androgennnych hormonov pozri na
www.ncbi.nlm.nih.gov

viedencan

dakujem za odpoved RNG , nic ine som nebral okrem toho panthenolu a potom sa mi to zhorsilo , poradil som sa aj s lekarom a povedal ze panthenol vyznamne regeneruje pokozku a chlpky su jej derivaty.Podla neho je to priamy suvis , aky Vas nazor na to.... nema panthenol aspon sekundarny ucinok ktory to ovplyvni?

mamado

RNG ďakujem veľmi za radu.
Vyskúšam to a nebudem mu dávať lepok. Mám doma aj enzým Gluten digest, môžem mu dávať aj ten na čistenie?

Chcem sa ešte spýtať beriem okrem iného Serrapeptázu. Môžem brať aj vitamín K2, lebo ten si dávam s vitamínom D3.

Ďakujem moc.

RNG

Fifo, chaparal je silne antiviralny, ale na hlieny a nakazy zijuce v hlienoch je NAC, serrapaptaza a najma oreganovy olej. Na nakazy v prinosnycy dutinach si treba kvapkat roztok citricidalu do nosa. Tj praveho citricidalu, co obsahuje quaternioalne zluceniny, najdes ho napr na Hoogle. Roztok na kvapky sa pripravuje s deci vody a 4 kvapiek toho citricidalu, profesional.

RNG

Neviem co ma panthenol spolocny s ochlpenim. To nie je latka ovplyvnujuca hormony. Na znizenie hladin androgennych hormonov skus brat DIM, 2 x 100 mg

RNG

Mamado, doplnky enzymov mu mozu len pomoct. Ci ma tie flaky ako nasledok alergie na mlieko, to ti povedat neviem, ale ked si to chces overit, daj mu na prazdny zaludok silny enzym na mlieko Lactazan je enzym na lactozu, nie vsetky zlozky mlieka. Ale ked skombinujes lactazan a entericky pokryty pancreatin, tak to pravdepodobne zaberie aj na mliecne bielkoviny, aj na tuky.
Inac intolerancia na lactozu je casto kombinovana s intoleranciou na lepok. Skus sa vyhybat lepku aspon 2-3 tyzdne a uvidis, ci za tym nie je lepok.

fifo2005

Zdravim RNG, chcem sa spytat, som uz cez 2 tyzdne chory, bolest hrdla, hlieny, mam kupeny chaparral, odporucil by si uzitie tohto doplnnku? vraj h oindiani pouzivali na jednoduche choroby ako su nachladnutie, chripka...uz starocia. Je dost antiviralny pri boji proti virusom...co vravis nan?

viedencan

Dobry vecer pred tyzdnom som si dal tabletky panthenolu ked som bol chori , a teraz mam koli tomu nadmerne ochlpenie na chrbte a siji , tento preblem mam uz dlhsie ked som bol mladsi tiez som bral panthenol koli aftam cize uz predosle problemi s nadmernym ochlpenim mi sposobil panthenol , da sa tato latka nejako "neutralizovat" ? (viem ze panthenol telo spotrebuva pri opalovani ale to teraz nieje mozne do solaria nechcem ist )

mamado

RNG, opäť ťa prosím o radu. Ale pre môjho 7 ročného syna.
Na kolenách sa mu tvoria suché červené fľaky. Boli sme u lekára, ktorý mu nepomohol. Predpísal mu mlieko Exscipial, vôbec nezaberá, mám pocit skôr, že mu to škodí.Stále sa to rozširuje. Natieram mu nohy kokosovým olejom. Syn ma intoleranciu na laktozu. Nedávam mu potraviny, ktoré obsahujú laktozu, chodíme do Rakúska, kde majú velmi dobrý výber bezlaktozových potravín.
Neviem čo mám robiť, máme doma laktazan. Môžem mu ho dávať na čistenie tela? Ja si čistím telo pankreatínom Solgar, môžem mu dávať aj ten?
Budem vďačná za každú radu.

RNG

Pozri cez iherb.com tam maju rozne napr vyrobok firmy Solgar, 850 mg tablety (4 x koncentrovane)maju teda ekvivalent 3000 mg entericky pokryteho pancreatinu kazda.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk