Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

mastie, farmacia sa snazi pouzivat svoje chemicke lieky na cokolvek, tj aj na veci, na ktore vobec neboli navrhnute. A ich "informaciam" zasadne velmi neverim, lebo su schopni "dokazat" prakticky cokolvek.
Prijdu casto s novymi liekmi, podla nich fantastickymi, a po 10 rokoch z nich znacnu cast odvolaju, lebo narobia viac skody ako uzitku.

mastie

natrafila som na nemeck. článok,že pri začínajúcom Alzheimere,nastalo zlepšenie pri užívaní Metrifonatu,čo je antiparazitikum,prosím o Vaš názor k tomu.ďakujem

redka

Ahoj RNG! Je nieco, na cosi treba dat pozor pri kupe cordycepsu?

Co by pomohlo najlepsie pri rekonvalescencii po tazkej chripke u osoby nad 60r.?

RNG

Ako som povedal, ucinne su quaternialne zluceniny a vyrobok co ich nespomina ma len maly zlomok ucinnosti. Pozor na rozne ine vyrobky, co spominaju len polyfenoly ale nie quaternialne zluceniny.

RNG

Vlado, aj koloidne striebro sterilizuje, ale zialbohu dostavame zo vzduchu a jediel stale nove a nove mikroby takze najlepsia zbran proti nim je ich konkurencioa, probiotika. V ustach si tie mikroby vzdy najdu nejaku potravu aj ked si cistis zuby 5 krat denne.

vlado69

RNG,
ďakujem, a mám ho len preplachovať v ústach alebo aj prehltnúť? Keď nechcem schudnúť a baktérie mám vo výtere len na jazyku nie v hrdle atď?

ČO povieš na NutriBiotic The Original GSE Liquid Concentrate, 4 fl oz (118 ml)?

je to to isté, ako tu radíš ale 4x lacnejšie, rovnaký výrobca.

A koloidné striebro alebo NAC by mi na tie baktérie nepomohlo? či z toho sa chudne?

RNG

Menna, len ten citricidal je ten pravy ucinny, co spomina ze obsahuje quaternialne zluceniny.
Ine maju len maly zlomok ucinnosti a neodporucam ich kupit.

RNG

Nuz ja by som k tomu pridal aj citricidal, profesional, najdes ho napr v Hoogle ,ten sa o tie mikroby v ustach postara. Viac na to , ako je citricidal ucinny na rozne mikroby najdes cez Google.sk uvedenim rng citricidal. Po vyniceni ich nahradia ustne propbiotika

menma

Zdar RNG chcem sa spýtat je nejaký citricidal aj na swansone ktorí sa oplatý kupit po kvalitnej stranke? lebo ten z hoogle mi pride drahy na to že to ma len 30 ml bolo by dobre kupit nejaku väšiu zasobu zo swansona z rovnakým učinkom je tam niečo take?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk