Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

menma

zdarvim rng včera som začal znova z citricidalom dal som si aj berberin,oreganový olej cat claws a leaft olive extrakt asi olývovi extrakt no a dnes mam same hnačky... je to nejaka reakcia na niečo že?? nevieto očo by mohlo ist ? bakterie? virusi ? infekcie?? na ednoskopii mi našli zapal, čo sposouje zapal bakterie či virusi ? tiež mavam už asi 4 dni cititelne bušenie srdca počas celeho dna mi tlčie silnejšie srdca a mam dojem že aj rýchlejšie proste ked si lahnem na postel citim ako mi bije srdce z čoho to može byt ma to suvis z týmito bakteriami alebo virusmi?

inak je dobre mat kysli žaludok ked je zapal v žaludku alebo potlačat kyselinu liekmy?? pretože doktorka mi dala lieky na potlačanie kyselini ani neviem z akeho dôvodu, len viem že mi našla v žaludku zapal

RNG

Geranium je zname aj pod menami Pelargonium graveolenses a ucine z neho je olej z listov.
Nesmies si to mylit s Pelargonium sidoides, ktoreho korene obsahuju liecive latky najma proti zapalom dychacich ciest, znama na trhu ako Umckalobo.
Rose geranium, alebo G. graveolenses olej z listov dostanes napr cez iherb.com, kde maju produklt firmy NOW foods, destilovany olej z jej listov. Nakolko je ale ucinkujuci na vlasovce/filarial worms ti povedat neviem.
Internet ale hovori o roznych domacich odcervovacoch
www.natural-homeremedies.com a ja som tu casto spominal protokol dr Huldy Clark, co najdes napr z domacej firmy JUKL ako protiparazitalny balicek.

mastie

prosím o odpoveď,kde by sa dala zohnať geranium tinktura, a čo by mohlo pomôcť na vlasovce-filarie podkožné
ďakujem

RNG

Amorfne znamena ze nestacili vykrystalizovat do kamenov.Ale tam nie je ziadne zlocenie, tj kto vie o co sa vlastne jedna.
Neviem, o ake vlakna sa jedna. Moze to byt vselico, od bielkovin az po rozne mykozy.
Cela ta "diagnoza" je znacne nejasna.

RNG

Maslo v prirodnom stave je tuk v mikroglobuliach z proteinov, takze sa neusadzuje nikde. Po pasterizacik a homogrenizacii sa tieto mikroglobuly rozpadnu a maslo moze zacat oxidovat, a teda mnohe tuky v nom sa kazia oxidaciou a polymerizaciou. Pretopenie masla oxidaciu urychli, aj ked odstani zvusky bielkovin cim maslo "stabilizuje" tj vacsina mikrobov sa don nepusti, podobne ako su stabilne aj hydrogenizovasne oleje, ako margariny, ktore prakticky ziadny "normalny" mikrob nevie pouzit, preto je ta "stabilita"
Oxidovane a polymerizovane zlozky masla su lepkave a nasadaju si na steny ciev, kde dalej oxiduju a tvrdnu
Toto je vsetko vec chemie, zname uz vyse 100 rokov, zialbohu nerespektovane ludmi, co sa tvaria ako odbornici na vyzivu a s kludom odporucaju znicene oleje ako "zdrave"

Fleur-de-lis

V téme Paleo ste napísali, že ghee spôsobuje upchávanie ciev. Môžte to prosím podložiť nejakým výskumom/článkom? Totiž ja som našla napríklad tento www.ncbi.nlm.nih.gov a to nepotvrdzuje vaše tvrdenie, ale tak zrejme sa v tom aj vyznáte, tak teraz neviem :/
Ďakujem

RNG

Babu, ber to pokial mas problemy.
Zaludocvne problemy su najma z nedostatku kyselin co si musis s jedlom doplnat.
Ani kapsule, entericky pokryteho oreganoveho oleja sa nehodia do nekysleho zaludka . Ja napr musim zobrat aspon jednu kapsulu kyseliny a pockat 15 minut, kym mozem zobrat entericky pokryte doplnky, aby sa mi ani nahodou nerozpustili v nedostatocne kyslom zaludku. A oreganovy olej aj tak odporucam brat s jedlom, lebo je to silna korenina.

babu218

Zdravím pán RNG,prosím o radu.Kúpila som si od NUTRIBIOTIK grapefruit seed 125mg a neviem zistiť ako dlho to môžem brať.Mám žalúdočné problémy a dlhodobo mám hlieny v krku ale nekašlem tak by bolo treba aj oreganovy olej v kapsuliach a odhlienovač?Dá sa to brať spolu a v akých dávkach?Bojím sa aby mi to nezaťažilo žalúdok.

redka

lumaraki ako presne beries ten kalinat? tak ako radil RNG rano nalacno niekolko hodin pres jedlom? aspon 1,5-3 hod. pred jedlom? pol lyzicky zamiesat ndo vody a vypit?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk