Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Detaily, na travenie treba dost kyselin, enzymov mikrovlaknin a probiotik a tebe zrejme nieco chyba.
Naduvanie uz v zaludku znamena nedostatok kyselin, v bruchu nedostatok enzymov a samozrejme proBiotik a mikrovlaknin.
Uz niekolko rokov obiehaju virusy "crevnych chripiek" ktore clovek sice vybojuje za 1-3 dni, ale znicia mu na dlhy cas vyrobu kyselin a tym cele travenie, vcitane crevnej flory

RNG

Jozko, ja radim zasadne veci, co mnohym pomohli, ale len v ucinnych davkach, tj kde je aktivne latka presne obsazena. Na St Johns wort odporucam produkt firmy Paradise Herb. lebo ich vyrobok obsahuje na 3 kapsule 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu, co posobi po 2 hodinach a ucinok trva cely den.

patrick245

Zdravím RNG, poprosila by som o radu k mojej diagnóze...Približne pred rokom a pol ma začal z času na čas pobolievať žalúdok. K častejším bolestiam, kŕčom, nafukovaniu, zvieraniu sa pridala aj horkosť v ústach, ktorú mám už aj dva mesiace a aj konečník ma niekedy svrbí, niekedy páli...mávam aj bolesti chrbtice, ale tie som mala aj predtým, len nie v takej miere ako teraz. Stolicu mám pravidelnú, niekedy je riedšej konzistencie, hlavne ráno. Gastroenterológ mi urobil gastrofibroskopiu, ktorá bola negatívna a vylúčil aj Helicobaktera a povedal, že som v poriadku, aj keď sa tak vôbec necítim...za každú radu budem veľmi vďačná. Ďakujem

jozkos61

dobre tak napr toto : 5-HTP(serotonin) a stJohns wort, ten lubovnik nemam pit teda ?? ci v tom stjohns wort je lubovnik obsiahnuty??

ako to davkovat a hlavne s kade to mam zohnat prosim , nejaku dobru stranku kde mi to aj prejde hranicami?? ak to nejde sem napis mi prosim sukromnu spravu, 5htp som videl aj na protein.sk ale neviem ako to je kvalitne, tie ostatne co si pisal neviem nemozem zas naraz sto veci brat asi postupne...

Moze mi to pomoct na tie problemy co som pisal na začiatku ,,??cital som tu temu na 5htp a ten johns wort a niekomu to nepomohlo cize tazko sudit kazdy je iny... dakujem

Nataly151

Môžem sa ešte opýtať ako dlho mam pancreatin užívať A aký vplyv to bude mať na už existujúce znamienka?ďakujem

RNG

Vobec si nerobim srandu s tym otvorenim hlavy, inac totiz tie rozne mikroorganizny, najma hlienove sa nedaju zistit. A aj tak si lekari z hlienovymi infekciami nerobia problemy, nepovazuju ich totiz za extra nebezpecne
Sustredia sa najma na bakterie, na ktore maju casto rozne ucinne atb.
Na ine maju pomerne malo, ked vobec.
Na alternativu na rozne nervove problemy odporucam najma 5-HTP(serotonin) a stJohns wort, co je ucinny ako ssri, snri, na dopamin a a Gabu v mozgu.Niekomu pomaha L-theanin, niekomu SAM-e, niekomu na Gabu vitamin B-3, co ju z tela prepravi do mozgu cez mozgovu krvnu barieru.

jozkos61

ok čize aku kombinaciu najlepšie odporučas aby sa dosiahol ucinok ako frontin alebo lexaurin ?? aj davkovanie prosim

a co sa tyka vyšetreni mozem ako si radil si dat s krvy dat urobiť čo najviac testov ale to je asi všetko, inak uz neviem ako dojdem na problem....mozno ta psychika aj ked neviem ci moze az tolko veci sposobovať. ..s tym otvorenim hlavy si snad robis srandu...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk