Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Za zapalmi su alebo zamorenia alebo mikroby. Tj ked adresujes zapaly treba sa sustredit na odstranenie ich pricin. Ciste portizapalove su curcuminoidy, boswelin serrapaptaza atd.

RNG

Derox pecene je najlepsie protokolom dr Berksona a samozrejme branim viac mikrovlaknin, aby sa ta extra zamorena zlc z tela niecim vyniesla
Nuklearna magneticka rezonancia je zanedbatelne ionizacna, tj je viacmenej neskodna.
Na poskodenie ionizujucim ziarenim(toentgen)regeneracia, tj ked je vobec potrebna sa da previest astragalusom v davkach 2 az 5 gramov. Najma ked hovorime o vysokych davkach ziatrenia, ako sa pouziva pri niceni nadorov ozarovanim.

menma

lokes no mam aj candex skusil som ho asi len na 3-4 dni potom som prestal celkovo z dietov.. moc som zlepšenie necitil a mesiac som držal protikadnidovu dietu a bral aj doplnky :(

rng ktorí je najlepší doplnok na detox pečene?

čo je dobre proti ožiareniu?? myslim rtg a magneticka rezonancia?

čo je najlepšie proti zapaloom?

RNG

Orol nemam ani sajnu. Postovne na Slovensko ja tu v USA vlastne ani neviem zistit poriadne.
OK , skusil som urobit "objednavku" na fiktivnu Slovensku adresu v Bratislave a toto mi to oznamilo

DHL Express - International
DHL Express - International - 20,30 dolárov

Zvyčajne trvá 3 až 7 dní
Číslo Tracking cene
Maximálne 150 libier (68 kg)
Je nám ľúto, nemôžeme loď túto metódu pre PO (pošta) boxy

Medzinárodná letecká pošta
Medzinárodná letecká pošta - 4,45 dolárov

Objednávky zvyčajne si 1-4 týždeň
Maximum 80 dolárov a 4 libry (1,8 kg)
Spoľahlivá služba, nie sledovanie a nevratná

RNG

V oreganovom oleji je ucinna latka carvacrol Tohoto treba na ucinok v tele brat 3 x 200 mg
Obvykle tekuty oreganovuy olej je dost chudobny na carvacrol a znacne pali, takze odporucam pouzivat oreganovy olej v enterickych kapsuliach ako napr ten, co vyraba firma NOW, kde v kazdej kapsuli je zarucene 100 mg carvacrolu, takze davka odporucena z tohoto produktu je minimum 3 x 2 kapsule, s jedlom.

Lokes

menma, tu candidu si uz uplne vylucil? Uz minule som ti pisal, ze enzym candex je najlepsi na to, kde po par dnoch uzivania zistis...ak ti je horsie, ze ju mas. Ak ti to pomaha(5-10 dni), tak ti bude tak vselijako(aj psychicky, raz lepsie, raz horsie, lebo sa z teba dostava candida, ale ta sa dostava z cloveka aj 1-2 roky+dieta. Po mesiaci uzivania uz mi prestali pukat kosti, zmizli bolesti pankreasu+ zapal mocovych ciest. Dnesna doba = stres+sladkosti na nervy = candida. Je drahy, s clom vychadza do 50 eur, ale mne pomohol najviac. A este aby som neklamal, aj oreganovy olej, ale ziadne 3 x 5 kvapiek, ale 3x 15 kvapiek(zapit 3 dcl vody) drz sa a skusaj.

RNG

Napravenie travenia a absorbcie vyriesi mnozstvo problemov. Kosti su velka zasobaren a odburavanie alebo budovanie pevnejsej kostry trva hodne dlho, mesiace aj roky.Kostra obsahuje mnoho kilogramov mineralov, tj tie malicke pilulky doplnkov to nespravia velmi rychlo. Dobry doplnok na kosti je napr Bone strength firmy NOW, ku ktoremu by som bral este extra vitamin D-3(5000 IU) a k-2 (az 200 mikrogramov) a pravdepodobne aj 2-3 gramy spiruliny (pacifica)

menma

no práve že už naznačil hraničními výsledkamy z decembra a pretože ja ani za .... nemožem zistit čo mi je neostava mi toho vela..

inak prečo ked si každý den doplnam horčik,magnezium,k2,d3 jem multivitaminove doplnky, tiež vitamin C,B necitim žiadne zlepšenie na kosti´?? alebo vôbec .. naopak mam dojem že to moje telo ignoruje a nadalej mi oslabuje kosti.. strašne ma bolievaju kosti najmä pri panve a podnov (na stehnach) a ani po 2-3 týždnoch užívanania doplnku na kosti kde je vapnik,horčik,zinok,k1 a d3 mi absolutne nepomaha.. čo može sposobit alebo čo vyžaduje v tele to že moje telo potrebuje,alebo z nejakeho dôvodu "kradne" živiny z kosti ?? a na niečo ich použiva?? na čo sa využivaju v tele látky z kosti??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk