Otázky na RNG

katy350

RNG prosim ta vies mi poradit? z poslednych vysledkov krvi mi vysiel vysoky "zly" cholester. a nizky ten "dobry". ako sa to da "vymenit" ?
a este nieco, citala som tu niekde tvoj prispevok, ze na chrbticu je dobre zavesenie dole nohami... moj syn ma skoliozu a uz ma aj termin operacie, ma len osemnast rokov a velmi sa toho vsetci bojime... hladam ine moznosti, ale asi sa tomu nevyhneme... chytim sa kazdej slamky..

RNG

PF samozrejme ze moze. Cholesteroly aj triglyceridy dostavas z jedla alebo sa ti tvoria v tele najma z prebytocnych tukov, najma v peceni, ale tuky/triglyceridy aj v jednoptlivych bunkach.
Dnesny boj prei cholestrolom zasiel pridaleko, hladiny co sa odporucuju ako dobre su skodlive, kedze cholesteroly su v tele potrebne na hropamdu funkcii.

RNG

Menna skodlivych mikrobov su desiatky tisicov a co sa ti vselikde v tele moze usadit zavisi od podmienok ake na tom mieste su.

PF2014

Ahoj, chcem sa spýtať, môže mať aj chudý človek, s minimálnym tukom na tele zvýšený cholesterol alebo triglyceridy? Alebo kedy sa to hlavne zvyšuje?

RNG

Za zapalmi su alebo zamorenia alebo mikroby. Tj ked adresujes zapaly treba sa sustredit na odstranenie ich pricin. Ciste portizapalove su curcuminoidy, boswelin serrapaptaza atd.

RNG

Derox pecene je najlepsie protokolom dr Berksona a samozrejme branim viac mikrovlaknin, aby sa ta extra zamorena zlc z tela niecim vyniesla
Nuklearna magneticka rezonancia je zanedbatelne ionizacna, tj je viacmenej neskodna.
Na poskodenie ionizujucim ziarenim(toentgen)regeneracia, tj ked je vobec potrebna sa da previest astragalusom v davkach 2 az 5 gramov. Najma ked hovorime o vysokych davkach ziatrenia, ako sa pouziva pri niceni nadorov ozarovanim.

menma

lokes no mam aj candex skusil som ho asi len na 3-4 dni potom som prestal celkovo z dietov.. moc som zlepšenie necitil a mesiac som držal protikadnidovu dietu a bral aj doplnky :(

rng ktorí je najlepší doplnok na detox pečene?

čo je dobre proti ožiareniu?? myslim rtg a magneticka rezonancia?

čo je najlepšie proti zapaloom?

RNG

Orol nemam ani sajnu. Postovne na Slovensko ja tu v USA vlastne ani neviem zistit poriadne.
OK , skusil som urobit "objednavku" na fiktivnu Slovensku adresu v Bratislave a toto mi to oznamilo

DHL Express - International
DHL Express - International - 20,30 dolárov

Zvyčajne trvá 3 až 7 dní
Číslo Tracking cene
Maximálne 150 libier (68 kg)
Je nám ľúto, nemôžeme loď túto metódu pre PO (pošta) boxy

Medzinárodná letecká pošta
Medzinárodná letecká pošta - 4,45 dolárov

Objednávky zvyčajne si 1-4 týždeň
Maximum 80 dolárov a 4 libry (1,8 kg)
Spoľahlivá služba, nie sledovanie a nevratná