Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

menma

Rng zdravím... chcem sa spýtat čo zvyšuje vstrebavanie živín z čriev?? chcem sa spýtat čo robiť ked ma niekto chore črevá a zle mu vstrebavaju živini do tela... ja mam malo magnezia na 1500 % prišiel som na to nahodov... doplnujem si všetky vitaminy pretože mi pukaju kosti a bolia ma klby... tak som skusil magnezium 500 mg a bolesty hlavi zmizli... teraz užívam už asi týžden magnezium a zatial len občastne mierne bolesty hlavi.. takže čo robiť?? a ešte z čoho može byt nedostatok magnezia alebo celkovo živín ak su čreva v poriadku? može to byt aj príznak na tetaniu ?? ta bolest hlavy ?

plenorak

Dobrý deň, mám otázku na pana RNG.

Bolo mi diagnostikovane SIBO (syndrom prerastania baktérii v tenkom čreve)..momentálne som na trojtýzdnovej liečbe ATB Normix...pocitujem zlepšenie stavu. No mám podozrenie aj na candidu ..resp. mam na nohach onychomykozu, ktorej sa neviem zbavit hadam aj tri roky...!!! Sujektívne mam pocit ze som zapliesnena v crevach ..no zatial som nepodstúpila ziadne vysetrenie ohladom tohoto ..!!! Objednala som si oreganový olej Now aj GSE...papam kokosovy olej, nejem sladkosti a pod..pečivo si pečiem sama ...chcem sa spytať co este môžem urobit aby som sa uplne vyzdravela? Dakujem za odpoved.

orol

RNG, este mi dovol otazku

Idem objednat probiotika z iherbu. RNG prosim Ta ktore z tychto dvoch zobrat?

Jarrow Formulas ( Jarro-Dophilus EPS), alebo
Healthy orings natural ? (su ORINGS odolne voci kyselinam)resp. dostanu sa na miesto urcenia do criev?

orol

RNG 23.19
poslednemu odstavcu tvojho prispevku nerozumiem, objasni mi to prosim.

Klucove pre mna je aby sa manzelka nevzdala liecby uz v zaciatkoch z dovodov palenia zaludka po uziti kapsule oreganoveho oleja. Inac ona ma cely zivot vynikajuce travenie a zaludok ju nikdy nebolel a obavam sa tiez aby mi nevycitala, ze co som jej to naordinoval za liecbu :-o)))

ritta12

Zdravim ta rng, cca 1 rok sa mi kazdy mesiac vytvori herpes na pere. Napriek tomu ze uzivam vitaminy,jem ovocie a zeleninu, pijem rozne caje a imunitu mam v poriadku podla testov od imunologa. Kde je problem, co to signalizuje? Dakujem

kajulka6

RNG poslal si mi navod ako namiesat kre pre muza ked sa mu vytvaraju bazocelularne karcinomy, ALE v akom pomere to mam namiesat a kde zohnat transresveratrol a proantokyanidu z hroznovych semien? ALebo nevies uz o konkretne nejakom dobrom kreme ktory to obsahuje, moze byt aj cez Iherb.
A prosim ta da sa robit nieco s Hemangiomami co sa mi robia po trube? Neviem ako to zastavit. Dakujem za odpoved

RNG

Citricidal je na aktivne infekcie v prinosnyc dutinach. Aj oreganovy olej , kedze je prchavy sa tam dostane , samozrejme ale citricidal je vseobecne na hromadu mikrobov ucinnejsi. Avsak do stredneho ucha sa kvapkat neda, tam prenikne len prchavy olej, ako oreganovy aj z krvi, kde sa do hlienu vyluci a tak znici v nom rozne mikroby. No a serrapeptaza, co odhlienuje zaroven mnohe maskovane infekcie odmaskuje pre lepsi prienik obrannych latok do nich.
Zialbohu, kedze sa do dutin vyluci z krvi len malo toho oleja, tak to trva dlho potlacat.
Osobne som skusiol aj dvojnasobne davky, ale s tym opatrne, lebo oreganovy olej je silna korenina a mpze podrazdit aj creva. Raz som si dal oreganovy bolej c enterickych kapsuliach spolu s Kalinatom, nedopatrenim, a tak sa mi oreganova kapsula rozpustila uz v zaludku co malo za nasledok "sablovy tanec" Nemam priam nejmenej citlivy zaludok a taka davka koreniny don bola privela na moju toleranciu.
Dnes si pre istotu davam 1 kapsulu kyseliny 1/4 hodiny pred oreganovymi alebo inymi enterickymi kapsulami pre istotu, aby sa mi tie entericke kapsule nerozpustili v zaludku ani nahodou.

orol

RNG
takze staci ked bude brat serapeptazu a oreganovy olej v kapsuliach na to ucho? Citricidal teda brat nemusi na to ucho?

RNG

Orol, Hogle ma pravy citricidal , profesional tj s obsahom quaternialnych zlucenin.
Nie GSE, co je dnes bez tych zlucenin. Nakazy v stredniom uchu treba adresvat najma odhlienovanim tj serrapaptaza(3 x 120 000 IU) a oreganovy olej v kapsuliach, taky co vyraba firma NOW
A odstranenie nakaz v dutinach stredneho ucha je boj na dlhe ruky, tj trvajuci casto mesiace. Ale bez adresovania usti do tinitusum, vestibuklarneho syndromu a strate rovnovahy/vertigo. TakZe to treba adresovat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk