Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

orol

Pozdravujem Ta p. professor
-ktory citricidal z Hogle, pripadne z iherbu je ten pravy, aby som to spravne objednal? P.s- 67 rocna manzelka dlhsiu dobu horsie pocuje na jedno ucho a zalihava jej v nej. Lekarka tvrdi, ze to je vekom, prekonane zapaly, ma to v uchu uz opotrebovane a tak jej ani nepredpisala ziadne antibiotika, lieky. P.s- Ako ju vyliecit, alebo aspon zlepsit jej stav?

RNG

Namiesaj si kvalitny krem z kokosoveho oleja, esteru C palmitate a vitaminu E, pripadne aj inych antioxidantov ako transresveratrol a proantokyanidu z hroznovych semien a to by ti malo pomoct kozu zregenerovat. Ja si donho davam aj jemny kyslicnik zinocnaty ako tienidlo na zvysenie SPF, najma ked sme v tropoch.

kajulka6

Ahoj Rng, da sa zastavit vytvaranie Bazocelularnych karcinomov? Moj muz ma 42 rokov, ma svetlu pokozku,modre oci v mladosti sa par krat spalil,teraz jasne ze dava pozor,neopaluje sa a ak vyde na slnko pouzivame filtre fyzikalne ALE aj napriek tomu sa mu vzdy na kozi vytvori ten karcinom a kozny mu to vybera..Existuje vobec nieco co to zastavi?
A mne sa vytvaraju hemangiony,su to take cervene gulicky po tele, mam 33 rokov,kozny hovori ze to su starecke veci a budem mat hoho viac ale v mojom veku starecke? Da sa s tym nieco robit,nieco uzivat,alebo to signalizuje nejake ochorenie?
Dakujem za odpoved Rng

RNG

Katy rozne enzymy sa cloveku vylucuju neprestajne a ked mas nedostatok niektoreho z enzymov v case, ked jes jedlo co ten enzym potrebuje, tak si ho musis zakazdym doplnit, inac to jedlo nestravis a moze ti sposobit problemy

RNG

Kajulka, ak dostanes masivnu davku tejto bakterie, tak doastanes chorobu bez ohladu na to, cio si ockovana alebo nie. Inac na mensie davky ockovanie postaci Pri ochoreni treba davat okamzite ucinne atb alebo ucinne antimikrobialne doplny(najlepsie kombinacia oboch, samozrejme)
en.wikipedia.org
Inac nie je to dnes uz velmi casta infekcia v civilizovanyc krajinach, hoci je velmi nebezpecna, najma ked sposobi zapal mozgovycy blan kde by som nezavahal ani minutu a okamzite dal masivne davky atb rovno do krvi.

katy350

RNG prosim ta ked chcem jest mliecne napriklad trikrat denne tak mam zakazdym uzit ten Lacto enzym? neviem ako casto sa to smie..dakujem!!

kajulka6

Ahoj Rng, mam strach z Meningogoka, je nieco ucinne na trhu proti tomuto ochoreniu?
A je propylen glykol v deodorantoch nebezpecny? Lebo aj kopu prirodnych obsahuju tuto latku,to ma matie ci to mam kupit alebo nie a je DEO KRISTAL lepsia volba kedze deodoranty s Hlinnikom mozu sposobit rakovinu co tento Krystal je to nahrada ALE je to bezpecne a prirodne? Dakujem

RNG

Nuz ja by som isotretinoin nebral vobec, ale miesto neho ovela menej skodlivy prirodny vitamin A vo forme retinol palmitate. Aj ten je vo vysokych davkach(50 000 IU=priblizne 16 mg)) skodlivy, ale ani zdaleka nie natolko, ako chemikalia isotretinoin. Skodlivost tu je najma z vysusenia a praskania koze, nie poskodenia pecene.
NACje forma aminokyseliny, neviem, ci vobec z niecim nepriaznivo reaguje

Flatt

Ahoj RNG, môže sa acetylcysteín užívať naraz s izotretinoínom (na liečbu akné)? Vopred ďakujem za odpoveď.

RNG

Pf,to je dobre doplnovanie na kosti a klby, dufam ti to pomoze, na bolesti reumatickeho povodu a na dobre pruzne kosti treba uzivat aj bor.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk