Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

perla1

Ahoj RNG,dakujem za odpoved este sa spytam na CT vysetrenie, mam ist na CT pluc, budu mi prechadzat aj cez stitnu zlazu, je to nebezpecne? Mam sa tomu vyvarovat,je to ziarenie nebezpecne,mame v rodine znizenu stitnu zlazu tak aby sa mi nerozbehlo ochorenie,ci je to vobec mozne, uz teraz mam trosku spomalenu stitnu zlazu,lieky ale zatial neberiem.
A na Streptokoka a Stafilokoka je ktory doplnok ucinny?
Dakujem za odpoved

mamado

Orol, rada RNG pomôžem.
Veľmi si ho vážim, pomohol mi a pomáha naďalej.
Som šťastná, že takýto človek žije na tejto planéte.
A zlí ľudia, bohužiaľ boli, sú a budú.

RNG

Flavonidy a antioxidanty su pomocne latky, cviastocne protirakovinne, ale osobne by som sa na ne velmi nespoliehal. Enzymi ciostia telo ovela ucinnejsie, betaglukany podporia telesnu obranu zvysenim tvorby a aktivity najma NK krviniek, a napr braviola obsahuje vyse 70 silne citotoxickych latok, chlorid ceziaq aqlkalizuje rakovinne bunky,ktore nevedia pracovat v alkalickom rezine a uhynu, takze tieto by som pouzuval ako hlavne a rozne ine ako len pomocne

orol

Vazeni, zavalujete RNG nespocetnymi otazkam a chcete od RNG relevantne informacie. Ako sa ale RNG moze plnohodnotne sustredit na Vase otazky a plnohodnotne na ne odpovedat , ked je v jednotlivych temac www.zdravie.sk neprajnikmi zlosynmi castokrat rafinovane a zlomyselne napadany ? Neviete ho v tychto temach podporit? Alebo nechcete? Alebo si myslite, ze ked uz mate jeho prispevky zalohovane, ze ste vyhrali? Omyl !!! RNG ma vzdy co povedat !!! P.s- Vsak staci, ked si do VYHLADAVANIA zadate kazdy den do koloniek okna (hladany vyraz) RNG a do druheho okna „prispevky od pouzivatela". Tymto sposobom sa dozviete... A pomozte mu prosim, lebo svet je zly !

axyna

RNG citala som na nete od Teba vela prispevkov, nazorov, doporuceni k roznym zdravotnym problemom a som rada, ze nam vsetkym svojimi radami tak pomahas. Aj vdaka Tebe sa na tie nase choroby uz pozerame optimistickejsie. Dakujem.

gabi123

zdravim RNG, prs. ta, myslis, ze www.centrumzdravehozivota.sk
ze tento doplnok je naozaj taký uzasny, ako uvadzuju niektore zdroje, dokaze vraj vyliecit rakovinu.
dakujem za tvoj cas a nazor

RNG

Doplnky na klby a slachy pomahaju aj na regeneraciu platniciek. Tieto sa ale mozu regenerovat len ked z nich das dole tlak alebo este lepsie, natiahnes si chrbticu(trakcia, zavesenie sa za nohy a podobne.Tym sa podstatne zlepsi cirkulacia okolo platniciek a teda aj moznost regeneracia.

axyna

Doporucene mi bolo pred spanim zjest 1 figu+6 susenych marhul+1 slivku, ale neviem ci je to spravna volba. Existuje aj doplnok mineralov a vitaminov na regeneraciu medzistavcových platniciek? Dakujem.

RNG

Axyna, makovy olej neobsahuje ziadny vapnik. Ber popriadny doplnok mineralov a vitaminov napvrhnuty na kosti ako napr Bone Strength od firmy NOW foods. Tam mas spravnu formu mineralov na absorbciu, spravne pomery medzi nimi a tiez vitaminy D-3 a K-2, ktore su nevyhnutne pre absorbciu a zabudovanie do kosti.
Najdes ho napr na iherb.com
ktori maju najlacnejsie postovne na Slovensko a dokonca aj zlavny kupon pre prvonakupcov.Kupon najdes na rng.nazory.eu kde najdes aj rozne ine rady

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk