Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Nataly, na vsetky nefunkcne utvary na tele su ucinne silne enzymi, ako napr entericky pokryty pancreatin, davka 2 x 6 gramov ekvivalent.
Na hojenie ran po vypalovani by som pouzil zmes kokosoveho oleja a jemneho praskoveho cukru
Vylepsit sa to da aj par kvapkami citricidalu.

Pre dievcata, co mali v mladosti nizke hodnoty hormonov, pripadne boli na roznych dietach, ktore im ovplyvnili rast prs je mozne rast povzbudit aj v rannej dospelosti.

Prostriedky co na to pomahaju obvykle obsahuju yam(diosgenin),saw palmetto(rastlinne steroly) vytazky z dateliny, vytazky zo soje a podobne.

Tu je mensi prehlad roznych vyrobkov a ich hodnotenie pouzivatelmi:

www.breastoptions.com

Zvacsenie prs je dost permanentna zalezitost, ked sa raz zvacsia, tak to aj po dobrati roznych pomocok zostava na dlhe roky. Tak ako po tehotenstve trva tiez ciastocne zvacsenie prs velmi dlho u vacsiny zien.

RNG

Cerva, hnacky mozu byt par dni, to je dosledok herxheierovej relakcie, kde sa vybije v tele privala mikrobov a telo sa nestaci od ich vyluckov odmorit

RNG

Detaily, bez problemov to mozes kombinavat.
Celkove, velmi zriedka sa doplnky nedaju kombinovat. a aj tak nie su kombinacie skodlive. len jedno moze druhe deaktivovat. napr neberes antioxidanty a oxidantami, probiotika z antomikrobialnymi, ale das niekolko hodin pauzu medzi ne.

RNG

Inac ked si myslis, ze sa v krvi objavia infekcie v strednom uchu, tak to si na omyle. A nijak inac, okrem otvorenia hlavy sa nedaju zistit..

RNG

Jozko, na virusy su atb uplne neucinne, prave naopak znkcenim probiotickej crevnej flory ich podporia podobne ako aj hlienove kultury, kvasne, mykoplazny a podobne.

Nataly151

RNG velmi pekne ťa chcem poprosiť, porad, už som zúfalá.
Mám velmi vela znamienok, najviac na chrbáte a v oblasti prs a brucha. Skúšala som laserové odstránenie-všetky znamienka do 2 mesiacoch dorástli, a po chirurgickom mi ostávaju obrovské keloidy..nemám inu možnosť ale nechcem ich mať na tele, som mladá a mám z toho komplexy. Počula som o domácom odstránení - natierať jablčným octom alebo cesnakom. čo si o tom myslíš? príp. je nejaký iný spôsob ako ich odstrániť?alebo aspon nech vyblednu!

Moj dalsí obrovsky komplex je plochý hrudník, mám nulky a mam 25 rokov, na plastiku nemam :( ako ich zväčšiť? aspoň na jednotky? dakujem krásne za prípadnú odpoved a záujem

bager

Rng prosim ta nemozes napisat ake mnozstvo 5 htp mozem denne brat a ci nema nejake vedlajsie ucinky mam 53 rokov dakujem

cerva

Dobry den prajem Rng, skusim aktualizovat moj stav. Beriem vsetko co ste mi napisali. Citricidal, kvapkǎ do nosa, serrapepraza chapparal nac a oreganove kapsule plus este probiotika. Vykychla som jeden cap ale na mandliach stale male hnisave bodky, mierne zacervenanie. Mavam dost z tych pripravkov hnacky, je to mozne? A este otazocka k tomu vyrastku. Da sa stym nieco spravit? Ta orl lekarka na to vobec nereflektovala, mohla si to nevsimnut? Dakujem za odpoved :)

PF2014

Ahoj, beriem MSM 1 gram denne, pomôže to na kĺby?? Samozrejme, beriem aj iné veci, len som chcel vedieť, že či to stačí, či nie, lebo som čítal, že dávkovanie môže byť oveľa vyššie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk