Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

axyna

Spondyloza, spondylartroza, platyspondylia, osteochondroza, Schmorlove uzly,Th5 az Th11 ... zacinam s SM system cvicenim, ktore by mi malo trosku tu neskutocnu bolest stlmit. Doporuceny mi bol makovy olej na osteoporozu + schudnutie bez straty svalovej hmoty, aby chrbtica nebola moc zatazovana len to je problem, pretoze neviem ako to mam urobit. Vopred dakujem za Vase rady a prajem vsetko dobre do dalsich dni.

RNG

Zlepsenie cirkulacie sa da dosiahnut cistenim ciev lecitinom a riedenim krvi nattokinazou, pripadne rozsirovanim ciev ovocim hlohu/Hawthorne v davkach 2 az 5 gramov.
Ale dopvodov na cyanozu je hromada, pozri napr na
en.wikipedia.org

gabi123

Dobry den RNG, znova sa na teba obraciam s prosbou o pomoc, v com je problem, ak mlademu dievcatu 17.rocnemu fialoveju nechty na rukach, nohy aj ruky mava chladne ci v zime alebo v lete, co by si nam vedel poradit, dopredu dakujem za tvoju odpoved

RNG

axina, ked hovoros o skolioze, tak si treba chrbticu natahovat, napr trakciou(podobne ako stredoveky skripec, ale s miernymi vahami a dobre vypoduskovanym "obojkom" na krku ci nohach, podla toho ci je skolioza v hornej alebo dolnej casti chrbtice.
Existuje aj zariadenie na zavesenie za nohy pod mensim uhlom az uplne zvislo, co tak isto narovnava chrbticu a dovoli vyzivu a regeneraciu diskov, najdes to pd nazvom inversion therapy, pozri napr na
www.google.com

RNG

Kajulka, prvykrat nakaza niektorym z mikrobov zvysi imunitu, ale zrejme ked to mas uz desiaty krat, tak to dalej imunitu nezvysuje, to by povedal aj zdravy rozum. A vtedy sa treba branit, ako len vies.

RNG

Perla vsetko ma svoju dobru aj zlu stranku. Mamografia sice objavi nadory skor a tym sa zvysi pravdepofdobnost vy,iecenia, ale zaroven zvysi ozarovanim pravdepodobnost rakovin prs a tlakom rozsirenie /metastazy rakovin do tela. Lekari trvaju na tom, ze je to potrebne, cest vynimkam, ale niektore statistiky uvadzaju az 2 x tolko rakovin s mamogreamami, ako bez nich. Moja zena napr po prvom mamograme, ked dosla domov s modrinami na prsiach sa ma spytala, co si o tom myslim a ja som jej povedal, aby tam viac nechodila a kontrolovala si hrcky na prsiach hmatom

axyna

RNG, mam vazne zdravotne problemy s chrbticou, neoperovatelny stav, pri bolestiach mi ako-tak pomaha len cvicenie a musim 5-10kg schudnut. Co by si mi poradil, aby som pri chudnuti nestratila svalovu hmotu?

kajulka6

ok Rng a podla teba tie skolkarske choroby imunitu deti posilnuju alebo oslabuju? Niekto tvrdi ze treba tie choroby prekonat a zas iny nazor ze sa tym len oslabuje telo stale dokola tymi chorobami a najlepsie je skolku vynechat. Co je lepsie na zdravy vyvoj imunity? A ked chcem Koloidnu striebornu vodu mam kupovat tie co su 5 ale 10 ppm alebo vyssie 40 ppm. Dakujem

perla1

Zdravim ta RNG,chcem sa ta spytat ci je mamograf pre zeny nebezpecny alebo nie,kedze jedna skupina tvrdi ze to pri vysetreny vyzaruje a skodi to prsiam kazde 2 roky ich takto kontrolovat,druha skupinka tvrdi ze je to bezpecne. Co je pravda,treba na to chodit uz od 40 rokov zeny?
A mam ist na CT pluc, budu mi prechadzat aj stitnu zlazu, je to nebezpecne,mam sa tomu vyvarovat,je to ziarenie nebezpecne,mame v rodine znizenu stitnu zlazu tak aby sa mi nerozbehlo ochorenie,ci je to mozne. Dakujem za odpoved

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk