Otázky na RNG

perla1

Dobre Rng a ked sa to ziarenie z CT akumuluje je nieco cim to dostanem z tela von?
A na Streptokoka a Stafilokoka je ktory doplnok ucinny? Dakujem

RNG

axyna, zvyseny tlak ma viacero moznycy pricin. Prva je stress a zly spanok, druja je prebytok Na a nedostatok K v potrave,
tretia su zapchate cievy, co treba cistit lecitinom a lipazou, dalzia je zuzovanie ciev, najma z kavy a nikotinu, , na rozsirenie odporucam vasodilataciu ovocim hlohu/Hawthorne, co to robi efektom ACE.
Samozrejme odporucam aj bezpecne riedenie krvi enzymami ako nattokinaza a sarrapeptaza, lebo redsia krv lahsie plynie a netreba ju natolko tlacitm Tieto enzymy zaroven rozbijaju krvne zrazeniny ako fibriny a tromby.

RNG

Perla 1, ziarenie skodi samozrejme kazdemu, najma ked sa opakuje,l tj je to z akumulacie/hromadenia a nie z jednotlivych davok.
Az 60% zien ma spomalenu funkciu stitnej zlazy, preto odporucam brat jod a selen v ovela vyssich davkach, ako to bezne lekari odporucaju

axyna

Dobry vecer RNG, Bone Strength aj spolu s Omega-3 Premium Fish Oil som si prave objednala, ale este Ta chcem poprosit o radu. Vies mi odporucit nieco aj na moju hypertenziu 3stupna /vysoky krvny tlak/? Obrovska vdaka.

perla1

Ahoj RNG,dakujem za odpoved este sa spytam na CT vysetrenie, mam ist na CT pluc, budu mi prechadzat aj cez stitnu zlazu, je to nebezpecne? Mam sa tomu vyvarovat,je to ziarenie nebezpecne,mame v rodine znizenu stitnu zlazu tak aby sa mi nerozbehlo ochorenie,ci je to vobec mozne, uz teraz mam trosku spomalenu stitnu zlazu,lieky ale zatial neberiem.
A na Streptokoka a Stafilokoka je ktory doplnok ucinny?
Dakujem za odpoved

mamado

Orol, rada RNG pomôžem.
Veľmi si ho vážim, pomohol mi a pomáha naďalej.
Som šťastná, že takýto človek žije na tejto planéte.
A zlí ľudia, bohužiaľ boli, sú a budú.

RNG

Flavonidy a antioxidanty su pomocne latky, cviastocne protirakovinne, ale osobne by som sa na ne velmi nespoliehal. Enzymi ciostia telo ovela ucinnejsie, betaglukany podporia telesnu obranu zvysenim tvorby a aktivity najma NK krviniek, a napr braviola obsahuje vyse 70 silne citotoxickych latok, chlorid ceziaq aqlkalizuje rakovinne bunky,ktore nevedia pracovat v alkalickom rezine a uhynu, takze tieto by som pouzuval ako hlavne a rozne ine ako len pomocne

orol

Vazeni, zavalujete RNG nespocetnymi otazkam a chcete od RNG relevantne informacie. Ako sa ale RNG moze plnohodnotne sustredit na Vase otazky a plnohodnotne na ne odpovedat , ked je v jednotlivych temac www.zdravie.sk neprajnikmi zlosynmi castokrat rafinovane a zlomyselne napadany ? Neviete ho v tychto temach podporit? Alebo nechcete? Alebo si myslite, ze ked uz mate jeho prispevky zalohovane, ze ste vyhrali? Omyl !!! RNG ma vzdy co povedat !!! P.s- Vsak staci, ked si do VYHLADAVANIA zadate kazdy den do koloniek okna (hladany vyraz) RNG a do druheho okna „prispevky od pouzivatela". Tymto sposobom sa dozviete... A pomozte mu prosim, lebo svet je zly !

axyna

RNG citala som na nete od Teba vela prispevkov, nazorov, doporuceni k roznym zdravotnym problemom a som rada, ze nam vsetkym svojimi radami tak pomahas. Aj vdaka Tebe sa na tie nase choroby uz pozerame optimistickejsie. Dakujem.