Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

mamado

RNG, čo sa týka toho Pankreatínu viem, že je to tá istá dávka. Som len prekvapená, že typická vôňa /ak sa to tak dá nazvať/ pankreatínu je úplne iná a kapsule sú menšie.
Trochu ma to znepokojuje, ale snažím sa veriť, že je to v poriadku.

redka

otazka... ma zmysel uzivat kurkumu vo forme mleteho "korenia"? alebo je nutne uzivat len vytazok? na niektorych forach radia pri zapaloch v tele uzivat 12 gramov kurkumy denne... coz je docela dost....balenie ktore mam doma ma 40 g tak neviem... vyslo by to na 4 dni :/

Girl35

Rng poprosim vas o radu,mam hpv,pred dvomi mesiacmi mi odstranovali zmenene bunky z krcka maternice,pred tyzdnom som dostala chripku a objavili sa mi vyrastky v posve,su nebolestive,bola som u dvoch doktorov ktori mi tvrdia ze som zdrava,ale viem ze to nieje v poriadku.Citim ze mam v tele zapal,podla vasich rad som si zohnala niekolko doplnkov len neviem ci ich mozem spolu kombinovat a ako,su to vitamin D E C Zinok ktore uz uzivam,tieto mam objednane astragalus,lemon gras oil,indol 3 c,probiotika,rozmyslam aj nad striebrom a aky mate nazor na liek isoprinosine,ako to mam kombinovat a v akych davkach?

mayusa

Ahoj RNG, chcela by som sa opýtať aká je doporučená denná dávka Vit.D? Keď som dojčiaca matka mala by som brať vyššiu dávku? Čítala som na letáku od vigantol že je možné sa pre dávkovať. Chcem brat to decko ja aj deťom dávať nebude to priveľa? Koľko prechádza do mlieka? Vďaka ti

mayusa

Ahoj RNG, chcela by som sa opýtať aká je doporučená denná dávka Vit.D? Keď som dojčiaca matka mala by som brať vyššiu dávku? Čítala som na letáku od vigantol že je možné sa pre dávkovať. Chcem brat to decko ja aj deťom dávať nebude to priveľa? Koľko prechádza do mlieka? Vďaka ti

mamado

RNG dnes mi prišiel Pankreatín. Beriem ho už dlho a vždy balenie bolo 4x500mg a teraz mi prišlo balenie 10x200mg. Kapsule sú menšie a typický zápach pankreatínu je úplne iný. Dosť ma to prekvapilo.
Stretol si sa s tým?
Ďakujem moc.

RNG

Kajulka, bacilonosic je velmi stary vyraz, znamena ze dieta ma sice nakazu, ale ma natolko silny obranny system proti tej nakaze, ze sa nijak navonok neprejavi.

RNG

Rita, chod na swansonvitamins.com a tam to najdes, ako Herbal memory complex, alebo ine na mozozg/brain support a pamat/memory.

RNG

Adriana, nuz s detmi je problem. Protokol dr Huldy clark obsahuje vytazok z oresaku, to by sa im asi dalo nejak zamiesat do niecoho, obsahuje weormwood(artemisia absynthia alebo palina prava, co ti asi nijak neprehltnu, lebo je to besne horke a palive, a mlete klinceky, co mozes podat napr vo forme silne koreneneho jablcneho pretlaku.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk