Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

kajulka6

Ahoj, Rng a je teda mozne je niektore deti v skolke si vedia aj s bakterialnou infekciou poradit bez ATB? Alebo nie a su stale prenasaci len nemaju take priznaky ako moj syn co hned ma horucky a kasel. Pretoze v skolke je polka deti stale chora a polka vacsinu zdrava.
A rada by som kupila koloidnu striebornu vodu ale je lepsie ked je 10ppm alebo 40ppm,mozem to striekat aj na rany aj do nosa? Dakujem

ritta12

RNG odporucil si mi na pamat toto; kombinaciu ayurvednych pod menom Memory, co obsahuje vytazok z Bacopy monieri a Gotu kola.Ale nemozem to najst, myslel si nejaky konkretny produkt,alebo vytazok,ak ano tak mi napis co presne cez koho objednat. Dakujem

Adriana78

RNG, ďakujem za odpoveď, ale deti mi kapsule neprehltnú, takže tú zostavu dr Huldy Clark im dať nemôžem. Jedine nejaké kvapky, sirupy alebo tabletky, ktoré rozchrumú.

redka

katy a ty ten lecitin rozmiesavas v tekutine a tak pijes? ja si ho dam na lyzicku supnem do ust a ryyyyychlo zapijem a ziadna pachut sa nekona(inac kupujem od pg chem slnecnicovy)... ak mas s tym problem, tak si kup lecitin v tobolkach...

RNG

Adriana , protiparaziticka zostava dr Huldy Clark zabera na drvivu vacsinu parazitov Najdes ju napr na Slovensku od firmy JUKL.
Chemicke protiparaziticke maju plno postrannycy ucinkov a naviac maju ovela uzsie spektrum zaberu, tj by si musela vediet, co za parazity mas a na to si zvolit spravny liek.

RNG

Katy, ked nezoberies betain s jedlom a nevytvori sa ti dost kyselin tak za hodinu zacnes citit zaludocne problemy, co mozu byt od paly az po otravu zaludka.
Takze jasne uvidis, ci a dokedy si musis zaludocnu kyselinu doplnovat.

RNG

Katy 350, ja som nehovoril len o malom doplnku kolostra, ale masivnej davke, 15 gramov a viac v pripade silnych nakaz alebo velkeho oslabenia tela. A aj ked mnohym staci toto brat len 2-3 dni, mozes to brat prakticky neobmedzene dlho.
Tak sa mi podarilo zachranit zivot mojmu otcovi, ked mal v 86 rokoch 6 hodinovu operaciu a lekari uz nedufali, ze to prezije. Po viacerych velkych davkach collostra sa jmu rozbehlo normalne travenie a napodiv lekarom sa vyhojil.

Adriana78

Ahoj RNG, chcela by som seba aj moju rodinu odčerviť. Je tu toľko rád a komentárov, že neviem ako začať. Či ísť hneď na Paraziquantel, alebo začať Trojčátkom alebo niečim ako Vermox. Chcela by som to urobiť aj deťom (2,5 a 7 rokov), aj manželovi. Deťom určite nejako šetrnejšie. Či deťom dať len orešák, alebo ako....Ja a 7-ročný syn máme alergiu, sme bledí v tvári a máme veľmi radi sladkosti. Rada by som s tým už niečo razantne urobila. Budem vďačná za každú radu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk