Otázky na RNG

mamado

RNG dnes mi prišiel Pankreatín. Beriem ho už dlho a vždy balenie bolo 4x500mg a teraz mi prišlo balenie 10x200mg. Kapsule sú menšie a typický zápach pankreatínu je úplne iný. Dosť ma to prekvapilo.
Stretol si sa s tým?
Ďakujem moc.

RNG

Kajulka, bacilonosic je velmi stary vyraz, znamena ze dieta ma sice nakazu, ale ma natolko silny obranny system proti tej nakaze, ze sa nijak navonok neprejavi.

RNG

Rita, chod na swansonvitamins.com a tam to najdes, ako Herbal memory complex, alebo ine na mozozg/brain support a pamat/memory.

RNG

Adriana, nuz s detmi je problem. Protokol dr Huldy clark obsahuje vytazok z oresaku, to by sa im asi dalo nejak zamiesat do niecoho, obsahuje weormwood(artemisia absynthia alebo palina prava, co ti asi nijak neprehltnu, lebo je to besne horke a palive, a mlete klinceky, co mozes podat napr vo forme silne koreneneho jablcneho pretlaku.

kajulka6

Ahoj, Rng a je teda mozne je niektore deti v skolke si vedia aj s bakterialnou infekciou poradit bez ATB? Alebo nie a su stale prenasaci len nemaju take priznaky ako moj syn co hned ma horucky a kasel. Pretoze v skolke je polka deti stale chora a polka vacsinu zdrava.
A rada by som kupila koloidnu striebornu vodu ale je lepsie ked je 10ppm alebo 40ppm,mozem to striekat aj na rany aj do nosa? Dakujem

ritta12

RNG odporucil si mi na pamat toto; kombinaciu ayurvednych pod menom Memory, co obsahuje vytazok z Bacopy monieri a Gotu kola.Ale nemozem to najst, myslel si nejaky konkretny produkt,alebo vytazok,ak ano tak mi napis co presne cez koho objednat. Dakujem

Adriana78

RNG, ďakujem za odpoveď, ale deti mi kapsule neprehltnú, takže tú zostavu dr Huldy Clark im dať nemôžem. Jedine nejaké kvapky, sirupy alebo tabletky, ktoré rozchrumú.

redka

katy a ty ten lecitin rozmiesavas v tekutine a tak pijes? ja si ho dam na lyzicku supnem do ust a ryyyyychlo zapijem a ziadna pachut sa nekona(inac kupujem od pg chem slnecnicovy)... ak mas s tym problem, tak si kup lecitin v tobolkach...

RNG

Adriana , protiparaziticka zostava dr Huldy Clark zabera na drvivu vacsinu parazitov Najdes ju napr na Slovensku od firmy JUKL.
Chemicke protiparaziticke maju plno postrannycy ucinkov a naviac maju ovela uzsie spektrum zaberu, tj by si musela vediet, co za parazity mas a na to si zvolit spravny liek.