Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Nuz cital som o tom uz viackrat od mojich lekarskych zdrojov, ale posobne mam tak trochu obavy sa hrat s hormonami, tj som to este sam neskusal na sebe.Ani som v podstate nemal na to extra dovod.
Pozri napr na
www.livestrong.com alebo este lepsie od Mercolu
articles.mercola.com

redka

V suvislosti s adrenalnou unavou som narazila aj na poizitie pregnenolonu. Rng mate s nim nejake skusenosti, osobne ci vo vasom okoli?

RNG

Nerozumiem. Myslis na vrchu ruk, tj opak dlani?
esmies si umyvat ruky silnymi alkalickymi mydlami a obsas si ich namastit napr kokosovym olejom, najma na noc.
Odmastena koza praska a chytaju sa do nej rozne mikroby, najma plesne

gabi123

zdravim rng, prs. ta pekne znovu o pomoc, co moze byt pricinou dost intenzivneho palenia ruk na chrbte...
dopredu dakujem za tvoju odpoved

RNG

Rutin hesperidin a diosmin neriedia krv, a teda nemeozu sposobit krvacanie. Su to antioxidanty, ktore zvysuju ucinnost vitaminu C a spruznuju cievy v tele.
DIM, I3C a chrysin znizuju hormonalne hladiny napr testosteronu, ale zaroven jemne aj estrogenove hladiny. To su jedine, co poznam na chlpatenie=hirutizmus.
Znizuje to aj hormon DHT(dihydrotestosteron) co je zodpovedny za zvysenie vylucovania z mazovuch zliaz tj nepriamo aj zvysenu tvorbu acni.

delphia

este by som sa chcela spytat na hormonalnu nerovnovahu. mlade dievca 17 rocne ma vysoku hladinu muzskych hormonov, neziaduce ochlpenie, problematicku plet. gynekolog to chce riesit antikoncepciou. ake su moznosti prirodnej liecby?
dakujem

RNG

Fraxiparin moze sposobovat krvacanie, a nerozbija krvne zrazeniny. Nattokinaza nesposobuje krvacanie ani vo velkycy davkach, a vie rozbijat krvne zrazeniny.
Odporucam 2 x 4000 FU. Ale samozrejme rozhodnutie je na vas.

delphia

sestra ma komplikovanu zlomeninu clenka. objednala som jej nattokinazu od Now Foods. nakolko nemame osobnu skusenost s nou, ma obavy prestat si pichat fraxiparin. je ta nattokinaza naozaj bezpecna, alebo treba ju kombinovat s fraxiparinom? sestra ma 90 kil, ake je davkovanie nattokinazy na den. zatial ma kludovy rezim.
dakujem

RNG

EPA a DHA je dobre na nervovu cinnost, ale nepomoze ti spat. Na spanok su byliny ako, valerian, pastierska kapsicka a chmel(to kazdy pozna po vypiti piva).
L theanine ukludnuje a preto pomoze zaspat. Melatonin je priamo spankovy hormon, co telo vyraba cez den zo serotoninu pri silnom svetle a vyluci v noci, v uplnej tme a klude(destresovat!!!)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk