Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

nena2005

RNG, zaujal ma clanok o betulinovej tinkture, kt. sa da vyrobit aj doma z brezovej kory. Ako odhadujes ucinnost tejto alkoholovej tinktury? Keby porovname chagu 1000mg, a tuto tinkturu, k comu sa da dospiet? Chcem si ju spravit doma, potrebujem vylucne len ten az 96% alkohol? myslim ze bude problem ho dostat:/...

RNG

Dna je najma z privela stavelanu vapenateho v tele, ale k tomu prispiwevaju aj krystaliky kyseliny mocovej, co sa tvoria z roznych purinov v jedlach. Alkalizacia tela najma napr draselnou bikarbonou(kalinat) ich pomaha odstranit. Tiez je dobre si volit jedla s nizkym obsahom purinov.
www.acumedico.com
Zaujimave, ze napr ceresne pomahaju na dnu.

analyn

nikdo tam nespominal, ze by z acv schudol, tvrdia, ze pomaha aj na dnu, niektori pouzivaju bio, ze to maju aj s probiotikmi, neviem, skusam, ja vlastne len tipujem, ze v chrbte ma obcas pichlo z reumy, oni to praktizuju uz roky, jedna pani spominala, ze uz 30 rokov, ale za pokus to stoji.

RNG

Octy iastocne potlacaju chut do jedla a ako kyseliny cheluju mineraly z telam, tj aj kalcifikaty. Ale nie kyselinu mocovu, ktora sa da z tela dostat len alkalizaciou napr kyslin uhliocotanom draselnym,. ktory sa naviaze na kyselinu mocovu a zvysi rasdove jej troz[ustnost v tele, co sa jej tskto lepsie vodorozpustnej teda zbavi

analyn

pan RNG, reumu mi zistili pri rng chrbta- mala som uraz- asi 10 rokov dozadu, neskor mi potvrdili, ze mam reumu v celom tele. Roky uz beriem podla vasich rad rozne doplnky, spomalila som jej vyvoj, preto skusam aj ten boron. Rano, ked som vstavala z postele, trosku ma pichalo v chrbte posledny rok. Po 1/2 hod. som bola ok. Je to minulost. Asi mesiac pouzivam 3x denne 2 polievkove lyzice jablcneho octu. Nasla som to na forach, kde ludia tvrdia, ze avc beru uz roky a ze im to pomaha na reumu, pri bolestiach zaludka, tlaku, choresterolu a kope dalsieho. Preto som sa zaujimala aj o kokos. ocot. Za seba tvrdim ze je to super, len si treba zvyknut na ten smrad. Jabl. ocot rozmiesat vo vode a vypit. Uz to zacali skusat viaceri z mojho okolia, tak uvidime.

RNG

Daj mi mesiac a uvidime.Ja som dost konzervativny a nebudem pouzivat take davky, ako sa v tom clanku popisuju hned na zaciatku.
Rozhodne si nezelam Herxheimerovu reakciu.

redka

budem rada, ked niekedy napises ako ti to pomohlo ci nepomohlo... kazda skusenost sa rata... aj ked to bude dlhodobejsia zalezitost...

RNG

Nuz ja som sa po precitani toho clanku rozhodol doplnat bor a urobil som si roztok kyseliny boritej, 2 gramy do 1/4 litra vody a zacinam od polovice kavovej lyzicky(asi 20 mg borickej kyseliny) postupne zvysim az do 2 lyziciek(80 mg borickej) kyseliny na par tyzdnov na nalozenie tela, najma kosti borom a potom spat na lyzicku=40 mg borickej kyseliny dlhodobo.
Totiz ma velmi trapi reuma a uz som vselico na nu skusal takze toto je podla autora clanku velmi ucinne a extremne lacne, pricom sa mi zidu aj protiplesnove, antiviralne ucinky a hormonalne ucinky ako zvysenie testosteronu,estrogenu a podobne co ovplyvnuje velmi vyrobu energie, hospodarenie s mineralmi a celkove starnutie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk