Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

bager

Rng prosim o radu objednal som si 5 Htp chcem sa spytat mozem to kombinovat s niacinom alebo magneziom a cajom z lubovnika .dik za odpoved .Bager

jozkos61

ešte jedna otazocka RNG prosim, pisal som aj nižšie ale keby sa nato pozrem s psychickej stranky, na tvojej webside som pocital dost o lubovniku, thriptophane a 5htp asi kombinovat to je moc , že ? tak co by si odporučil pri tažšich psychickych problemoch ( prepokladajme že to bude psychika cisto teoreticky keby mamu chcem dostat s brania liekov ci to pomoze mne neviem ale skusim) lubovnik pit 2 az 3 krat denne a kombinovat to s triptohpanom alebo 5htp ??
problem s travenim, divne zavrate alebo divne pocity v priestore, depresie s toho stavu, problemy s travenim bolest krčnej a hlavy, nechutenstvo, nespavosť. dik

ladycat

RNG, a co konkretne odporucas? Lebo dostatok kyselin, enzymov, mikrovlaknin a probiotik je strasne rozsiahla odpoved, ktorej ako lajk moc nerozumiem:-( Ten Probiofix je slaby doplnok? Treba brat dlhodobo to psyllium? A co napr. oreganovy olej? ( pripadne ho mozem užiť, aj ked som alergicka na penicilin??) Velmi pekne Ti dakujem za tvoj cas a odpoved.
Ps: a myslis, ze je nutne podstupovať tu kolonoskopiu, ked nemam hnačky, zápchy, bolesti brucha??

jozkos61

zdravim dakujem za reakciu, na stredne ucho som bol vyšetreny este na zaciatku mojich tažkosti, u krcno nosno ušnej, krv mi bola brana uz x krat kde som mal vzdy vsetko ako povedala lekarka ukažkovy krvy obraz aj som si priplatil za navyše veci v tej krvy za8eur neveim ci tam boli tie veci co si spominal ale momentalne mam nasadene antibiotika 3 dnove Sumamed na zapal hrdla a teploty, ciže tie by mohli poriešit aj tie virusy ?
nuz neviem kazdy nechape lebo vsetky vysledky mam vyzdy dobre, ci už sono brucha, gastroskopiu,endoskopiu, kardiolog, neurolog,očna, štitna zlaza, cize co ty nato ? mam v rodine z matkynej strany neuroza, liecena na psychiatrii, ale ja si nemyslim ze tieto vselijake obtiaze mozu byt s toho....
dakujem za odpoved

RNG

Viedencan, nechapam, kvoli ktorym tabletkam nemozes pot mlieko?
Inac mlieko nepije vyse polovice svera a predsa maju dobre zuby
Mak ma hodne vapnika, mandle, rozna zelenina atd, tak di polna vitaminy D-3 a K-2, aby sa tito dobre absorvovalo a zabudovalo. Preidadne ber na kosti aspon docasne Bone strength od firmy NOW

RNG

Jozko, zrejme ze mas viacej problemov, vcitane z pokazenym travenim, nakazou v strednom uchu uchu a viac. Daj sa vysetrit na moznost boreliozy, chlamidii pneumoniae a podobne, to su choroby sice pomale, ale podstatne ovplyvnuju imunitu

viedencan

ahoj RNG koli tabletkam nemozem pit uz 2 roky mlieko kravske a odrazilo sa to na mojich zuboch mam ich labilne kravske mlieko som nahradil sojovym hned pred 2 rokmi ale nepomohlo to dal som si kalcium ale to tiez neni take kvalitne a okrem toho je to syntetika, co prirodne by si mi poradil na nahradu klasickeho mlieka, a co synteticke?

Lenka.a

Ahoj RNG, prosím ťa dá sa zlepšiť stav pleti na tvári a vyčistiť ju od rôznych nedostatkov ako napr. občasných vyrážok či jaziev po akné? Ktoré doplnky sú najdôležitejšie a v akých množstvách? Ďakujem!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk