Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

redka

Diky! Tak s objednavanim este pockam. Momentalne testujem okrem ineho aj mumio. Nie na konkretny problem, skor ako taka preventivna kura. Hlavne chcem predist psychickemu vycerpaniu pre strasny napor prace prve 4 mesiace v roku, z ktoreho sa potom spamatavam cely rok :) myslim, ze som si odpalila nadoblicky a spolu s nedostatkom istych mineralov a vitaminov to urobilo to co urobilo... A tomu by som sa chcela toho roku vyhnut. Uvidime ako to dopadne ;)

analyn

REDBATICA- beriem toho viac podla rad pana RNG, ale ten boron som zacala brat po precitani toho isteho clanku, co si sem dala. Vysledky nemam, v podstate ani ludia na forach, takze doberiem a koncim, boron mam aj pridany v mixoch na kosti, tak si myslim, ze to staci.

RNG

Katu, niekedy je biely povlak aj bakterialna cinmnost, ale obvykle je to candida a tu treba vyhubir, najma obmedzenim cukrov a jemnych bielych muk, tiez doplnenim kyselin a enzymov, ale najma doplnkom mikrovlaknin a probiotik.

RNG

Na oreganovy olej odporucam najma vyrobok firmy NOW, Oregano oil caps,
Quercitinu treba 3 x 600 mg na vzdusne alergie, odporucam aj odhlienovac serrapeptazu, a toto vsetko najdes napr na iherb.com
Pravy citricidal, professional najdes v domacej firme Hoogle.sk

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk