Otázky na RNG

redka

Rng prosim ta aky mas nazor na uzivanie "adrenal cortex" v pripade vycerpanychnadobliciek? Ma to zmysel? A ak uz brat taky doplnok tak akej sily? Kolko mg, ako casto?

delphia

zo Swansonu sa neda objednat Bonne essentials. nevies prosim, poradit kde by sa dalo objednat nieco podobne dobre na kosti? dakujem

nena2005

RNG, zaujal ma clanok o betulinovej tinkture, kt. sa da vyrobit aj doma z brezovej kory. Ako odhadujes ucinnost tejto alkoholovej tinktury? Keby porovname chagu 1000mg, a tuto tinkturu, k comu sa da dospiet? Chcem si ju spravit doma, potrebujem vylucne len ten az 96% alkohol? myslim ze bude problem ho dostat:/...

RNG

Dna je najma z privela stavelanu vapenateho v tele, ale k tomu prispiwevaju aj krystaliky kyseliny mocovej, co sa tvoria z roznych purinov v jedlach. Alkalizacia tela najma napr draselnou bikarbonou(kalinat) ich pomaha odstranit. Tiez je dobre si volit jedla s nizkym obsahom purinov.
www.acumedico.com
Zaujimave, ze napr ceresne pomahaju na dnu.

analyn

nikdo tam nespominal, ze by z acv schudol, tvrdia, ze pomaha aj na dnu, niektori pouzivaju bio, ze to maju aj s probiotikmi, neviem, skusam, ja vlastne len tipujem, ze v chrbte ma obcas pichlo z reumy, oni to praktizuju uz roky, jedna pani spominala, ze uz 30 rokov, ale za pokus to stoji.

RNG

Octy iastocne potlacaju chut do jedla a ako kyseliny cheluju mineraly z telam, tj aj kalcifikaty. Ale nie kyselinu mocovu, ktora sa da z tela dostat len alkalizaciou napr kyslin uhliocotanom draselnym,. ktory sa naviaze na kyselinu mocovu a zvysi rasdove jej troz[ustnost v tele, co sa jej tskto lepsie vodorozpustnej teda zbavi