Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

ritta12

Ahoj, Rng ci by si nasadil na pamat, potrebujem si doplnit vzdelanie, mam 35 rokov ale tazko sa mi pamataju veci,rychlo zabudnem, co by bolo vhodne? Dakujem

pancucha

RNG prosim o radu ohladne wild yam..ked chcem upravit pravidelny menzes mam ho brat kazdy den aj pocas menzesu kapsule obsahuju 10% diosminu.

redka

Tak vcera som dala to D3 s mk7 a negativna reakcia sa nekonala. Tak teraz vaham ci si mam kupit to slabsie dcko. Pravdupovediac sa mi nechce zas objednavat : uvidim este.

Ale chcela som sa ta RNG opytat aku ulohu ma bor v suvislosti s dckom, vapnikom, magneziom... Teraz som o tom zacala citat dost zaujimave veci...

RNG

Kajulka, neviem o akom clanku hovoris. Ale na regeneraciu tela po ozarovani je dobre brat adaptogen astragalus davky 2 az 5 gramov denne.
No a samozrejme vsetky antioxidanty pomahaju rozne produkty ziarenia, volne radikaly, neutralizovat.

RNG

Perla odporucam ti brat najma enzymy , jod a selen, , na odstrannenie roznych nefunkcnych tkaniv, a adaptogen cordyceps, ktory pomaha pluca regenerovat.

kajulka6

RNG cital si tu clanok o vyzivovych doplnkoch,pise to toxikolog a biolog.... Teraz som bola 3x na rentgene a 1x na CT vysetreni, zaujima ma ci to nie je vela ziarenia a ci mozem nieco spravit co to ziarenie nejak neutralizuje,rychlejsie sa ho zbavim. Dakujem

perla1

RNG prosim ta co by si doporucil na pluca ked mam na nich starsie pozapalove zmeny a emfyzemove buly a drobne fibrozne zmeny. Ze vraj tie buly su vzduchom naplnene otvory ktore mozu prasknut a hrozi pneumotorax. Mam 34 rokov. Nieco cim ich zregenerujem ak sa to vobec da. Dakujem

redka

pre PF: toho D3 tam bolo 360 softgels... uzila som len 5 ks takze je tam 355 ks... no a predala by som ich bud vsetky za 25 eur aj s postovnym alebo si tych 55 necham kym mi pridu tie slabsie a tie by stali tak cca 22 eur... cize 300-355 tabl za 22-25 eur... pocitala som aj s postovnym a danou, ktoru som platila...

RNG

Kikomorisko, na akekolvek rany, zapaly a hnisania je dobre davat zmes kokosoveho oleja, jemneho praskoveho cukru s par kvapkami citricidalu.
Dokonca je to dobre aj na jazvy, kde je podkozne vazivo poskodene a potrebuje extra vyzivu a ochranu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk