Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Vitamin D-3 je tukorozpustny tj netreba ho brat pravidelne, ale len v priemere asi 2000 az 5000 IU denne. Ja ho casto zoberiem 30 000 IU raz za tyzden
Skladovanie D-3 v peceni je az niekolko mesiacov, tak isto "nakladanie " pecene trva dlhsi cas.

RNG

Katy 350, neviem ake doplnky pouzivas, ale potreba kyselin sa da doplni, je to velmi individualne a moze to byt od 650 mg betainu HCl s pepsinom,az do 2000 mg na enzymi,
zakladne odporucam brat pancreatin v davke 2-4 gramy ekvivalent, podla velkosti a typu jedla

redka

Zajtra sa ti na to pozriem, prepocitam kapsule a cenu a dam ti vediet... Este mam ten selen 200 mcg a ecko 400 co som minule ponukala keby niekto chcel...

PF2014

Redbatica, jedna tobolka má 10000 IU? To by sa mi aj zišlo, možno by som to aj kúpil, ak by sa dalo dohodnúť nejako.

redka

Keby sa dala kapsula rozdelit, tak to urobim, ale je to zelatinova tobolka nie taka otvaracia kapsula... Takto budem musiet asi znova objednavat :

redka

Ja uvazujem ze to moje dcko 10000iu predam a kupim si tiez 5000... To som mala predtym a bolo to v pohode... Asi je tych 10000 na mna vela... Aj ked stale nemozem na 100 % povedat ze to bolo tym dckom.. Mozno to bolo to mk7 alebo nac.. Neviem.. Ale citila som sa nie vo svojej kozi...

pancucha

rng prosim kolko tabliet denne mam uzivat wild yam root denne na upravy cyklu? meska mi menzes ..mam hormonalnu poruchu..pred casom som farbila mimo menzes..to sa upravilo a teraz posledne 3mesiace mi to chodi hore dole...jedna tableta obsahuje 10% diosgeninu.5 tabliet denne staci?mam tlak a bolestive aj prsniky--

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk