Otázky na RNG

nena2005

RNG pricina mojho casteho ochorenia hor.dychacich ciest/upchaty nos,boelst hrdla/ bola zistena: alergia na vzdusne plsene, musim brat pravidelne fixit a sprej do nosa avamys...nevies o nejakej alternative k tomuto na zmiernenie alergickych priznakov? vdaka

redka

Vdaka! Inac PF prepac dnes som sa tomu dcku nevenovala... Mam co robit so sebou, resp. Nemozem nic robit jak ma rano seklo nemam na nic chut.. Dufam, ze zajtra bude lepsie...

RNG

Na napravenie chrbtice pomahaju masaze a najma trakcia, tj natahovanie chrbtice. Na to su specialne stoly(ako stredoveky skripec, hahaha)alebo pravidelne zavesenie sa za paty. Samozrejme pomozu rozne protizapalove(curcuminoidy, bosvwlin, dumbier) a teplo. Transdermalne odporucam najma DMSO.

redka

Je nieco co by pomohlo pri zaseknutej chrbtici? Resp pri seknuti v krku? Uz som si dala dorsiflex, jeden maly ibac ale nepovoluje.. Tiez magnezium a ayurvedsky caj back pain :)

RNG

Vitamin D-3 je tukorozpustny tj netreba ho brat pravidelne, ale len v priemere asi 2000 az 5000 IU denne. Ja ho casto zoberiem 30 000 IU raz za tyzden
Skladovanie D-3 v peceni je az niekolko mesiacov, tak isto "nakladanie " pecene trva dlhsi cas.

RNG

Katy 350, neviem ake doplnky pouzivas, ale potreba kyselin sa da doplni, je to velmi individualne a moze to byt od 650 mg betainu HCl s pepsinom,az do 2000 mg na enzymi,
zakladne odporucam brat pancreatin v davke 2-4 gramy ekvivalent, podla velkosti a typu jedla

redka

Zajtra sa ti na to pozriem, prepocitam kapsule a cenu a dam ti vediet... Este mam ten selen 200 mcg a ecko 400 co som minule ponukala keby niekto chcel...