Otázky na RNG

PF2014

Redbatica, jedna tobolka má 10000 IU? To by sa mi aj zišlo, možno by som to aj kúpil, ak by sa dalo dohodnúť nejako.

redka

Keby sa dala kapsula rozdelit, tak to urobim, ale je to zelatinova tobolka nie taka otvaracia kapsula... Takto budem musiet asi znova objednavat :

redka

Ja uvazujem ze to moje dcko 10000iu predam a kupim si tiez 5000... To som mala predtym a bolo to v pohode... Asi je tych 10000 na mna vela... Aj ked stale nemozem na 100 % povedat ze to bolo tym dckom.. Mozno to bolo to mk7 alebo nac.. Neviem.. Ale citila som sa nie vo svojej kozi...

pancucha

rng prosim kolko tabliet denne mam uzivat wild yam root denne na upravy cyklu? meska mi menzes ..mam hormonalnu poruchu..pred casom som farbila mimo menzes..to sa upravilo a teraz posledne 3mesiace mi to chodi hore dole...jedna tableta obsahuje 10% diosgeninu.5 tabliet denne staci?mam tlak a bolestive aj prsniky--

PF2014

Ja užívam už nejako vyše týždeň D-čko, každý deň presne 10000 IU. Ešte predtým som zobral nárazovú dávku 150000 IU, až 30 toboliek. Zatiaľ až tak veľké zmeny nepociťujem, ale tiež mám pocit, že s náladou je to o niečo lepšie. A dnes ten nedostatok má asi skoro každí v zime, keď neberie doplnky.

Lokes

redbatica, zacal som uzivat D-cko z iherbu, ale nie now, ale Michael s D3 + K2 5000IU.(taky fialovy obal). Chcel som vyskusat nieco ine s K2 a toto tam bolo jedine d3 s k2. Moc som tomu neveril, now d3+k2 1000IU mi celkom sedelo, bral som 8x1000IU denne, depky skoro zmizli, ako som pisal minule, ani 5htp+L-tryptophan som uz cez den nemusel brat.
No ale bol pre mna sok, ked som si michael s dal 1x rano, 5000IU a 1x predvecer, 5000IU. Do rana som nemohol zaspat, co som citil, ako to d-cko vo mne pulzuje. Takze na druhy den som dal iba 1x cez den, a bolo dobre. teraz si davam iba 0,5 tabletky denne, take silne sa mi to zda. Takze pomer cena/kvalita jednoznacne vyhrava michaels, depky ziadne. Len neviem, co tam je take silne-kvalitny vytazok, ci to d3 alebo k2 alebo synergicky efekt spolu, lebo now 1000IU s K2 a jamienson 1000 IU som uzival 8x denne,ale toto je najvacsia supa, co konecne po poziti citim v sebe tu pozitivnu energiu. Navyse este to ma ananasovu chut. :)nechcem robit reklamu, ale clovek uz nevie co z toho mnozstva objednavat a d-cko ma 90% stredoeuropanov na podmiernych hodnotách a najma v zime este vacsia bieda, takze ja berem uz od oktobra do aprila a konecne nejaky citelny ucinok cez tohto vyrobcu pri jednej tabletke hned po uziti.

katy350

RNG prosim ta ako zistim kolko kyselin a enzymov potrebujem? a hlavne, ktore enzymi?
Uzivam Betain HCL pred ranajkami a vecerou jednu tbl a pred obedom dve. plus pankreatin jednu tbl pred kazdym jedlom. zlepsenie ziadne. dakujem.

RNG

Nena, neviem to povedat, lebo su rozne virusy a chaparal a monolaurin ucinkuju na rozne inaksimi mechanizmami.
Ja pre istotu rozne antiviralne kombinujem, tj napr v pripade pasoveho herpesu mojej zeny som do nej tlacil chaparal, monolaurin, aj colostrum, a dokonca kratky cas aj chagu.