Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

orol

K prispevku RNG o O5:41 ohladom "lipazy"

Kedze objednavam vylucne z iherbu, konkretne ktoru LIPAZU objednat? Lebo mam v tom nejasno, vdaka za pochopenie. P.s- inak mam 57 rokov, 180/80 takze nemam moc tuku na sebe a prave by som este potreboval :-o)))

redka

este u nas zozenies aj doplnok "Prebioticka vlaknina" od firmy Valosun... ta ma inulin a fruktooligosacharidy... 8 eur za 250 gramov...

RNG

Mikrovlaknin je hromada, bezne su jemne plevy pod menom psylium, husk, tiez inulin, napr z korenov cakanky, pektiny z jablk a hrusiek, alebo specialne upravene superjemne pod menom modified citrus pectines, napr ako patentovana znacka PectaSol, tiez arabinoga;lactany, glucomannan a rozne stavy zo stromov a krikov pod menom "gums"
Doma najdes od firmy Vemica lacne psylium, inulin a povedzme aj ovsennu vlakninu, co obsahuje cast mikrovlaknin ale aj imunitu ciastocne zvysujuce betaglukany(beta 1,4), na ine musis zialbohu pozerat na dovoz, ja si ich objednavam z firmy swansonvitamins.com

menma

díky moc za radu rng včera som čítal na stranke rng. jecool .net dost o candide, ešte počkam na pár vyšetrní a idem objednat mikrovlakninu len neviem áku odporúčaš chcem nejaku lacnú ktoru budem moct dlhodobo užívat proste preventívne tak ako radíš objednam aj nejaké enzymi, probiotika mám doma,protikvasinkovu dietu držím už 5-6 den ale citim sa hrozne, väčšinu príznakov mam stále dokonca som slabý jak čajík včera som išiel na malu prechadzku a chytal som nejake "polokrče do stehien a lytok niečo ako ked začina krč ale proste neni to vobec take silne, ohladom toho napravenia trávenie súhlasím napravenie trávenia sa robí z enzymami,mikrovlakninov, a probiotikami? ak ano, lebo idem objednávať zase zo swanson hlavne to čo radíš na tej stránke taktieež by ma zaujímalo či sa da nejak napravit zvýšena/znýžena činnosť štýtnej žlazi a ak ano tak čím ?

ešte sa chcem spýtat čo znamena z výsledkov krvi - Albumino-globulínový
normalne hodnoty su 1.30-2.10 ja mam 2.47>

inak už od včera ma bolí v lavom podrebrí hlavne prí nádýchu no vlastne len pri nádychu nemože to byt nejaka uhýnova reakcia alebo niečo z tých doplnkov čo som dole uviedol? nejaka reakcia tela alebo niečo také? a ešte na večer si dávam kusok jablka z probiotikami ale kedže jablko je sladké krmim kandidu robím dobre? (chcem kupit kýsle)

RNG

Menma, vyhladaj si cez google pod mojim nickom temu candida. Tam mas presne popisane, co a ako brat, aby si candidu zlikvidoval za 3-4 tyzdne.
V podstate jedine, co musis robit je drzat bezsacharidovu dietu, brat oreganovy olej v kapsuliach,kokosovy olej na nahradu sacharidov, candex na rozlozenie bunecnych stien candidy a mikrovlakniny a probiotika na spravne osadenie criev.
Samozrejme, ked mas zle travenie, tak si musis doplnat aj kyseliny a enzymy, podla potreby.
To, co si telo vie vytazit z dobrej stravy, ked ma dobre travenie sa neda vydoplnkovat. Takze naprava travenia je zaklad zdravia.

RNG

Naviac, nanosy na cievach sa skladaju z oxidovanyc a polymerizovanych znivenych rastlinnych tuikov, co by sa malo dat odstranit /emulzifikovat lecitinom a lipazou, tkez oxidovanymi cholesterolmi LDL, co ciastocne odstranuje vitamin E a rozne enzymy, tiez HDL, a mineralovymi nanosmi=kalcifikatmi, ktore sa daju odstranit chelaciou(EDTA) a pripadne vyssimi davkami vitaminov D-3 a K-2.

RNG

Zatazove testy nemeraju hrubku nanosov/plaque na to je CIMT
www.webmd.com
www.ralphgolanmd.com
www.cedars-sinai.edu
Gama grafia pouzuiva radioaktivne zdroje, je dnes zastarala metoda, hoci neviem na kolko me vlastne presna
vysetreni.vitalion.cz

menma

Zdravým RNG, chcem sa spýtať na pár vecí ohladom dieti proti kvasinkám a plesniam, konkrétne si myslím že mám Candidu, moje príznaky som tu už písal viac krát, už asi 6 dni sa stravujem dietov proti candide,berem citricidal ten z hoogle,d-manose 700mg,berberine 400mg,nac-600mg,serappeptase 120K SPU,s a mam aj oregánový olej chcem sa spýtat čo by som mal ešte spraviť aby som tomu napomohol objednať? ja mam problémy z trávením vdaka candide existuje niečo čo mi to napravý , ešte k tomu mam dlhodobo zvýšenu kys. močovu to znaména že mam prekyslený žaludok? existuje niečo na upravovanie PH ? ešte k tomu plánujem objednať zinok,bor,vitaminy K2 a D3,
je to bezbečne pri candidovej diete?
lebo mam aj problémy z kostami
pravdepodobne vdaka tej candide ktora mi nejak rozhodila veci v tele a často mi pukaju kosti a bolia klby tiež mam problémý z nervami na rukách pri ramene stači že si kusok tuknem do ruky a mam take "mravce" ktore idu po celej ruke až k prstom tiež pri pohýboch niektorých mi tak zmravenčí v prstoch može bolia ma uši atd... čo by som mal spraviť aby som spravil všetko pre to aby som tu candidu vyplavil z tela von a čo by som mal kupit ešte proti nej+ niečo na upravu a funkciu žaludku atd.. ešte sa chcem spýtat na candex je to dobré?? dufam že pochopýte to moje nezmyselne písanie v skrate sa chcem spýtat čo ešte by som mal proti nej nasadit,upravit PH v tele a niečo na napravenie "škod" napriklad žaludku a nervov,kosti

a dalej ked sa jej zbavím a budem dlho uživat probiotika aj tak už nesmiem nikdy jest "normalne" pečivo atd?však ked ma človek vela probiotik tak tie probiotika začnu proti nej bojovat ked sa bude chciet zase rozmnožit či?
ďakujem za akukolvek radu

orol

Podrobil som sa Ergometrickemu zatazovemu vysetreniu na bicykli u interneho lekara a kedze lekar mal iste podozrenie, poslal ma na scintigraficke vysetrenie do ustr.vojenskej nemocnice Ruzomberok, ktoreho som sa zucastnil opakovane (aj v zatazovom rezime a o tri tyzdne neskor v kludovom rezime) u Prof. Lacko. Vysetrenia zhodne potvrdili ZE VRAJ upchate koronarne cievy s vysokym stupnom KV rizika.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk