Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Nuz neviem, odkial vies, ze mas upchate koronalne cievy, na to treba meranie ultrazvukovej odozvya okrem lecitinu a lipazy,tiez samozrejme riedice krvi ako nattokinaza a serrapaptaza na to asi nic nie je ine.
Led ze by si tam mal hodne mineralovych usadenin, zo zapalov vyvolanych roznymi mikrobami, na co musis pouzit chelaciu napr EDTA plys remineralizaciu v inom case.
Pomoze aj brat vitamin D-3 a K-2, ktore su schppne premiestnit kalcifikaty z makkeho tkaniva do kosti.
Na rozsirenie ciev(vasodilatant) odporucam najma ovocie hlohu/hawthorne, ktore ma ucinok ACE, podobne ako mnohe chemicke lieky, ale bez ich skodlivych postrannych ucinkov. Niekolko gramov sucheho ovocia hlohu denne mnohym pomohlo

orol

Pozdravujem RNG, ako na zvysenie ucinnosti boja s upchatymi koronarnymi cievami? Rozpustadla na mineralne, tukove a bielkovinove nanosy som uz skusal (a niektore znovu skusam), dalej beriem lecitin, hloh, rutu, sipky, medvedi cesnak, nattokinazu, teraz aj serapeptazu, b3,b6,b12 a este zopar veci. Takto sa liecim s kratkymi prestavkami treti rok. Ake zbrane este pridat na znicenie nepriatela? Zeby nieco protimikrobialne, antibakterialne? Co konkretne a PRECO ? Dakujem.

RNG

Kedysi som na zraloci olej a chrupavku daval viac, ale potom, ako som zistil, ako su tieto doplnky zamorene som z nich upustil kompletne.
Monolaurin dnes , ked mam naokolo hromady chorych ludi pouzivam skoro kazdodenne, aspon 1/2 davku. Casto pouzivam aj collostrum, obcas aj chagu.
Kedysi, kedze som od detstva velmi nachylny na infekcie horneho dychacieho ustrojenstva som bol skoro stale chory v case takychto epidemii, hoci sa nepamatam, ze by to bolo pred tym az takto zle.
Preto, ked uz nechcem byt chory nikdy vaznejsie, musim sa intenzivne branit, co sa mi viacmenej dari

nena2005

super RNG, uz v tom teda mam trocha jasno, rozhodnem sa pre ten monolaurin predsa, kedze ten zabija vacsie mnozstvo virusov..a kedze sa bavime o imunite, hovori ti nieco produkt ako olej zo zralocej pecene? co nan hovoris?

RNG

Monolaurin je dobry na niektore bakterie, ale najma na virusy, ktore odmaskuje. Chaga obsahuje antiviralnu betulinicku kyselinu v malych mnozstvach ale hodne betaglukanov, ktore stimuluju aktvitu a pocet najma NK bielych krviniek ale ciastocne aj makrofagov.
Ja samozrejme v pripade ochorenia pouzivam obe. A okrem toho aj ine.

nena2005

a keby mavas casto oslabenu imunitu, zapaly hornych dychac. ciest, ktore z tychto 2 doplnkov by si si vybral ty?...ja osobne si myslim ze Monolaurin je jeden z najucinejsich, kedze sa pouziva aj na liecbu takych ochoreni ako je hiv, ale na druhej strane chaga je tiez povazovana za velku bombu na imunitu...

nena2005

vdaka RNG, este posledna otazka, tieto doplnky fakt idu dost do penazenky, tak ktory z tychto 2 by si odporucil viac na imunitu? ktory je ucinnejsi? CHAGA alebo Monolaurin? dakujem

RNG

nena, ja zijem v USA.
Ak ti to nechcu poslat na slovensko, musis pouzit sluzby konsolidatorov ako napr www.shipito.com alebo polskej firmy DOMA
www.doma.com.pl Tito maju US adresu a ked na nich zaslu tvoje objednavky, tak ich poskladaju z roznych zdrojov a zaslu ti ich na tvoju adresu casto lacnejsie, nez od jednotlivych internetovych obchodov.

nena2005

vdaka za rady RNG, ten Monolaurin som si chcela objednat z tej stranky co objednavas aj ty tie trojbalenia, len pise mi ze "no andress recipient found", akokeby ma nenaslo podla adresy ktoru som zadala a nechce ma pustit k dalsiemu kroku...ty to objednavas na Slovensko?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk