Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Menna, kedze berberine ma polcas rozpadu uvadzaju 3 az 4 hodiny
en.wikipedia.org
nemyslim, ze je treba kapsule polit, len ich zobrat 2 az 3 krat denne.

Ovela horsie je na tom vitamin C, tj kyselina askorbova a rozne askorbaty, co maju polcas rozpadu/vylucenia z tela len 1/2 az 1 hodinu. Preto tie davam do mojho drinku, co pijem postupne a casto cez den. Naviac hodne pouzivam formu Ester C, ktora ma ovela vacsiu molekulu a tym aj ovela dlhsi polcas vylucenia z tela, odhadom az 5 krat tak dlhy.

RNG

Katy, redbatica, entericke kapsule sa rozpustaju len v neutralnom a zasaditom prostredi, Tj ak sa ti grga po nich oreganom, je to jasny dokaz, ze nemate v zaludku kyseliny, alebo ze mate reflux z criev do zaludka, tj dostava si ti tam aj zlc, co zaludok poskodzuje.
Zaludovne kyseliny sa daju doplnit, reflux z criev sa da odstranit ciac mikrovlakninami. Mnohi ludia tvrdia, ze si odstranili ten reflux zlce v noci jednoducho zjedenim jablka pred spankom.

RNG

Nena intenzivne branie monolaurinu vyzaduje 2 x 5 gramov denne, pre to je pouzivanie drahych kapsul dost neekonomicke.
Chaga sa berie intenzivne v mnozstve 7 az 10 gramov denne.
Ja si kupujem prasok z nej nakladam do alkoholu(vodky) a z toho vysledneho "blata" si varim caj, kopcom polievkova lyzica, varit 10 minut, odstat cez noc, zliat, nefiltrovat.

orol ,nic na tom nie je zle,ked si poradia,vymenia skusenosti medzi sebou aj pisuci,ti co su dlhsie tu,vedia uz poradit,ked rng nie je vzdy pritomny pre nedostatok casu,ved tie poznatky maju od neho :)

orol

REDBATICA a spol. pri vsetkej ucte k Vam, nevysvetlujte si to v zlom, ale nosnym nazvom temy je "OTAZKY NA RNG" z coho vyplyva, ze miesto na rady, nazory a odpovede v predmetnej teme ponechajme vylucne prislusnemu zadavatelovi otazky a odpovedajucemu RNG. Tymto vyhovieme nielen pravidlam tejto stranky a elementarnej slusnosti, ale sami sa zaroven pricinime o skvalitnenie, sprehladnenie temy, na tejto stranke. Dakujem za pochopenie.

menma

Zdravím RNG, chcem sa spýtat ohladom berberinu mam ho v 400mg tobolke ktora sa da rospolit je to vo forme prášku, ja som čítal že dobre je to pit počas celeho dna takže mam ten prášok dat do vody rozmiešat to a pit? lebo teraz som to spravil ale ta chut je hnus je to horke

menma

Zdravím RNG, chcem sa spýtat ohladom berberinu mam ho v 400mg tobolke ktora sa da rospolit je to vo forme prášku, ja som čítal že dobre je to pit počas celeho dna takže mam ten prášok dat do vody rozmiešat to a pit? lebo teraz som to spravil ale ta chut je hnus je to horke

fifo2005

na imunitu odporucam z vlastnej skusenosti olej zo zralocej pecene, je to fakt zazrak na imunitu, jeden z najsilenjsich pripravkov vobec

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk