Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

ladycat

Ahoj RNG, opat sa obraciam na teba. Uz 3/4r mam ten problem, ktorého sa neviem zbaviť: "bublinkuje" mi v bruchu, ale je to take, ze mi stale chodia bublinky po bruchu, hlavne v pravom dolnom rohu, kde (myslim) prechadza tenke crevo do hrubeho, tam mi to bublinkuje skoro stale...niekedy viac niekedy menej. Je to nezavisle od jedla, alergie nemam vraj ziadne, uz som skusala psyllium brat, potom aj probiotikum Probiofix, a od novembra som brala aj doplnok Tree 3 Chlorella (3mesacna kura), s ktorou som skoncila v týchto dnoch, zial vysledok ziadny. Stolica je pravidelna kazdy den, konzistencia v poriadku, robila som si aj domaci test na okultne krvacanie a vysledok bol o.k. Presla som vsetky mozne clanky a fóra na webe, ale nijaký gastroproblem/ochorení sa nestotoznuje s mojimi tazkostami. Samozrejme ma podstupit kolonoskopiu, ktorú odkladam, kedze ziadny z tych gastroproblemov na mna nesedi, a myslim si, ze mi tym vyšetrením aj tak nic nezistia >:-( Dakujem Ti.

jozkos61

zdravim RNG potreboval by som pomoc na seriu mojich vela zdravotych problemov ktore cikluju..
aby som zacal na zaciatku cele to zacalo asi pred 4 rokmi ked som mal 23 rokov, začalo to tak, ze ma bolela krčna chrbita a temeno hlavy par tyzdnou a potom to cele začalo, bolest hrdla a teplota boli sprievodne javy ale to preslo ale začal som mat zavrate ktore mavam dodnes, niekedy to nieje ani zavrat ale je mi tak neprijemne v priestore tazko to opisat možno ako cez igelit keby si pozeral,nechutenstvo k jedlu aj ked si hladny len ucitis a uz chces grcať, nespavosť, problemy s travenim, rychly pulz, nespavosť a strieda sa to, poskusal som uz vsetko mozne aj nemozne, a dokonca posledny rok som upravil jedalnicek lebo som podla testov intolerancie vylucil mlieko, vajcia aj muku az na neustalu bolest krcnej chrbtice som bol ok ziadne stavy , po vianociach mi to zas zacalo jedol som blbosti, zacalo to bolestami hrdla, a vlastne cely ten kolobeh sa mi zacal znova, mam rychly tep zacnem sa bat a uz mam paniku s toho, potom ma boli pod pravym rebrom potom ma stale naduva aj ked nema s coho, ide doobveda aj 5x na zachod aj ked stolica je normalna tak stale chodim na wc, a co je najhorsie nemozem spat v noci, niekedy celu noc niekedy sa budim celu noc, niekedy uz neviem co mam robit a mam s toho fakt depresie zacnem sa bat a uz sa to spusta samo, mne vraveli nejake terapeutky ktore som navstivil ze to je typicky zlcnik problem,a psychika, ja neviem , moze to byt nieco s travenim -? ale co ta bolest v krku, temene? zlcnikova draha? neviem ci mam prikladat všetko tomu ..prosim o radu ake doplnky alebo da sa osobne stretnut s vami §,?

RNG

Nuz malicko to pomoze, ale treba skor adresovat priciny hnacky Cast ju zastavi napr luzica kolostra zniesana z s lyziciu mikrovlakninami za ho hodinu pridat poobiotika. Opakujes z osem hodinovymi prestavkami az do zastavenie hnacky. Obvyke to byva od 3 davok az po 9, najma pri otrave zaludka to trva samozrejme dhsie.

RNG

Na stitnu zlazu treba jod a selen, najma ked je zvacsnena. Davka jodu odporucena je 2 az 6 miligramov a davka selenu 200 az 600 mikrogramov. Tebe radim tie vyssie davky

RNG

Na cysty treba entericky pokryty pancrcreatin, tiez pripadne aj DIM, aby sa nahodou nezmenili na rakovinne.
Inac casto sa vytvaraju pri prilisnej hladine estrogenov, tj dobre je si ich znizit, a nie naopak pouzivat fytoestrogeny a HAK.

mirka135

@RNG

Dobrý deň, v jednej diskusii ste písali o syndróme polycystických vaječníkov a o možnostiach prírodnej liečby. Mám 20 rokov, mám tento syndróm, ale mám zároveň zväčšenú štítnu žľazu a som veľmi chudá. Gynekologička mi predpísala antikoncepciu Evru, lebo je to náplasť a tabletky som znášala zle. Avšak, som znepokojená tým, koľko estrogénu by som prijímala a obávam sa nežiaducich účinkov ako je napr. aj rakovina prsníka. Chcela by som preto skúsiť liečbu na prírodnej báze,a preto som vám napísala, či by ste mi nevedeli poradiť.

RNG

Magnesum stearate z raslinnych zdrojov sa pouziva ako plnidlo na sypkost tabliet a kapsuli, , je to absolutne neskone e-cko. , zlucenina stearickej mastnej kyseliny a horcika.

marianna-1

ja pouzivam chapparal od Arizona natural, Olive leaf extract 15% od Swanson Superior Herbs, Monolaurin od healthfromthesun a Indol3C mam od medikapharm.

Chaparal obsahuje navyse magnesium stearate, gelatin. capsule,

Monolaurin obsahuje navyse magnesium stearate, silica, cellulose capsule,

olive leaf obsahuje navyse: magnesium searate, microcrystalline cellulose (plant fiber), silica, gelatin capsule.

Indol3C obsahuje navyse len zelatinovu kapsulu

Mozem to vsetko uzivat? denne vsetko po dve tablety len monolaurin 5 tabliet denne. Zavazi na davkovani ajj to ze mam len 157cm a 45kg?Chcela by som toto vsetko skusit uzivat aspon pol roka. Chaparal pre istotu kazdy druhy tyzden. Na znizenie HPV infekcie. Mam obavu aby mi to neznicilo pecen alebo oblicky ja sa v tom moc nevyznam.

Dakujem za odpoved.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk