Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

katy350

ako vies ze to je 60 % ? lebo je tam napisane len toto: Grapefruit Seed Extract 100 mg
Serving Size 3 Drops
Servings Per Container 300
... o percentach nic.
ospravedlnujem sa ze ta tolko otravujem a dakujem este raz!

RNG

Katy ten citricidal z hoogle je 60 % takze z neho treba mna 70 kg vahu len 35 kvapiek, nie 60. Obvykle to odporucam do litra vody a pit postupne cely den, tak je to vacsine znesitelne. Ale mozes to rozriedit aj viac a rozne ochutit, davka vody nie je dolezita, ale citricidalu a dolezite je to rozdelit na co najviac co najmensich davok. Tak to drazdi zaludok menej a neznici niektore probiotika v crevach.
Co sa tyka kokosoveho oleja, tam odporucam co najviac, a miesto sacharidov, co kokosak nahradi na vyrobu energie v tele. Tj nie cajove lyzicky, ale aspon 2 polievkove na tvoju vahu. Da sa zapracovat do hromady jediel. Totiz na nizkosacharidovej diete potrebujes sacharidy nejako nahradit a na to je kokosak vyborny. Naviac nielenze nezivi candidu, ale ju dokonca potlaca.Hlavne jeho zlozka kaprilicka kyselina, ktorej kokosak obsahuje asi 8% na vahu.

katy350

VELMI PEKNE DAKUJEM RNG!!!!
no nevedela som ze je to slabe, budem to teda aj tak uzivat, lebo som to len teraz dostala, tak snad lepsie ako nic.. alebo myslis ze to nema vobec vyznam brat?
a este ak smiem jednu otazku. chcem zacat aj s protikandidovou kurou, nakolko moj jazyk je stale viac biely a mam aj ine priznaky... mam uz oregano od Now 55% carvacrol a citricidal professional use only z hoogle. mam ale len 50 kg, mam aj tak 60 kvapiek do litra vody riedit? alebo kolko? a ten kokosovy olej to je mysleny ten panensky kokosovy olej na ktorom varim? tri male lyzicky denne zjest a zapit? prosim prosim napis mi presne ako mam co uzivat nech sa do toho mozem pustit bez strachu a vycitiek.. velka vdaka a vsetko dobre!!!

RNG

Katy, uvedene su malicke davky, ja aj beriem aj odporucam ovela viac. Uvedene doplnky sa rozhodne nebiju medzi sebou ale naopak podporuju v ucinku.Bolest zaludka je casto z nedostatku kyselin, co dnes sposobuju najma zaludocne chripky, ktore su dnes minoriadne caste, a dost slabe v prejavoch obvykle, takze si ich mnohi ludia ani poriadne nevsimnu. Ale ich nasledok je dlhotrvajuce poskodenie vyroby kyselin a obcas aj enzymov, co podstatne ovplyvni vyzivu tela, absorbciu zivin a aj imunitu.
Nuz a co mas ziskat z jedla pri dobrom traveni sa neda vydoplonkovat, tj treba si v prvom rade napravit travenie.

katy350

RNG prosim o radu ako mam uzivat tieto doplnky. prislo mi teraz Colostrum od Swansonu, 480 mg, takisto od Swansonu Olive Leaf Extract 750 mg a z firmy Now Beta-1,3/1,6-D-Glucan, 100mg.
bojim sa aby sa vsetko nepobilo, lebo momentalne uzivam: rano nalacno pankreatin, potom tri tbl spirulina, vitamin D E C zinok selen jod. vecer zase tri tbl spirulina a probiotika. :(
dakujem za radu!
ps: bolieva ma zaludok... nemoze to byt z toho ze hltam tolko tabletiek?

RNG

Kikstar, ja to zatial poznam len z hromady literatur, ako fyzikovi/chemikovi mi je zname, ze vodik je kation v roztokoch, tj sprava sa ako antioxidant a teda neutralizuje rozne volne radikaly, tiez svojim sposobom alkalizuje, ale zatial som to osobne nevyskusal.
Kedze to pracuje aj s vodou sytenou vodikom, tak az budem mat niekedy cas, tak si to asi pripravim podomacky , ved sytit vodu vodikom nie je ziadny problem.

nena2005

Dobre RNG, pokusam sa to objednat z tej stranky co si odporucil na monolaurin, ale pri zadavani adresy mi vyhodi chyba: No Address Candidate Found ...neviem kde je chyba, preco mi enchce zobrat tu adresu...

RNG

fifo, ziadne posielanie na dobierku v USA neexistuje. Vybav si z bankou aby ti karta platila aj na medzinarodne nakupy alebo zmen banku

RNG

Nena 2005, na znacke nezalezi ale len na obsahu. Davkovanie co tu odporucamje rovnake na vsetky znacky, ci je v kapsuliach alebo inej forme, davka potrebna je dost vysoka.
Pre to som isiel na najlacnejsi zdroj, na vahu monolaurinu.

Kickstar

chcel by som sa vás opýtať, aký máte názor na molekulárny vodík ako na najsilnejší antioxidant na svete? mám s tým celkom dobré skúsenosti a pretože to nie je to u nás zatiaľ až také známe, preto chcem vedieť či s tým máte niekto ešte skúsenosť

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk