Otázky na RNG

RNG

Verrum, rozne hrcky su u zien v prsiach hodne casto, mnohe su len zdurene mliecne zlazy, niektore tukove hrcky/tumory, a obcas sa najdu aj cysty, co mozu viest k rakovinam. Pre istotu, ked mas hrcky, tak uzivaj lecitin co ti rozpusti/emulzifikuje tukove utvary, zdurene zlazy su len docasne a ked mas nieco permanentne, skus pouzivat silne enzymy, pripadne si upravit hormonalne hladiny.
No a samozrejme odporucam najma ultrazvukovy obraz, ktory ti pove, ci sa jedna o nieco vaznejsie alebo nie.
Mamografiu neodporucam, lebo pouziva vysoky tlak, co by mohlo pripadne lokalizovane tumory rozniest po celom tele, naviac aj radiaciu, ktora je sama o sebe karcinogen.

menma

zdravím rng tiež skúšam protikandidovu dietu a užívam citricidal ten z hoogle, 35 kvapiek a pijem počas dna sice niekedy si davam väčšie "glgy" keď zabudnem ale snažím sa, berem oreganový olej, 10 kvapiek do 1,5 deci vody,serrapeptasu 120k SPU,S,d-manosu 700mg,nac, a od zajtra idem skusit brat aj 400 mg berberinu čo by som mal ešte doobjednat ? dalej sa chcem spýtat je dobre užívat kokosový olej ked niekomu ja neviem začína cukrovka alebo ked niekto ma cukrovku nemože to nič spravit? e ešte sa chcem opýtat čital som nejaké autoimmune choroby na candidu a chlamydie ale nechapal som dako tomu nemožete mi dat niekde odkaz alebo napísat čo sposobuju? nemožu sposobit cukrovku? kedže som mal hraníčne chlamydie a myslim si že mam candidu pretože mam asi 10+ priznakov na nu tak sa začinam báť, prípade ako by som mal zamedzit tým autoimmunim chorobam, taktiež da sa nejak liečit poškodene pankreaticke ostrovčeky? nejak prírodne podporit opravu ?? ďakujem veľmi pekne že mi radíte dufam že to zabere

Verrum

RNG prosim o radu.. Mam 14 rokov.. v lavom prsniku som si nasla hrcky, a oproti pravemu je ich tam vela. Na tom lavom mam jednu ktora nemizne, pred menzesom je väčšia, a hrčka je skor ovalna ako gulata, boli, po menzese sa zmensi, neboli sle je tam stale. Niektore co som tam mala zmizli... dovod? co to je? mliecne zlazy? horkony? dakujem

katy350

ako vies ze to je 60 % ? lebo je tam napisane len toto: Grapefruit Seed Extract 100 mg
Serving Size 3 Drops
Servings Per Container 300
... o percentach nic.
ospravedlnujem sa ze ta tolko otravujem a dakujem este raz!

RNG

Katy ten citricidal z hoogle je 60 % takze z neho treba mna 70 kg vahu len 35 kvapiek, nie 60. Obvykle to odporucam do litra vody a pit postupne cely den, tak je to vacsine znesitelne. Ale mozes to rozriedit aj viac a rozne ochutit, davka vody nie je dolezita, ale citricidalu a dolezite je to rozdelit na co najviac co najmensich davok. Tak to drazdi zaludok menej a neznici niektore probiotika v crevach.
Co sa tyka kokosoveho oleja, tam odporucam co najviac, a miesto sacharidov, co kokosak nahradi na vyrobu energie v tele. Tj nie cajove lyzicky, ale aspon 2 polievkove na tvoju vahu. Da sa zapracovat do hromady jediel. Totiz na nizkosacharidovej diete potrebujes sacharidy nejako nahradit a na to je kokosak vyborny. Naviac nielenze nezivi candidu, ale ju dokonca potlaca.Hlavne jeho zlozka kaprilicka kyselina, ktorej kokosak obsahuje asi 8% na vahu.

katy350

VELMI PEKNE DAKUJEM RNG!!!!
no nevedela som ze je to slabe, budem to teda aj tak uzivat, lebo som to len teraz dostala, tak snad lepsie ako nic.. alebo myslis ze to nema vobec vyznam brat?
a este ak smiem jednu otazku. chcem zacat aj s protikandidovou kurou, nakolko moj jazyk je stale viac biely a mam aj ine priznaky... mam uz oregano od Now 55% carvacrol a citricidal professional use only z hoogle. mam ale len 50 kg, mam aj tak 60 kvapiek do litra vody riedit? alebo kolko? a ten kokosovy olej to je mysleny ten panensky kokosovy olej na ktorom varim? tri male lyzicky denne zjest a zapit? prosim prosim napis mi presne ako mam co uzivat nech sa do toho mozem pustit bez strachu a vycitiek.. velka vdaka a vsetko dobre!!!

RNG

Katy, uvedene su malicke davky, ja aj beriem aj odporucam ovela viac. Uvedene doplnky sa rozhodne nebiju medzi sebou ale naopak podporuju v ucinku.Bolest zaludka je casto z nedostatku kyselin, co dnes sposobuju najma zaludocne chripky, ktore su dnes minoriadne caste, a dost slabe v prejavoch obvykle, takze si ich mnohi ludia ani poriadne nevsimnu. Ale ich nasledok je dlhotrvajuce poskodenie vyroby kyselin a obcas aj enzymov, co podstatne ovplyvni vyzivu tela, absorbciu zivin a aj imunitu.
Nuz a co mas ziskat z jedla pri dobrom traveni sa neda vydoplonkovat, tj treba si v prvom rade napravit travenie.

katy350

RNG prosim o radu ako mam uzivat tieto doplnky. prislo mi teraz Colostrum od Swansonu, 480 mg, takisto od Swansonu Olive Leaf Extract 750 mg a z firmy Now Beta-1,3/1,6-D-Glucan, 100mg.
bojim sa aby sa vsetko nepobilo, lebo momentalne uzivam: rano nalacno pankreatin, potom tri tbl spirulina, vitamin D E C zinok selen jod. vecer zase tri tbl spirulina a probiotika. :(
dakujem za radu!
ps: bolieva ma zaludok... nemoze to byt z toho ze hltam tolko tabletiek?

RNG

Kikstar, ja to zatial poznam len z hromady literatur, ako fyzikovi/chemikovi mi je zname, ze vodik je kation v roztokoch, tj sprava sa ako antioxidant a teda neutralizuje rozne volne radikaly, tiez svojim sposobom alkalizuje, ale zatial som to osobne nevyskusal.
Kedze to pracuje aj s vodou sytenou vodikom, tak az budem mat niekedy cas, tak si to asi pripravim podomacky , ved sytit vodu vodikom nie je ziadny problem.