Otázky na RNG

nena2005

Dobre RNG, pokusam sa to objednat z tej stranky co si odporucil na monolaurin, ale pri zadavani adresy mi vyhodi chyba: No Address Candidate Found ...neviem kde je chyba, preco mi enchce zobrat tu adresu...

RNG

fifo, ziadne posielanie na dobierku v USA neexistuje. Vybav si z bankou aby ti karta platila aj na medzinarodne nakupy alebo zmen banku

RNG

Nena 2005, na znacke nezalezi ale len na obsahu. Davkovanie co tu odporucamje rovnake na vsetky znacky, ci je v kapsuliach alebo inej forme, davka potrebna je dost vysoka.
Pre to som isiel na najlacnejsi zdroj, na vahu monolaurinu.

Kickstar

chcel by som sa vás opýtať, aký máte názor na molekulárny vodík ako na najsilnejší antioxidant na svete? mám s tým celkom dobré skúsenosti a pretože to nie je to u nás zatiaľ až také známe, preto chcem vedieť či s tým máte niekto ešte skúsenosť

fifo2005

Dobry den RNG

je tu aj moznost ze vy objednate napr. ten monolaurin, co ste zadali nizsie, s tym ze to poslete ako dobierka? Neakceptuje mi cislo kreditky

dakujem

nena2005

Vdaka RNG, ten collostrum sa mi pozdava dost drahy na nase pomery...co hovoris na colostrum sprej od monsea? dostat ho aj v lekarniach za cca 14-16€.

Monolaurin si objednam 600mg, 90 kaps. za 33€.. ten mam ako uzivat? ...dufam ze mi tieto 2 doplnky uz zaberu na moje problemove hrdlo

RNG

nena, kolostra treba na intenzivne pouzitie 10 az 15 gramov prasku, 2 krat denne. Ja osobne kupujem praskove balenie,vyrobok firmy Symbiotic pod menom Colostrum Plus.
Monolaurin kupujem tu, obvykle 3 jednolibrove krabice naraz, kedze mam plno rodiny na to.
www.inspirednutrition.com

nena2005

Objednal som si uz aj chagu v kapsuliach, rozmyslam este medzi Monolaurinom alebo cajovnikom v kapsuliach, ktore by si viac odporucil?...Kokosak ma trocha sklamal, nevidim ziaden efekt, nakolko ho beriem uz vyse 2 mesiacoch...Monolaurin zvazujem odtialto:

www.amazon.com

Co sa tyka NAC, ten beriem tak isto uz vyse tyzdna, a este ku colostrum, ktore by si odporucil a v akej forme? vdaka

RNG

Nena oreganovy olej ani citricidal nie su dostatocne proti roznym virusom. A dnes obieha hromada viralnych , vacsina ludi okolo mna su alebo chori alebo polochori, pokasliacujuci, tj odhlienovace su namieste, vcitane serrapeptazy, NAC a oreganovy olej. Ale v dnesnej viralnej epidemii okrem beznych ako vitamin C, selen zinok pouzivam monolaurin(2 x 5 gramov) a collostrum(polievkova lyzica kopcom) do ranajsej sialky mlieka alebo kavy, dobre rozmixovane, pripadne ochutene ako ovocny mix.

RNG

Orol, ucedene ma kazde iny ucinok v tele a nekrizuju sa, tj ich mozes kludne spolu pouzivat.
NAC cisty je baktericidny, tj sa to nekazi bezne. Pouzivaj bez obav.