Otázky na RNG

nena2005

Ahoj RNG, posledne 2 roky mavam velmi casto velke bolesti hrdla(angina), ktore trvaju takmer mesiac. Tento rok som musel siahnut 4x po ATB, nezaberal ani oreganovy olej, ani citricidal, ani kokosovy olej. Vsetky tieto doplnky beriem sucasne, beriem aj vit. C, Zn, Se, a I. Bojim sa, aby som nemusel ist na vyber mandli, pretoze moja DR nato stale apeluje. Citricidal mam z CentrumRegenerace, davam si ho aj do nosa, no nejak nezabera...streptokoka nemam, akurat som mal len mierne zvysene ASLO. ...Chcem sa ta spytat, co by si mi este vedel poradit? Posledny tyzden sa mi spravila aj mensia bradavica na chrbate. Myslim, ze to je slaba imunita, ale stale neico beriem:/ ...Rozmyslam ze si obejdnam Monolaurin alebo Cajovnik v kapsuliach? co je lepsie na vynicenie virusov?(hlavne v hrdle)...vdaka

orol

Mam NAC v kapsuliach po expiracnej dobe (09/2014)ulozene v tme, chlade v komore. Mozem to este uzivat, alebo to vyhodit?

orol

Ahoj, poprosim Ťa o radu, nazor. Mam vitamin D-3 + K-2 a nie som si isty, ci ho mozem uzivat spolu s hlohom, rutou a nattokinazou, kedze ta aj riedi krv ! Dakujem.

RNG

Lokes, pred mnoho rokmi zistili vyskumom, na hromade ludi rozni lekario, ze vitamin E v davkach 200 az 400 IU podstatne znizuje riziko smrti na porazky a infarkty. Kedze na to zomiera vyse 50% ludi, tak automaticky sa vitamin E zaradil medzi doplnky vyhodne pouzivat pravidelne.
Ze je to antioxidant, dobre na kozu, prevencia ciastocne rakovin, najma koze atd atd, to su len dalsie uzitocne stranky, ale aj bez nich by som odporucal si doplnat vitamin E

RNG

Menma, nakaza v strednom uchu sa neda adresovat zvonka, ale len zvnutra a to najma NAC, serrapeptazou oreganovym olejom pripadne kvapky roztoku citricidalu do nosa a aj pit tento roztok.

Lokes

Zdravim RNG..mohol by si nam tu viacerym ozrejmit vyhody pouzivania a celkove benefity vitaminu E?
Viaceri cely zivot beru preventivne hlavne C-cko, B-cko, sem tam D-cko.
Vies mi povedat vyhody hlavne u starsich ludi? Vela ludi pise, ze im pomohol aj na plet. A pomaha v symbioze pre organizmus aj selen s vitamínom E? Na wiki pisu hlavne, ze podporuje tvorbu cervenych krviniek a rast svalov, tkaniv. Ake su podla teba hlavne benefity, preco ho uzivat a skusenosti zo zivota s tymto vitaminom.
Dakujem.

menma

zdravím rng jak mam používať citricidal do uší? všade som hladal ale našiel som len použitie bud len ustne nosne ale o ušiach nič a aj ked tak to bolo písane pre tie slabe napodobeniny citricidalu ako mam dávkovať aby som to mohol použivať do uši nechcem aby som si niečo spravil, bolievaju ma uši a mam nejaky ako keby "tlak" niekedy v nich niekedy to tak ako keby výfukne von z ucha take hnusne to je tak skusim aspon citricidal

RNG

Platna norma na D-3 je 30 az 55 ng/ml. moje lekarske zdroje ale odporucaju hladinu 65 az 85 ng/ml. Samozrejme s vitaminom K-2.
Depresie su najcastejsie spojene so zlym travenim, zlou crevnou florou alebo prilisnym stresom.
Doplnky prichadzaju do uvahy, az ked upravenie menovanych nestaci.

menma

zdravím rng ja som tu založil temu ako dávkovat tekutý oreganoví olej a čim ho riediť kedže na nete som našiel len ako ho uživat v kapsulach ale zmizla tak sa pýtam vas