Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

menma

zdravím RNG o mne si už určite počul ja len že sa pomaly ale isto posúvam (aspon si to myslím) a čo ma fakt tak akože drži nad vodov je že mam candidu, nieže by som ju chcel, najradšej by som bol zdravý ale mam tolko problémov že to snad taka choroba ani není a pol roka mi nič nevedeli nájsť takže tak, dnes som sa pýtal doktorky že či mi nespravia test aj na candidu no ona povedala že candidu spôsobuje oslabena imunita väčšinov z antibiotík ja som ich nebral ale v minulosti som preventivne užíval graviolu a celkom dost možno aj 100 gramov ale nie všetko hned 2 mesiace som ju bral potom zase pol roka nič a tak.. teraz ma napadlo lebo pred tým ako som mal tieto problémy som bral aj graviolu tak či mi tu candidu nemohla spravit graviola teraz ked uvažujem alebo aspon nejak oslabiť telo a candida začala je to možné? či zase len strielam na slepo?

JanSoltes

katy350: Kludne sa moze jednat o tzv gilbertov syndrom ktory prakticky nic zle neznamena. Nenechajte sa RNG strasit celozivotnym uzivanim mikrovlaknin, len z vas chce spravit klienta firiem predavajucich vyzivove doplnky

RNG

Anonym, kedze len velmi malo doplnkov vzajomne reaguje, tak to mozes brat akokolvek. Jedine, co nesmies brat z menovanych spolu su antimikrobialne latky a probiotika
Preto probiotika odporucam brat na noc, s jablkom, niekolko hodin po pouziti antimikrobialnych(oregano, citricidal, berberine, olivovy list, zinok a podobne)

RNG

Menma, vsetko co zjes prakticky zvysuje cukor v krvi, len malicko doplnkov ho znizuje.Aj to nie dostastocvne pre silnych cukrovkarov DM2, ako som napr ja. Ale spirulinu obcas beriem, lebo je to vzacny zdroj roznych zivin, co bojuju aj proti nasledkom cukrovky.
Ked si chces znizit cukor, co mas z jedla a co v tele produkuje aj pecen aj oblicky, cvic. 1 hodinova rychla chodza ti spali tolko, co ani injekcie inzulinu nedokazu.

menma

Zdravím rng chcem si objednať pár vecí

jedna z ních je Spirulína vraj ma vela živín atd... ale vraj zvýšuje cukor v krvi čo osobne nechcem je to dobré brať ked ma napríklad niekdo cukrovku? taktiež idem objednat vitamin D3,K2,bor,zinok,YAM koreň na rovnováhu a fungovanie mineralov alebo niečo také lebo mam slabe kosti a pukajú mi skoro pri každom pohybe mi pukne niekde a tiež avokadový olej idem kupit tak či to možem brat všetko popri tej kure proti virom? od zajtra chcem začat lebo zajtra idem na krv aby som neovplyvnil výsledky

RNG

Katy lekar ma pravdu, nic to nemusi byt. Ale moze, ked je pecen nejak napadnuta, ci uz zamorenim alebo virusami.
Odporucam pre istotu 3 tyzdne protokolu dr Berksona a brat cely zivot hodne mikrovlaknin

RNG

PF, neviem, ale cital som az o davke vo vyskume 100 000 IU, co by som ale osobne neodporucil.
Pri Alzheimerovej chorobe ale nakladali pacientov a z davkou 50 000 IU po dobu 3 tyzdnov.

katy350

Moj sestnastrocny syn ma vo vysledkoch z krvi Bilirubin 2.94. Dost ma to vystrasilo, pretoze normalne by mal byt bilirubin 0.00-1.00. Lekar sa k tomu vyjadril v zmysle ze to nic nie je. Tak pochybujem, ze to je v tak mladom veku normalne. Prosim RNG vies mi povedat co to znamena a co mam robit? Velmi pekne dakujem!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk