Otázky na RNG

PF2014

Za skúšku to stojí, spýtať sa ho môžem, ako je celkom ochotný, nemá problémy z odbermi, tak možno by sa dalo niečo poriešiť. Ja som si raz takto už dal robiť D-čko, tuším pred rokom a bolo v norme, aj keď som ho nemal ani nejako veľa zase. Ale to bolo keď už svietilo slnko, tak ktovie, ako by to bolo teraz.

redka

Pf a tvoja doktorka to tie testy nespravi? Ja som si ich vyziadala a vyhovela mi. Ale na vysledok hlboko pod dolnou hranicou mi povedala len, ze je to po zime normalne (merali mi ho tusim v marci)

redka

No neberiem ho pravidelne,mala som ho mozno este len 3-4 krat. A to preto, ze sa snazim prist na to, co mi po dlhej dobe relativne velmi dobreho obdobia, kedy som sa citila fajn psychicky, prisla taka depka a divne stavy fyzicke a psychicke ze som nechapala. Skusam prist na to, cim to bolo, lebo som v tom case zacala brat NAC, dcko 10000iu a K2 100 mcg. A neviem co z toho ma tak rozhodilo, ked nic z toho by nemalo takto posobit, aj ked citam nanete aj take priznaky po uziti tych pripravkov. Este to moze byt aj dosledok trosku uvolnenej diety, ale to skor nie. Neviem. Cize ja teraz s tym d idem opatrne lebo neviem co z tych doplnkov mi to spusta...

PF2014

Chcel by som sa ťa spýtať Redbatica, ako sa darí, ako sa cítiš po tom D-čku? A aj ostatné doplnky. Ja si idem dať zmerať D-čko do susedného mesta, stojí to 22 eur +10 odber. Je to dosť, ale aspoň budem vedieť, kde vlastne som. Po tých všetkých dávkach čo som bral, potom prestávky, potom nárazová dávka 150000 IU, mohlo by to byť zaujímavé :D.

RNG

Mozne. Pre to sa stranim pouzivat graviolu len tak. Na to musi byt padny dovod a vtedy musi clovek brat extra mikrovlakniny aj probiotika.

menma

no presne tie suche listy som užíval v minulosti viac než 100 gramov takže je možne že ja som sa "očistil" od všetkeho možneho a pritom som si zničil črevnu mikrofloru prakticky povedna imunitu a vdaka tomu sa mi lahko rozširila candida ?

RNG

Graviole/anonna muricata tj suche listy z toho ovocneho stromu maju bohaty obsah roznych antimikrobialnych a protirakovinnych latok.
Ale osobne ju radim najma pri rakovinach, lebo jej antimikrobialne vlastnosti su tak silne, ze po case mozu znicit aj probioticku crevnu floru, takze s nou odporucam brat aj extra zmes mikrovlaknin a kvalitne probiotika

menma

lokes diky za povzbudenie, ono chodím pol roka po vyšetreniach a za polroka mi našli len rovnu hrudnu chrbticu, plucne,kardio,obličky,vyteri,krv,sono brucha,9.1 idem na gastro a ak mi tam nič nenajdu mam na 97 % candidu mam tolko problemov, srdce,hlava,urologicke,reumaticke,problemy zo žaludkom,unavy,červene vrašky po tele ktore svrbia a mnoho dalšie myslim si že keby mi fakt je niečo z organmi atd.. tak to dávno viem a nie že doktori nevedia nič nájst.. ved to je mimo mojho chapania.. ja sa citim niekedy na skapatie a oni mi povedia si zdravy :D tak čo si mam mysliet že to je ked už mam takmer všetko pozrete logickým hladiskom mi ostava ta candida pripade chlamydie no neviem, ešte počkam čo RNG odpíše na tu otázku o graviole ale myslim si že je to fakt niečo na ten štýl, ako hlava ma može bolievat aj srdce bušit z hrudnej chrbtice lebo mam s nov problemy ale ostatok z čoho? ked žiadna choroba okrem candidi nema tolko priznakov a drviva väčšina čo mam tam patrý

RNG

Jan Soltes radis zle ludom, lebo aj bezni lekari dnes uz vedia, ze nemame v potrave dostatok vlaknin a mikrovlakniny su ovela ucinnejsia forma vlaknin na cistenie criev a zivenie probiotik.
Ludia , co maju kvasenie v zaludku maju malo kyselin a teda sa im cez zaludok postupne dostanu zo surovych jediel rozne mikroby, vcitane skodlivych co im znicia crevnu floru, nehovoriac o znicenom traveni a absorbcii.Zo skodlivych mikrobov, co sa tam mozu usadit su aj candida albicans, co produkuje rozne toxiny, vcitane neurotoxinov a karcinogenov. Dnes je velmi casta u ludi, lebo ju podporujeme prilisnym jedenim cukrov a nedostatkom mikrovlaknin a probiotik, co ,ju potlacaju.
Mnohi si znicia dobru probioticku floru pouzitim atb, takze zla crevna flora je skor pravidlo dnes, nez vynimka.