Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

dotaznik

Poprosím všetkých ľudí dobrej vôle, ktorí majú chvíľu čas.... :)

Vážený respondent, pred Vami sa nachádza séria otázok, ktoré sledujú Vaše reakcie na vážne životné udalosti. Skúste sa prosím zamyslieť nad jednou traumatickou udalosťou, ktorá bola podľa vášho subjektívneho hodnotenia vážna, náročná a určitým spôsobom zmenila Váš predchádzajúci život. Zamyslite sa nad tým, ako ste vtedy bežne reagovali....

Dotazníka slúži pre účely diplomovej práce a jeho výsledky sú anonymné

ďakujem za váš čas :)

www.iankety.sk

peta889

Dobrý deň pán RNG, chcela by som Vás poprosiť o radu. Bola som na sono vyšetrení žalúdka (mám 2 mesiace problémy s trávením, ktoré už povolujú) a pri vyšetrení mi boli i zistené kalcifikované žlčníkové kamene. Lekárka mi tvrdí, že keď vyliečime problémy s trávením, tak musím ísť na operáciu so žlčníkom. Na to, že musím ísť na operáciu prišla pohľadom na sono a že ostatné varianty mi neodporúča (čo mi príde divné keďže žiadne testy mi ešte nerobila). Určite chcem ísť aj k inému lekárovi po odborný názor, ale Vás sa chcem opýtať, či si myslíte, že Vaše rady, ktoré uvádzate na Vašej stránke a fórach (vytazok z ostropestreca marianskeho, vlaknina, caj chanca piedra...) sa dajú aplikovať aj na kalcifikované žlčové kamene a tiež, že či sú aj iné metódy odstránenia kameňov ako operácia (videla som i zmienku o rozbíjaní ultrazvukom, ale nikde sa k informáciam nemôžem dopátrať). Som ochotná skúsiť hocičo, predsa nechcem do seba nechať krájať, keď ma nič nebolí a celkovo som zdravá. Ďakujem

PF2014

Inak mal by som na teba jednu otázku RNG, nevieš niečo viacej o organicite? Z psychologického vyšetrenia mi vyšla organicita a zaujímalo by ma o nej niečo viacej, čo vlastne môže spôsobovať, alebo aký je rozdiel vlastne v mozgu bez a z organicitou? Jedine viem, že prakticky sa toho nedá nejako zbaviť alebo to vyliečiť, ale že by sa to malo nejako dať zlepšiť a pracovať na tom.

PF2014

Ahoj Redbatica, momentálne neberiem žiadne doplnky, som na tom horšie finančne, tak si nemôžem nič dovoliť, aj keď zišli by sa mi nejaké veci, bol som chorý a bral som len atb, ale aj tak som sa nedoliečil a neni to úplne ok, D-čko som už dlhšie nebral, takže sa neviem podeliť o novšiu skúsenosť.

RNG

Mineraly v anorganickej forme sa pomerne rychlo z tela vylucia, ked sa vobec absorbuju. Chloridy su vseobecne dobre vodorozpustne, tj sa absorbuju vyborne, zialbohu maju v tele dost kratku zivotnost, lebo pre malu molekulu prepadnu lahko cez "sitko" ladvin. Inac co sa tyka toho hltania tabliet, asi nikto z vas neberie tolko, ako ja. Nuz ale so zlym travenim, cukrovkou a pokrocilym vekom, reumou sa clovek musi branit a naviac som velmi nachylny od detstva na zapaly hornych dychacich ciest.

RNG

Mineraly v anorganickej forme sa pomerne rychlo z tela vylucia, ked sa vobec absorbuju. Chloridy su vseobecne dobre vodorozpustne, tj sa absorbuju vyborne, zialbohu maju v tele dost kratku zivotnost, lebo pre malu molekulu prepadnu lahko cez "sitko" ladvin. Inac co sa tyka toho hltania tabliet, asi nikto z vas neberie tolko, ako ja. Nuz ale so zlym travenim, cukrovkou a pokrocilym vekom, reumou sa clovek musi branit a naviac som velmi nachylny od detstva na zapaly hornych dychacich ciest.

Lokes

Redbatica,diky za radu. Mam teraz denne decko 8000 IU ako som pisal, horcik uzivam preventivne 3x tyzdenne. Ale teraz dam kazdy den. Inac, mam rad doplnky, jod, draslik, citricidal. Po jode, ked si dam kelp jamienson 650, hned citim energiu asi 2-3 hodiny, teplo na krku, stitna zlaza sa rozbehne, a po drasliku a citricidale citim, ako sa mi prekrvuju a zahrievaju koncatiny.

redka

da sa suplementovar aj chloridom horecnatym zvnutra? este som to neskusala.... asi to bude dost horke ci? a kolko toho namiesat? niekde pisu ze si treba najst svoju hranicu a davat si horcik az do kym nas neprezenie ale ty si tu pisal ze to ze mam hnacku neznamena ze som uz nasla ten moj level... alebo nieco v tom zmysle... ach cele je to velka veda... doplnim dcko a to mi "vyzerie" horcik :D tak musim doplnit aj ten.... Dcko potrebuje Kcko... Jod potrebuje selen... atd atd.... no cela veda.... ja len chcem prejst tri mesiace bez ujmy... minuly rok som skoncila dost psychicky vycerpana s tikmi, s chabym spankom, s depresiou.... tomu chcem toho roku predist aj tym ze podoplnam nejake veci.... hlavne dcko, b komplex, kupila som si aj kvalitnejsie ecko, aj karotenoidy.... no snad pomoze... aj lutein na oci... len sa mi vidi ze budem hltat tablety od rana do vecera :/

RNG

Nuz ja ako cukrovkar si tiez musim doplnat magnezium, robim to vo forme magnesium ascorbate, co si pridavam do mojej vody na pitie.Tak isto si musim doplnat draslik/kalium/potassium.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk