Otázky na RNG

RNG

Streptococcus pyogenes sa da znicit pomerne lahko roztokom citricidalu, kde uz davka 60 mg na liter vody ho znici. Odporucam postrek roztokom vyrobenym z litra vody a 35 kvapiek citricidalu, profesional(pozri Hoogle)
Ten isty roztok sa moze aj pit, a liter z neho je davka pre dospeleho, tj 70 kg vahu. na ine vahy to treba prepocitat v pomere vah.
Po pouziti atb, ktore znicia probioticku crevnu floru odporucam si co najskor tuto obnovit, branim mikrovlaknin a doplnku kvalitnych probiotik.

RNG

Peta 889, neviem ako ti chce lekarka adresovat problemy s travenim, ale zle travenie je v dosledku nedostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik tj to treba adresovat doplnkami a nie ziadnymi chemikaliami, co sui pre telo neprirodzene.
Zlcnikove kamene sa daju dost pravdepodobne rozpustat postupne zvysovanim toku zlce(riedenie) protokolom dr Berksona, tiez pomaha brat horcik, vitaminy D-3 a K-2, pit caj z byliny chanca piedra.

RNG

PF 2014, po precitani zobar zamotanyc clankov na organicitu mozgu som nie o nic musdrejsi z topho, len ze tam spominali, ze sa jedna o poruchu, co sa rozne prejavuje. Takze tu ti nepomozem.

tinka228

pán RNG, prosím Vás čo by ste mi poradili na našu situáciu v domácnosti. Sme 4-členná rodina (deti 7 a 2 roky) a už mesiac si stále vymieňame streptokok pyogenes a sme furt na striedačku preliečovaný ATB. Najnovšie je teraz starší syn v nemocnici so šarlachom. Ako mám vydezinfikovať celú domácnosť? Čo nám pomôže zbaviť sa toho? Ďakujem za radu.

dotaznik

Poprosím všetkých ľudí dobrej vôle, ktorí majú chvíľu čas.... :)

Vážený respondent, pred Vami sa nachádza séria otázok, ktoré sledujú Vaše reakcie na vážne životné udalosti. Skúste sa prosím zamyslieť nad jednou traumatickou udalosťou, ktorá bola podľa vášho subjektívneho hodnotenia vážna, náročná a určitým spôsobom zmenila Váš predchádzajúci život. Zamyslite sa nad tým, ako ste vtedy bežne reagovali....

Dotazníka slúži pre účely diplomovej práce a jeho výsledky sú anonymné

ďakujem za váš čas :)

www.iankety.sk

peta889

Dobrý deň pán RNG, chcela by som Vás poprosiť o radu. Bola som na sono vyšetrení žalúdka (mám 2 mesiace problémy s trávením, ktoré už povolujú) a pri vyšetrení mi boli i zistené kalcifikované žlčníkové kamene. Lekárka mi tvrdí, že keď vyliečime problémy s trávením, tak musím ísť na operáciu so žlčníkom. Na to, že musím ísť na operáciu prišla pohľadom na sono a že ostatné varianty mi neodporúča (čo mi príde divné keďže žiadne testy mi ešte nerobila). Určite chcem ísť aj k inému lekárovi po odborný názor, ale Vás sa chcem opýtať, či si myslíte, že Vaše rady, ktoré uvádzate na Vašej stránke a fórach (vytazok z ostropestreca marianskeho, vlaknina, caj chanca piedra...) sa dajú aplikovať aj na kalcifikované žlčové kamene a tiež, že či sú aj iné metódy odstránenia kameňov ako operácia (videla som i zmienku o rozbíjaní ultrazvukom, ale nikde sa k informáciam nemôžem dopátrať). Som ochotná skúsiť hocičo, predsa nechcem do seba nechať krájať, keď ma nič nebolí a celkovo som zdravá. Ďakujem

PF2014

Inak mal by som na teba jednu otázku RNG, nevieš niečo viacej o organicite? Z psychologického vyšetrenia mi vyšla organicita a zaujímalo by ma o nej niečo viacej, čo vlastne môže spôsobovať, alebo aký je rozdiel vlastne v mozgu bez a z organicitou? Jedine viem, že prakticky sa toho nedá nejako zbaviť alebo to vyliečiť, ale že by sa to malo nejako dať zlepšiť a pracovať na tom.

PF2014

Ahoj Redbatica, momentálne neberiem žiadne doplnky, som na tom horšie finančne, tak si nemôžem nič dovoliť, aj keď zišli by sa mi nejaké veci, bol som chorý a bral som len atb, ale aj tak som sa nedoliečil a neni to úplne ok, D-čko som už dlhšie nebral, takže sa neviem podeliť o novšiu skúsenosť.

RNG

Mineraly v anorganickej forme sa pomerne rychlo z tela vylucia, ked sa vobec absorbuju. Chloridy su vseobecne dobre vodorozpustne, tj sa absorbuju vyborne, zialbohu maju v tele dost kratku zivotnost, lebo pre malu molekulu prepadnu lahko cez "sitko" ladvin. Inac co sa tyka toho hltania tabliet, asi nikto z vas neberie tolko, ako ja. Nuz ale so zlym travenim, cukrovkou a pokrocilym vekom, reumou sa clovek musi branit a naviac som velmi nachylny od detstva na zapaly hornych dychacich ciest.

RNG

Mineraly v anorganickej forme sa pomerne rychlo z tela vylucia, ked sa vobec absorbuju. Chloridy su vseobecne dobre vodorozpustne, tj sa absorbuju vyborne, zialbohu maju v tele dost kratku zivotnost, lebo pre malu molekulu prepadnu lahko cez "sitko" ladvin. Inac co sa tyka toho hltania tabliet, asi nikto z vas neberie tolko, ako ja. Nuz ale so zlym travenim, cukrovkou a pokrocilym vekom, reumou sa clovek musi branit a naviac som velmi nachylny od detstva na zapaly hornych dychacich ciest.