Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Menna, ked mas citlivy zaludok, tak sa snaz nebrat vsetko naraz, ale rozdel si to do viacerych davok.
Najma nezabudaj dat aspon 3 hodiny pauzu medzi antimikrobialnymi(citricidal berberine, oreganovy olej) a probiotikami

redka

Katy precitaj si co sposobuje nedostatok Dcka... Ja ho mam o polovicu menej ako je minimalna hodnota... Minimum je 75, ja som mala 45...

menma

RNG prosím napíšte mi na môj e-mail marek84lm@azet.sk potrebujem sa vás ešte niečo spýtat a nechcem to rozoberať tunak na online forum ďakujem kludne mi možete odpísat aj na predošle otázky tam

menma

Zdravím RNG tak mi prišli tie doplnky

a dnes volala doktorka že mam hranične hodnoti v krvi na plucne chlamidie alebo nejak tak,tak pôjdem znova na krv, ale celkom to aj sedí tieto chlamidie čítal som že može to spôsobovať bolesti klbov alebo kostí čo aj sedí taktiež problémy tam dole to tiež sedí mam zapal na žaludi už asi 3 mesiace.. bolesti chrbta su tam tiež takže možno je to aj to no neviem chcem sa spýtat ako mam teraz užívať tie doplnky ?
mam toho vela pomaly ani neviem na čo všetko je

serrapeptase 120.000 SPUs
D-Mannose 700mg
probiotic 30 bilion CFU,s
N:acetyl-cysteine 600mg
pumpkin seed oil 1000mg
Acidophilus a apple pectin
mam aj citricidal ten silný
berberine 400mg
oreganový olej

ako nemam v plane to brat všetko ak neni treba ale chcem sa spýtat môže niečo z toho uškodiť hocijakým spôsobom na žalúdok? myslim celkovo na pankreas,žlčnik žaludok... nemože niečo z toho poškodit niečo ? lebo mam teraz asi mesiac nejake problemy zo žaludkom tak ak niečo z toho neprospieva žaludku vysadim to

tak a teraz to čo som chcel ako to mam dávkovat ?

katy350

Vitamin D je aj na psychiku??? to som nevedela.. ja mam od Swansonu D3 5000 IU, to je dobre??? a naco teda vlastne? myslela som ze na pamat a kosti...

RNG

redbatica, vyssie davky vitaminu D-3 sa prejavia naplno az ked sa pecen tym vitaminom plne nalozi, co moze trvat 2-3 mesiace pri takej davke

RNG

Lokes, candida sa odstranuje pomaly, len ked nemas bezsacharidovu dietu a nepouzivas vacsie davky kokosoveho, oreganoveho oleja a tiez rozatoku citricidalu, kazdodenne.
Nespominas ziadnu zmes mikrovlaknin a bez nej sa malicka davka, 50-100 mg probiotik nemoze rychle rozmnozit az na 1 kg, co vytlaci candidu z criev pomerne rychlo.
Candioda produkuje toxiny, vcitane zapalovych, neurotoxickych aj karcinogennych. Takze je dobre sa jej zbavit co najrychlejsie a nie len polovicato.

redka

Super som rada ze ti ten candex pomohol... Akurat som sa ta chcela pytat ako ti zabral... Ja akurat skusam brat Dcko 10 000 IU + MK7 denne tak uvidim co to spravi ;) nieco citim, ale zacala som paralelne uzivat aj NAC, tak neviem co mi tie nove pocity sposobuje.. Uvidime ;)

Lokes

Zdravim....takze moje nove skusenosti. Problemy s kandidou ustupuju. Pouzívam hlavne HO probitika 3x pred spanim s Candex-om 2x. Jazyk mam rano uz menej biely, len tak trosku v strede, flaky z ruk zmizli, nohy menej palia(myslel som, ze mam zacinajucu reumu ako 28-rocny), ale to tie toxiny z candidy. No urcite ju mam este v crevach premnozene, niekto sa jej na forach zbavuje aj 1-2roky, citricidal pijem 2x-3x do tyzdna, urcite si plni v tele svoju funkciu, ale mne hlavne candex pomaha.
Vsetko berem asi 2 mesiace, a planujem aspon este 4 mesiace, aspon pol roka. Najviac mi pomohol asi candex, silny enzym. Na zmiernenie psychiky mi dost uz v setembri pomohol draslik a tiez rybi olej.

Dam si aj sem tam rozok, kolac v nedelu, ale myslim,ten candex to drzi na uzde. Bez candexu sa mi flaky po sladkom vyhodili hned, teraz vôbec.(viem ze najlepsie je to sladke nejest aspon 2 mesiace)

Od sladkého mi dost pomaha spirulina(rano skoro cela polievkova lyzica, asi 5g).
Velmi pokrok evidujem v psychickej oblasti...a teraz sa drzte, pomaha mi tolko ospevovany vitamin D. Ale ziadnych 400IU, ani 1000IU, ani podobne smiesne hodnoty. Rano aj mam 2 polievkove lyzice rybieho oleja, ale D-cko beriem este navyse samostatne.
Beriem ho 3 tyzden a zacal posobit az ked som zdvihol davku z 2x 1000IU rano + 2x 1000IU poobede = 4000IU denne, na 4x 1000IU + 4x 1000IU poobede = 8000IU denne.
Posobit zacal tak, ze cez si vôbec nemusim dat cez den 5htp + L-tryptophan, ani pred spanim ziadny melatonin, ani L-theanine(po ktorom je celkom slusny, tvrdy spanok, podla mna lepsi ako po melatonine) a ktory som bral pred spanim(L-theanine) cely posledny mesiac. Je pravda, ze dost pri tom spravi aj to, ze v praci som sa nastavil na mensie stresy, ale po novom roku to zacne znova, takze napisem, ci ma to este stale drzi nad vodou aj popri tych stresoch.
Ale urcite viem povedat, ze vyssie hladiny D hormonu urcite zlepsuju psyhicku pohodu a spanok(mne urcite). Ziadnych trápnych 2000IU denne, a hlavne cez zimu(ked su depky) nestaci, nech trepu na nete lekari co chcu, kazdy si to musi odskusat sam!
Pekne Vianoce pomaly, RNG drz sa a rad ludom dalej!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk