Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

jozkos61

zdravim rng konecne mi prisiel st johns wort od firmy paradise ako si radil, mam to zacat brat normalne 3 x denne po jedle jednu ??
kedy sa mozu dostavit ucinky cca?? napriklad ad ma tri tyzdne
este dodatočna otazka čo sa tyka bylin, teraz beriem cinsku medicinu, chodim k terapeutke (uznavanej ) činskej mediciny a robia mi na mieru odvary , berieim to uz treti mesiac a je mi lepsie trochu, ale mozem tento pripravok brat spolu s tymi odvarmy alebo nie ? dik

maria-2016

Tery ja tam vpisem stat teda slovensko. a na colnici neviem ako to presne ide lebo ja som si odtial objednavala aj za 40 eur a este zatial som problemy nemala

maria-2016

Ahoj tery. Ja som si uz 4 krat objednala z USA. Z Iherbu mi to prislo do 7 dni a zo Swansonu to trva dlhsie cakala som 2 tyzdne a postovne je tam raz take ako z Iherbu.

Terry90

Zdravim, chcem si objednat nieco z Ameriky a chcem sa len spytat, ako dlho asi trva kym to pride na Slovensko a nebyva na colnici problem? Vdaka.

axyna

Dobry vecer, chcela by som Vas poprosit o pomoc. Vysledky potvrdili spinocelularny karcinom, ktory 7 cm zasahuje ku spodine jazyka, inflitruje az ku korenu a je zasiahnuta uz jedna slinna zlaza. Lekari doporucili konkomidantnu terapiu-oziare a chemoterapiu, ale vysvetlili nam, ze je to neliecitelna a konecna diagnoza. Chemoterapiu a oziare sme odmietli, chceme vyskusat chlorid cezny. Ake by bolo najvhodnejsie davkovane pri poslednom stadiu karcinomu? Dakujem.

maria-2016

Ahoj RNG. Stalo sa nieco ze nam neodpisujes??? Dufam ze si len zaneprazdneny a nemas ziadne vaznejsie zdr. problemy. Mi ta potrebujeme a hlavne tvoje rady a skusenosti.....tak sa ozvy co najskor

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk