Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

jozkos61

zdravim rng konecne mi prisiel st johns wort od firmy paradise ako si radil, mam to zacat brat normalne 3 x denne po jedle jednu ??
kedy sa mozu dostavit ucinky cca?? napriklad ad ma tri tyzdne
este dodatočna otazka čo sa tyka bylin, teraz beriem cinsku medicinu, chodim k terapeutke (uznavanej ) činskej mediciny a robia mi na mieru odvary , berieim to uz treti mesiac a je mi lepsie trochu, ale mozem tento pripravok brat spolu s tymi odvarmy alebo nie ? dik

maria-2016

Tery ja tam vpisem stat teda slovensko. a na colnici neviem ako to presne ide lebo ja som si odtial objednavala aj za 40 eur a este zatial som problemy nemala

maria-2016

Ahoj tery. Ja som si uz 4 krat objednala z USA. Z Iherbu mi to prislo do 7 dni a zo Swansonu to trva dlhsie cakala som 2 tyzdne a postovne je tam raz take ako z Iherbu.

Terry90

Zdravim, chcem si objednat nieco z Ameriky a chcem sa len spytat, ako dlho asi trva kym to pride na Slovensko a nebyva na colnici problem? Vdaka.

axyna

Dobry vecer, chcela by som Vas poprosit o pomoc. Vysledky potvrdili spinocelularny karcinom, ktory 7 cm zasahuje ku spodine jazyka, inflitruje az ku korenu a je zasiahnuta uz jedna slinna zlaza. Lekari doporucili konkomidantnu terapiu-oziare a chemoterapiu, ale vysvetlili nam, ze je to neliecitelna a konecna diagnoza. Chemoterapiu a oziare sme odmietli, chceme vyskusat chlorid cezny. Ake by bolo najvhodnejsie davkovane pri poslednom stadiu karcinomu? Dakujem.

maria-2016

Ahoj RNG. Stalo sa nieco ze nam neodpisujes??? Dufam ze si len zaneprazdneny a nemas ziadne vaznejsie zdr. problemy. Mi ta potrebujeme a hlavne tvoje rady a skusenosti.....tak sa ozvy co najskor

maria-2016

Ahoj Rng. Chcem ta poprosit opet o pomoc. Mam 6 rocneho vnuka a za rok 2015 a 2016 bol 11 krat chory. Skoro vzdy to zacina so soplikmi a potom zapal priedusiek. Porad mi prosim ta co by si mu doporucil brat. nasadila som mu citricidal ale neviem ci 35 kv na liter vody je vhodne pre dietatko. A ako mam zriedit kvapky do nosteka??? popripade aj nieco ine nam porad. Hrozi mu vyber nosnych mandli a zmensenie krcnych a ja by som to chcela obist az by to bolo co len trosku mozne. probiotika mu davame.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk