Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Nemam sajnu, co za antivirotika pouzivas, vsetky farnaceuticke antivirotika maju plno skodlivych ucinkov. Ja pouzivam bezne monolairin, chaparal, kolostrum,lemon grass oil(citral) selen zinok a podobne, tie nenaju ziadne skodlive postranne ucinky

RNG

Cerva, mandle nie su zdroj infekcii ale prinosne dutinu ,kde sa usadi kvapockova infekcia a kde ju treba vyhubit najma kvapkymi citricidalu do nosa.
Ak to prerastlo na hlienovu infekciu, tak to treba hubit NAC a kapsulami oreganoveho oleja.

marianna-1

dobry den, chcem sa spytat mozem uzivat antivirotika 2tab. denne indonal3C, extrakt z olivovych listov 2xtab, 5x monolaurin, kazdy druhy tyzden uzivam chaparral 2x denne, fenixove slzy som na 3tej kvapke . Mam HPV virus vysoku pozitivitu. Chcela by som sa takto liecit pol roka.
Mozem si poskodit pecen alebo oblicky ked budem uzivat tak vela a antivirotik tak dlho?

Dakujem

cerva

Pekny den prajem RNG,
dakujem za doplnujuce informacie. Nakupim serapeptazu 250 000 IU, NAC a chaparal. Chcela by som len informovat, ze stav mandli sa mi vyrazne zhorsil. Neviem ci sa to takto lieci a a ni kolko to ma trvat, ale mam ich velmi hnisave a zapalene. Hrdlo ma nejakym sposobom neboli, kvapkam sitricidal do nosa, pijem, kloktam, beriem oreganove kapsule a koloidne striebro.

RNG

Probiotika neskodia, prave ze naopak, je to len malicka nasada, co sa musi rozmnozit 1000 az 10 000 krat, aby nam obsadila dobre creva,

RNG

Hleny naru byt z nakaz, ale aj z alergii. Na nakazy by som poizval najma kvaky do nosa roztoky citircidalu, priradne NAC a oreganovy olej v kapsuliach,
na alergie quercitin, 3 x 600 mg a zistit, na co mas alergiu, na prach, na roztoce ci plesnove spory a chranit sa proti nim.

RNG

pncucha, na poskodene nadoblicky je plno doplnkov pod nazvom "adrenal" Nasilnejsi sa ale pod nazvom Adrenal cortexs, kde je priamo vymrazeny vytazok z tych zliaz, ako maju napr firmy Nutricology a Thorne

sanny999

ahoj rng chcem sa spýtať ako dlho môžem užívať probiotiká? neškodí dlhodobé užívanie? alebo je lepšie dať si takú ,,kúru,, iba z času na čas?

alili

Dobry vecer prajem RNG, chcela by som Vas poprosit o radu. Mam problem s nadchou, z nosa mi dost casto vyteka uplne vodovy hlien - niekedy viac, potom menej. To ma az tak neobtazuje, no teraz sa mi k tomu pridala tzv. zadna nadcha - stekaju mi do hrdla tekute hlieny a strasne ma to drazdi na kasel, v noci kvoli tomu nemozem spat. Velmi som z toho unavena. Niekedy mi z hrdla vyjde pevna gulicka zltkastej farby, ktora zapacha (zrejme tuhy hlien?). Kupila som si Citricidal, lebo som sa o nom docitala v inom Vasom prispevku. Chcem sa spytat, ci je ho vhodne uzivat aj v mojom pripade a ci by ste mi pripadne vedeli poradit este nieco, co by mohlo pomoct. Vopred velmi pekne dakujem.

pancucha

Rng zdravim a dakujem za rady na ostenoopiu som si objednala to co si mi radil...pytala som sa ci sa daju aj poskodene nadoblicky zregenerovat..pisal si ze ano...poprosim ta napisat co by bolo vhodne brat??..mne sa poskodili nadoblicky dlhorocnym branim kortikoidov

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk