Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Orol, zialbohu nepoznam nic, co by nahradilo priamo citricidal, tj quartenialne zluceniny v nom.
Je hromada antimikrobialnych ale presne na co su ti povedat neviem. Oregano je na plesne a kvasne kultury, podobne je aj berberine, ktory je ciastocne aj antiviralny a protirakovinny, extrakt z olivovych listov je tiez antimikrobialny a odporucam ho najma na mykoplazmy, hoci mierne ucinkuje aj na mnohe ine mikroby, vcitane virusov.
ATD. Ale priamo nahradit pravy ctricidal neviem zatial.

RNG

Menna, napr zeleny bezkofeinovy caj ukludnuje, ale kedze ma rozne zlozenia, odporucam radsej vytazok z neho, L-theanine, 2 x 400 mg. To je ako vypit az 6 salok zeleneho caju.

menma

hej hej potom mi to došlo že ty mantáci chcú zaplatiť colne.. no nič tak mam to na pošte ale pojdem si poto no..

ked už som tu chcem sa spýtať rng aký čaj by si mi odporučil na psychiku na celkove zlepšenie psychiky ak niečo také je na uvolnenie a dobrý spanok existuje niečo také? rád by som si to objednal pretože viem že moje problémy su aj psychicke niekedy mam fakt take úzkosty že si nahováram že mam take tažke choroby že až... pričom mam vyšetrenia.. napriklad mam stale dojem že mam cukrovku lebo sa mi pomali hoja rany ale cukor som mal 4,49 robeni asi pred 3 týždnami.. a stale tomu nechem moc veriť takže si chcem pomôcť aj takto ďakujem

menma

zdravim rng dnes mi prišiel balík zo swanson platil som cez internet cez 100+ $ a teraz mi to prišlo a chcu pomne dalších 30+ € akože prečo? všetko vratane dopravy som platil na internete a teraz pride poštarka a že balik z ameriky a zaplatit mam 32€ alebo nejak tak čo to ma znamenat ? nechcu ma nejak ofajčit ? ja to platit nebudem

menma

zdravim rng dnes mi prišiel balík zo swanson platil som cez internet cez 100+ $ a teraz mi to prišlo a chcu pomne dalších 30+ € akože prečo? všetko vratane dopravy som platil na internete a teraz pride poštarka a že balik z ameriky a zaplatit mam 32€ alebo nejak tak čo to ma znamenat ? nechcu ma nejak ofajčit ? ja to platit nebudem

orol

Ahoj, ktora rastlina, dopnok, vytazok ma podobne, ci rovnake zluceniny a ucinkom sa priblizuje, rovna citricidalu? Je to aj berberine? Vdaka.

RNG

Katy, zaludocne kvasenie moze prebiehat len pri nedostatku kyselin tj neberies dost betainu HCl s pepsinom.
Niektore zeleninove a strukovinove cukry naduvaju kazdeho, lebo ich nevieme stravit ale mnohe probiotika v crevach ich stravit vedia a pri tom produkuju hromadu plynov. Pomoc je enzym alpha galactosidase, ktory najdes napr vo vyrobku firmy Jarrow, pod menom Pancreatine plus. kde za tym plus je slusna davka alpha galactosdidazy.
Zialbohu nas pancreatin ani kravsky ako doplnok tento enzym neobsahuju, ved aj kravy stale naduva.
Alpha galactosdidase sa laboratorne vyraba z niektorych rozkladnych mikrobov a povodne bol zavedeny pod meno Beano proti naduvaniu zo strukovin.

katy350

RNG prosim ta co mi moze byt? cim viac sa snazim zdravo stravovat, tym horsie to tusim je. zduva ma zelenina, zduva ma vitamin B, zduva ma mikrovlaknina, zduva ma pseno, ovos, raz, pohanka.. proste vsetko. vylucila som psenicu a mlieko kvoli alergii, ale zda sa mi ze som alergicka uplne na vsetko, lebo moje naduvanie je kazdym dnom horsie, naduva ma uz tusim aj z vody ale to tak, ze nemozem ist ani do spolocnosti.. je to velmi neprijemne, uz ma vsetko boli.. citim sa hrozne. samozrejme ze uzivam vsetky doplnky vratane betainu aj pankreatinu a vsetky vitaminy, zo zinku mi je zle, vypadavaju mi vlasy aj nadalej, stiepia sa mi nechty este viac ako predtym... na jazyku sa mi spravil vyrastok, podlhovasty, rastie kazdym dnom a na konci je biely.. boze co to je, vobec neviem co sa so mnou deje.. cim viac sa snazim zdravo zit, tym horsie to je.. tusim sa vratim spat k svojmu staremu stravovaniu, bolo to menej narocne na cas aj peniaze a efekt podobny.. :((((

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk