Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Nuz wobenzyme N je ovela silnejsi, ako povodny wobenzyme, pozri napr na ucunok v 3 tabletach je 56 000 USP pancreatinu.
wobenzymps.net Na porovnanie s tym je napr Pancreatin, entericky pokryty z firmy Solgar obsahuje 75 000 USP proteazy v kazdej tablete.
Pancreatin (4x USP)
(†concentrated from 3000 mg regular strength pancreatin)
Protease 75,000 USP Units
Amylase 75,000 USP Units
Lipase 15,000 USP Units
A to za zlomok ceny Wobenzymu
Toho bromelainu a papainu je tam len ukazkovo a trypsin a chymotrypsin su len zlozky proteazy.

ixo

Este Raz dakujem velmi pekne za cas a odpovede. Vsetko sa mi podarilo zohnat az na ten Pancreatin, ako som uz pisal nemaju ho skladom ani ten chlapik na bazare ho nema. Kupil som zatial Wobenzym pokym nezozeniem Solgar.

Serapeptazu som zohnal len 400000 UI :-)

redka

Ixo ten pancreatin mali na iherbe.. Tam som kupovala ja ale je tam momentalne vypredany... Ale nasla som aj na bazar. sk inzerat od nejakeho pana ale je pekne predrazeny... Ale skus ho aj tak zohnat.. Beriem 4 denne a celkovo mam taky lepsi pocit fyzicky i psychicky.... Beriem nepravidelne aj ine doplnky ale ten pancreatin sa snazim kazdy den... Prvy nalacno pred prvym jedlom a pak este 3 aspon pol hodky pred jedlom... Nasla som ho aj na anglickych strankach ale polovicne balenie a tiez ovela predrazene oproti iherb

RNG

Inac porazky a infarkty su zo zapchatych ciev, ci uz tukovymi nanosmi alebo krvnymi zrazeninami=tromby. Serrapaptaza riedi krv a ropzbija krvne zrazeniny(davka az 3 x 120 000 IU) a odporucam kazdemu brat aspon raz tyzdenne polievkovu lyzicu kopcom cisteho lecitinu na cistenie ciev od tukovych a tukovobioelkovinnych(cholesteroly) nanosov.
Firma Vemica ma aj lacne lecitiny, praskove alebo granulaty. Tekuty je menej ucinny na cistenie ciev.

RNG

Ixo, bodaj by mne stacilo pouzivat len tak malicko doplnkov!
Citricidal professional najdes na domacom Hoogle, ostatne hladaj na swansonvitamins.com alebo na iherb.com
Inac psylium inulin a ovsennu vlakninu ma aj domaca Vemica.
Oreganovy olej od[porucam entericky pokryte kapsule, ktore nepalia v zaludku a rozpustia sa az v crevach. Firma NOW foods ma napr dobry vyrobok, kde mas v 180 mg kapsuliach zarucene 100 mg carvacrolu, co je ucinna latka v oreganovom oleji.

ixo

Velmi pekne dakujem za odpoved a Vas cas.

Pancreatin sa snazim vygooglit, ale nikde poblizku ho nemaju skladomm ani na vami odporucanej stranke len v Amerike.

Serapeptáza Rx 30 000 U alebo 120 000 ktoru?

Oreganovy olej budem mat koncentrovany neriedeny budem si ho riedit vodou.

Mikrovlakninu tieto?
Arabinogalaktany:
Modifikovane citrusove pektiny:
Glucomannan:

citricidal som este neskuma :-)

To je vstko co sa mi podarilo doteraz zistit. Mozem to brat vsetko naraz? Neporazi ma od toho?

RNG

ATB su ucinne len na niektore bakterie, ale nie na vsetky a su pozitivne neucinne na rozne ine mikroby, ako plesne, hnilobne kultury a podobne, ktore dokonca casto podporuju tym ze znicia ich prirodzeneho protivnika, probiotika.
Na odmorenie odporucam ovela sinejsie enzymi, ako napr entericky pokryty pancreatin firmy Solgar)(najdes na iherb.com napriklad)
Tiez serrapaptazu a oreganovy olej, co potlacaju rozne infekcie,tiez odhlienuju, co atb nevedia.
Ucinny liek/potravinovy doplnok poznas za tyzden dva najneskor, ked ho pouzijes v dostatocnej davke.
Odporucam brat nielen silne probpotika ale aj zmes roznych mikrovlaknin na ich rozmnozsenie najmenej 1000 az 10 000 krat, aby osadili celu crevnu floru.
Na niektore infekcie je dobre pitr roztok citricidalu, pozri na ten ucinny citricidal profesional, co ma napr firma Hoogle. Mozes tam mat totiz aj antibioticky vzdorujuce infekcie ako MRSA, VRE a podobne, na co brat antibiotika je vyslovene im davat zelenu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk