Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Dendo, zanesena pece sa lieci odmorovanim tj zvysenim toku zlci a zaroven branim mikrovlaknin, aby tu zamorenu zlc vyniesli z tela. Pozri cez google.sk na temu pecen pod mojim nickom. Tam mas spomenuty protokol dr Berksona na ten ucel aj na ucel regeneracie pecene.

RNG

Perla mohol to byt na zaciatku virus ale teraz po case su to iste mikroby co ziju z hlienov, co dostanes po zah.ieneni ako sekundarnu infekciu.
Na to su ucinne NAC serrapaptaza a najma oreganovy olej. Inac tie infekcie a podobne mozes mat este stale aktivne v prinosnych dutinach, odkial sa s hlienami dostavaju dole na mandle, hrdlo do priedusiek aj pluc.
A na to odporucam kvapky roztoku citricidalu do nosa, 3 krat denne, v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu.
Dnes v case, ked je tolko ludi choryc mozes v davoch ludi dostat aj kazdy den kvapockovu infekciu, takze ja osobne beriem menovane dost casto.

perla1

RNG dakujem za odpoved, este sa spytam co mam uzivat ked ma uz tyzden trapi suchy drazdivy kasel, v noci sa idem vykaslat z pluc, stery mam negativne aj RTG pluc ok,crp 8 proste bakteria v tom neni,alergie nemam ale VIRUS. Doktor mi predpisal kodein a zodac a ibalgin za zastavenie kasla. Ja by som skusila radsej nieco prirodne. Je nieco co zastavi kasel a nechapem preco kaslem ked virus uz ma asi telo pod kontrolou,kedze uz nemam ani teploty ani sa necitim unavena ako na zaciatku choroby,len ma dusi. Ci mi to narusilo nejake receptory na plucach alebo prieduskach alebo co to je,lebo teda takto ma nedusilo roky.Je nieco ako citricidal,olivovy list a oregano na moj problem vhodne? Lebo to uzivam ale ziadne zlepsenie,tak asi nieco ine keby si poradil. Daaaaaaaaaaaakujem

RNG

Praskovu D-manosu najdes napr cez iherb.com ako vyrobok firmy NOW v 85 a 170 gramovom baleni.
Mozes brat aj kapsule, ale tie su na vahu drahsie. Davka je ta ista, 2 gramy kazde 3 hodiny.

RNG

Na splachnutie mnohych mikrobov, co sa nalepia na sliznice urinarneho traktu treba brat aspon 3 dni po sebe 2 gramy D-manozy kazde 3 hodiny, vcitane noci.
Odporucam zaroven aj berberine, 2 x 1 gram.

RNG

Kikimorisko, Prof Turianivcs sa drzi povodnycy zastaralych odporucenych dennycy davok jodu. Ja sa drzim rad lekarov, co s jodom pracuju od 80 rokov minuleho storocia a ti odporucaju podstatne vyssie davky. To iste plati aj napr na Japoncov, co maju denne davky z morskycy plodin, najma kelpu az 80 nasobne vyssie, nez povodne zastarale odporucene davky, ktorych sa tak zatate medicka komunita dosial drzi.
Ja beriem transdermalne uz dlhe roky v priemere asi 3 mg jodu denne a nemam problemy so stitnou zlazou, co som mal predtym. Samozrejme beriem aj selen, lebo samotny jod moze byt pre niekoho skodlivy vo vyssich davkach.

RNG

Redbatica collostrum aj vitamin D-3 podporuju ukludnovanie, tj aj spanok, hoci sami o sebe neuspavaju.
Samozrejme tukorozpustne vitaminy sa lepsie absorbuju s tukmi a krill olej je tuk.

kikimorisko27

dobry den p.RNG, po dlhsom case sa znova na vas obraciam ,aby ste mi poradili, bratanec ma zvysenu hladinu tvorenia protilatok stitnej zlazy, jeho mama tento problem konzultovala s p.Turjanicom, on doporucil organicky jod v tekvicom oleji......... a vyjadril sa, ze LUGOLOV ROZTOK moze byt skodlivy? a ze by to nemal brat. aky mate nazor na toto vyjadrenie?
dopredu dakujem za vasu odpoved

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk