Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Multilevel, staci si precitat pribalove listiny a vies na com si.
www.drugs.com
Ibalgin=ibuprofen
www.webmd.com
a dolgit je vlastne krem obsahujuci 5% ibuprofenu
creamlist.blogspot.com
Osobne si nemyslim ze kratkodobe pouzivanie tychto kremov trasnsdermalne moze sposobit vela problemov, ale ako sa hovori"opatrnost je matka mudrosti"

MultiLevel

Dobry vecer RNG, pisem za moju znamu zo SR, ktora si nechce vytvarat nick na tomto fore....Nedavno si natiahla sval, doktor na pohotovosti nevedel urcit, ci prsny sval alebo medzirebrovy. Jednoducho, bolest vychadzala akoby spod prsnika a tesneho okolia. Doktor jej odporucil masticku ako Flector, Ibalgin krem alebo Dolgit. Postihnute miesto, cize prsnik a okolie si natierala kremami, az jej dnes jedna sestricka z nemocnice povedala, ze si tym rozhodne nemala natierat prsnik, lebo jej to mohlo uskodit. Skutocne? Mozu mat tieto masticky nejaky vplyv na zlazy v prsniku a podobne? Dakujem :)

redka

no... vyberam tie enzymy vyberam... celkom dobre mi vychadza pancreatin od twinlab... lenze nejde o entericky pokryte kapsule :( a ten solgar stale nemaju :( este mam zasoby ale chcela som to kupit aj pre rodinu :///

RNG

ritta 12, pozor na to, kyselina askorbova a kyselina citronova nie su to iste. Kyselina askorbova a rozne askorbaty a tiez patentovane exter C su rozne formy vitaminu C.
Kyselina citronova nie je ziadny vitamin
Askorbaty co pouzivam su neutralne, tj nedrazdia zaludok a creva a zaroven mi dodavaju napr horcik, vapnik, draslik a ine

RNG

Kajulka 6, ked chces mat doma nieco naozaj silne antiviralne, zaobstaraj si chaparal a monolaurin. Oba maju dlhu zivotnost, aspon 4 roky a dovtedy sa ti to urcite zide.Najma pri dnesnych roznych virusoch ktorych obieha coraz viac.

ritta12

Ahoj Rng,niekde som citala ze pouzivas obe formy C vitaminu, aj kyselinu ascorbovu aj ester C. Preco aj kyselinu citronovu ked ta sa v tele udrzi len kratko. Praveze som si myslela ze budes len ester C pouzivat.
A 2. otazka co hovoris na enzymovu terapiu u deti, na jednej strane sa tvrdi ze to nepomaha iba ked ma clovek zapal ako reumu v tele a na druhej strane nas imunolog tvrdi ze ak je dieta dlhsie chore tak mu ta enzymoterapia posilni imunitu a zregeneruje telo,pocul si o niecom takom? A vobec davat to malym detom sa mi moc nezda,predsa su to bielkoviny z prasata. Dakujem

katy350

RNG ten pankreatin plus si teda objednam. vies mi ale prosim povedat, preco ma naduvaju aj mikrovlakniny a vitamin B??? musela som prestat uzivat psylium aj spirulinu. ale ty to tu vzdy radis, je to zdrave, chcem to jest, ale nechapem preco to moje telo odmieta... :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk