Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

kajulka6

RNG a co by si nasadil pri kiahnach, cakam ze ich syn kazdu chvilu doprace zo skolky, tam mam siahnut po niecom silnom antiviralnom,ci gse a olivovy list postaci...
A napisal si mi ze: Je obrovsky rozdiel v priebehu viralnej choroby, ked nic nespravis alebo sa branis "zubami nechtami "

Vyhnes sa tak velkej vacsine poskodenia tela.
TOTO ma zaujima co si myslel ze sa poskodi telo ak sa nebranim,to znamena ak nic z doplnkov neberem pocas choroby? Dik :-)

RNG

Glutathion je silny antioxidant, okrem ineho, a preto je pre vacsinu ho dobre doplnovat.
Na znackach nezalezi, len na obsahoch ucinnych latok.
Pri enzymoch je to enzymaticka ucinnost, v jednotkach USP, kde kazdych 1000 jednotiek rozlozi jeden gram prislusnych latok, tj proteaza rpozklada bielkoviny/proteiny, amylaza rozklada rozne komplexne sacharidy a lipaza umozni stravit tuky.
Pancreatin od Country life po prepocitani na jednu tabletu je 1/2 tak silny, ako Solgar a je tiez entericky pokryty, tj nepomaha natolko travit ako odstranovat zamorenia v tele, lebo sa rozpusta az v crevach.
Na obsah pancreatinu je najlacnejsi zo Swansomvitamins.com
ale do zahranicia ma swanson dost vysoke postovne,. tj oplati sa na Slovensko od neho objednavat az ked mas viacero doplnkov, co su tam podstatne lacnejsie. Ako napr yam a extrakt z olivovych listov alebo niektore mikrovlakniny ako arabinogalactany, modified citrus pectines, alebo mnapr praskove aloe vera, freeze dried, co je koncentrat 200: 1 s obsahom skoro identickym, ako cerstvo vytlacena nekonzervovana stava/gell z aloe.

RNG

Kajulka 6 malic acid je kyselina jablcna, Ale potasium, sorbate je konzervacny prostriedok co sa dava do ovocnych stiav bezne proti kazeniu. pre to osobne nikdy nekupujem takto konzervovane stavy. Nie je to sice velmi skodlive, ale ani velmi uzitocne
Vitamin C beriem len ako cistu kyselinu askorbovu, alebo ester C s bioflavonoidmi, co je az 5 x tak ucinny, ako kyselina askorbova.

redka

A este jedna otazka. Pancreatin od Solgaru je out of stock :( zacala som ho brat kazdy den a mam pocit ze ... Ja neviem... je mi dobre... Psychicky... Neviem ci je to tym, ale odkedy beriem 3-4 denne citim sa fajn.. Ale otazka je cim ho nahradit ked ho teraz nemaju?

kajulka6

Zdravim RNG Na Iherb som nasla ester C ako sirup ale obsahuje okrem ineho malic acid, potassium sorbate (preservatives), sodium benzoate (preservatives), ak je to prirodne z ovocia je to neskodne ale ak su tieto veci chemicke ze je to rakovinotvorne,ako zistim ze je tov poriadku?
Cakam kedy syn 4 rocny doprace zo skolky domov kiahne, co by si nasadil na kiahne nech sa z toho syn rychlo dostane.Dakujem

redka

Dakujem! Presne na ten 600 mg NAC som pozerala...

Budem sa opakovat, ale mam este zvysny vitamin E - 400 IU od firmy NOW 212 softgel kapsuliek z povodnych 250 a tiez selen 200 mcg od firmy now 142 Vcaps z povodnych 180 ks..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk