Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Naoisal som ti. Rady poskytujem bezplatne ale ked chces sukromnu informaciu, tak podla moznosti ked mam casu, tak ti odpoviem na e-mail
Inac na najdes cez google.sk pod roznymi temami, ako napr rng,nazory.eu a tiez rng,jecool,sk co je diskusne forum

kurnos1

Dakujem pekne za rychlu odpoved. Z toho co som sa docital, suhlasim. Mam viacero otazok a nechcem zbytocne spamovat sem...Vieme sa dohodnut na platenej konzultacii a mozem vsetko napisat do sukromnej spravy? Moj email: peter(zavinac)kurocka.sk
Este raz dakujem za ochotu pomoct.

RNG

cerva, odporucam ti brat aj NAC a serrpapetarazu, lebo mnohe infekcie sa vedia zdruzovat a spolocne naskovat a brant, takze ich treba odnaskvat, aby sa k nim dostaly rozne antimikrobialne latky V prepad, ze je to sposobene virusami odporucam brat nieco antivitalne, najma chaparal, alebo masivne davky colostra(2 x 10 gramov) a monolaurinu(2 x 5 gramov) co moze pomoct aj pri inych miroboch.

RNG

Kurnos, na rakoviny radim cistit si telo enzymami, zabijat rakovinne bunky graviolou, podporovat tvorenie NK krviniek betaglukanmi, tiez brat monolaurin citral a hromady antioxidantov.
Pankreaticka rakovinia je obzvast nebezpecna, lebo napada tvorenie enzymov a bez enzymov neexistue travenie a teda telo neustale slabne, az podlahne.
Preto treba doplnat aj entericky nepokryte enzymi okrem entericky pokrytych na cistenie tela.

RNG

Detaily samozrejme kvalitnejsi zdroj je lepsi, ci sa ti ale oplati davat tolko menazi za te, to neviem. Ja beriem obycajny chelat a mne to staci. Dokonca aj oxid pre vacsinu ludi pracuje, najma pre mladych.

RNG

Zanesene creva znizuju absorbciu zivin, cize su pricinou okrem ineho aj unav a doslova otrav tela, kedze sa v nich rozmnozuju rozne skodlive mikroby. v usadeninach.
Preto odporucam kazdemu brat zmes mikrovlaknin a samozrejme obcas aj probiotik. Tie cistia creva, absorbuju rozne toxiny, a vynesu zamorenu zlc z tela, ktora by sa inac reabsorbovala

cerva

Dobry den prajem RNG, pred par dnami ste mi radili veci ohladom dutin a pod. Robim druhy den /roztok z GSE pitie aj kloktanie aj nos + kapsule oreganoveho oleja/ objednala som uz aj koloidne striebro. Moj stav sa zatial nijako nezlepsil, avsak je to asi prilis kratko. Povsimla som si, ze vzadu mam nejaky vyrastok /je v pravo - na fotografii vsak vlavo, vyznacila som - ono sa to tak hybe / visí, plantá, preto to nie je prilis dobre vidno, lebo ked som to fotila, ono sa to tak nacuclo na stranu k stene/ co si o tom myslite? Je mi divne ze ORL lekarka na to nic nepovedala.

kurnos1

Dobry den RNG, vase prispevky sledujem uz dlhsie, snazili ste sa mi pomoct ked som mal problem s kaslom. Teraz ma zakernu rakovinu (opatovne pankreas a okolie) moja mama. Nasli sme vela alternativnych metod (vitaminov, doplnkov,...), avsak je toho prilis vela a nevieme co by mohlo fungovat. Mozem vam niekde (sukromna sprava) napisat detaily ak treba, resp. ak budete vediet poradit v tejto oblasti. Dajte mi prosim vediet co potrebujete vediet aby ste nam poradili, resp. ci ste sa stretli s podobnymi diagnozami (rakovinou organov v bruchu).
Vopred dakujem za odpoved.

PF2014

Ahoj RNG, potrebujem sa poradiť, chcem si kúpiť magnézium, ale nechcem si objednávať cez internet, chcem si kúpiť magnézium v takomto zložení : Elementárny horčík 500 mg (z vysoko absorbovateľného prírodného komplexu šiestich zdrojov horčíka vrátane oxidu, citrátu, fumarátu, malátu, sukcinátu a glutamátu). Je to kvalitný zdroj horčíka?? Oplatí sa do toho dať peniaze??

gabi123

dobrý den p. RNG., po dlhsom case by som ta rada znova poprosila o tvoju radu... cistit hrube crevo si mozem prirodnym doplnkom colon, alebo pouzit viacero vratane psyllia, colostra atd. moze sustavny stres ovplyvnit imunitu tela natolko, ze som dost casto chora? alebo to suvisi s tym, ze mam zanesene hrube crevo....dakujem za tvoj cas a odpoved

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk