Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Katy, nemusis mat parazity a aj tak, tato metoda je len na asi 80% ucinna. Dalsich 10% tych "zatvrdilych " parazitov sa da vynicit zvysenim davok a predlzenim pouzivania.
A niektore sa daju vynicit prakticky len chemicky ,lenze na to by si musela vediet presne o akych parazitov sa jedna, kedze nakazdeho su ine chemikalie.A tam sa uz nejedna o neskodne doplnky potravin.
Ale je dost nepravdepodobne, ze mas prave take.

RNG

menma, problemy s travenim su castejsie, ako ludia a lekari priznavaju. najma teraz, v epidemii roznych virusov, ktore mozu mat tak jemny ucinok, ze si to ludia ani poriadne nevsimnu a predsa mozu mat poskodene parietalne bunky, co tvoria kyseliny a dokonca pecen aj pankreas na dlhe mesiace. Tj poskodenu vyrobu nielen kyselin ale aj enzymov.
A bez kyselin sa zaludocna flora velmi rychlo znici.

RNG

Co sa tyka virusov na rozne su rozne ucinne prostriedky, na niektore je chaga ale vseobecne Chaparal je silnejsi. Na niektore treba zase Monolaurin alebo dokonca collostrum, co nielenze dava imunoglobuliny na rozne ucely, ale je to aj zaroven vyziva pre oslabene telo.
Samozrejme v dostatocne velkych davkach, hovorim najmenej 2 x 15 gramov pre dospeleho, pre deti v pomere vah k dospelej.

RNG

Robo, caste znamena ze dostavas alebo mas v prinosnych durinach neustale infekciu, co sa da vytlct kvapkami roztoku citricidalu, pozri cez Hoogle na citricidal, profesional, a roztik je 6 kvapiek toho, nie inych do 100 ml vody.
Nakaza v strednom uchu je najma hlienova a na to treba odhlienovace ako NAC, serrapaptazu a najma oreganovy olej, najlepsie v enterickych kapsuliach ako to ma napr firma Now Foods.

katy350

ak smiem pridat moju skusenost s tym protiparazitnym balickom od Jukl.. u mna ziaden efekt... nic to so mnou nespravilo.. alebo ze by som fakt nemala parazity?? neviem... ale kazdopadne som to uzivala presne podla navodu a nic sa neudialo...

redka

menma keby som zjedla to co ty asi mi je tiez zle... skus na cas vyradit vsetko mucne, vsetky oblinniny, cukor v akejkolvek podobe... dopraj si zeleninu - surovu, varenu, parenu, pecenu a nejake kvalitne tuky a bielkoviny... vynechaj aj mliecne vyrobky... skus protikvasinkovu dietu... daj si urobit testy na potravinove alegie alebo si aspon sam urob test na potravinove intoleranci ak mas vysnych 80 eur....

menma

Zdravím znova píšem, pretože mám stále nejaké problemy tak sa snažím hladat aj svojov cestov už dlhšie ma slabo bolieva brucho v pondelok u dokotrky ked mi stlačala brucho tak ma bolelo dnes som mal žltu stolicu 3x skoro v jednu hodinu jedol som len ovsene vločky čiste po nich mi bolo fajn všetko normalne no potom som mal fazulovu polievku a 3 rožky a do teraz mam pocit nafuknuteho brucha asi týžden-dva mam stolicu aj 3-4x do dna čo som hovoril aj doktorke.. začinam sa bát že moj problem koreni niekde v žaludočnich problemoch, čo sa týka tých doplnkov proti infekciam to som objednal už kupil som aj probiotika takže budem do uživať ked to príde, zatial sa chcem nejak preventívne stravovať alebo aspon aby sa problem ak je v žaludku nezhoršoval chcel by som od vás nejaké prírodne doplnky na zlepešnie funkcii traviaceho systemu hlavne na pankreas neviem či to ma spojitost ale pomaly sa mi hojja rany.. žeby som mal cukrovku ?? už sa začinam fakt o seba bát že čm dalej nič nerobím tým je to horšie.. čo je najlepšie na tekýto problem ked to človek preženie z jedlom? ked ma problemy z travenim ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk