Otázky na RNG

RNG

Nevyzera zle, ale v popise je pisane, ze sa lisuje za studena zo susenej kokosovej duziny(kopra). Skutocne kvalitne extra panenske oleje sa vyrabaju z cerstvej duziny nezrelych(zelenych) kokosovych orechov.
To slovo Bio je len reklamne, vsetky prirodzene oleje nezmenene chemiou su Bio.
Vyrobca nespomina, ze by produkt bol cisty a jedly.
Osobne mam preferenciu na kozmetiku, ktora je jedla. Ved cast sa dostane cez kozu do tela a tam nechceme latky, ktore sa nedaju jest.
Ale co sa tyka porovnania s inou beznou kozmetikou, toto je ovela lepsi vyrobok.

RNG

Skinoren obsahuje 20 % azaleickej kyseliny, ktora je mierne antibakterialna a prestupuje cez kozu. Potlaca infekcie v acne a dokazali, ze zmiernuje keratinozu(hrubnutie koze).
Ostatne zlozky su zialbohu chemikalie a treba dufat, ze sa nedostanu cez kozu, ale nie som si isty. Hlavne ma znepokojuju tie voskove estery-vosky vseobecne zapchavaju pory.
Preto davam preferenciu jedlym vyzivnym olejom, ktore vedia dokonca rozpustit tvrde tuky, ktore zapchavaju mazove zlazy a tak sa tvoria podkozne hrcky, zaklad acni.
Ak pouzivas skinoren, natri sa aspon na noc kokosovym olejom, ukludni ti kyselinou podrazdenu plet a vyzivi spodne vrstvy koze.

pentium

no ,ten skin cap,som videl za 678Sk,to by sa este aj dalo,aj kozmetika od vichy stoji podobne peniaze...a vyzera fakt dobre.
Nakolko teraz som zacal pouzivat skinoren,pockam s kupou toho skin cap-u,rng,mas nejake skusenosti aj so skinorenom???

RNG

Za pomerne najucinnejsi povazujem "Skin cap", je sice besne drahy, ale obsahuje formu zinku(pyrithionate) vodorozpustnu, ktory prestupuje zvonka cez kozu a potlaci vyrobu dehydrotestosteronu, ktory drazdi mazove zlazy k prilisnemu vylucovaniu mazu(sebum) a ked sa vchod zapcha znicenymi tukmi, ktore stvrdnu(prehriate, polymerizovane) tak to vytvori acne, hrcky plne tukovych vyluckov=odpadu, ktore sa naviac pre nedostatok cirkulacie a ochrany bielymi krvinkami casto infikuju a zmenia na hnisave.

janka

RNG
prosím ťa pozrí sa na tému hrčka mám tam na teba otázočku,ak môžeš odpovedz mi. zaujíma ma hlavne dávkovanie doplnkov,ktoré doporučuješ

RNG

Zlozenie dobre, cena na kvantitu(50 gramov) trochu privysoka.
Osobne by som bol za krem zlozeny z kokosoveho oleja(prirodzeny filter na UV a antimikrobialne vlastnosti, tiez vyziva-prestupuje cez kozu a vyzivuje) vitamin E, oxid a ine zluceniny zinku(proti acne).
Alfa hydroxy a ine "pealing"(supajuce chemicky spalujuce kyseliny) nepodporujem, na umele supanie koza odpovie vytvaranim viacej buniek, nez je treba po case.