Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Kajulka 6, n3eviem , ake davky pouzivas, ale na oregano olej odporucam davku co ti da minimum 3 x 200 mg carvacrolu, ako to mas v kapsuliach firmy NOW
Okrem toho nevidim ziadne odhlienovace a odmaskovace, ako NAC a serrapaptazu. Niektore nakazy sa totiz zdruzuju do velkych hromad, tiez biofilmov, do ktorych antimikrobialne latky nevedia v dostatku preniknut. Takze ich treba odmaskovat/odhlienit.
Kedze dnes obieha aj hromada virusov, co sa kombinuju s inymi nakazami, odporucam ti brat aj nieco silne antiviralne, ako napr chaparal, vysoke davky vitaminu C(1 gram za hodinu esteru C)pripadne collostrum, 2 x denne polievkovu lyzicu kopcom praskoveho.
Prave si o idem zamiesat aj ja, lebo sa chystame poobedena navstevu deti a vnucat (Thanksgiving), ktore su este stale ciastocne chore a pre zmenu to pred par dnami dostala aj moja zena.
Takze sa musim aspon dopredu branit, aby sa mi to nedajboze znovu nevratilo

RNG

Acme1 novy citricidal som este neobjednal, mal som totiz dostatocnu zasobu(liter) povodneho GSE, ktore obsahovalo quaternialne zluceniny. Ale v blizkej buducnosti aj ja budem musiet niekedy si objednat citricidal, profesional, na ktorom je napisane jasne , ze obsahuje tie quaternialne zluceniny. Na Slovensku je dostupne miestne z firmy Hoogle.

RNG

Katy daleko najdlhsie sa v tele zdrzi forma vitaminu C pod menom Ester C. Je sice drahsia ako ine, ale vyplati sa to, lebo je az 5-8 krat tak ucinna

lumaraki

Ahoj, RNG.
Uzivam l-dopu na parkinsona a nemam vela skusenosti. Teraz som skusila aj Qercetin a tlacilo ma srdce.
Z tych informacii ktore mam ma napadlo, ze sa dopamin tvori uz v tele a asi robi sarapatu.
Ako ho dostat do mozgu?
Treba brat extrakt zo zeleneho caju, alebo vitamin B6?
Pri dope na iherb uvadzaju, ze nejest bielkovinove jedla a B6.
Mam z toho chaos. Mozes mi poradit?
Dakujem, lumaraki.

Jimmi21

RNG no ja sám neviem z čoho to mám preto chcem skúsiť viac prípravkov aj na testosteron aj na prostatu proste na celkove zlepšenie močových ciest,fukncii atd.. čo by si poradil?

redka

Kajka daj si extrakt z kapucinky... Ber 25 kvapiek kazdych 6-8 hodin... Je to prirodne atb, ktorezabera prave na dych. cesty... Zozenies v zdravej vyzive... Treba dodrzovat pravidelnost, nech sa udrzi hladina ucinnej latky

kajulka6

Ahoj RNG minuly tyzden sme si pisali ze sme "obaja" chori, ty si nieco chytil od vnucat ja od syna skolkara. Ale ty si fit a ja som stale chora,v podstate mam zvysenu teplotu 37 a pokasliavam ale vecer sa doslova dusim suchym kaslom a musim si dat Tussin kvapky na zastavenie kasla aby som sa vyspala. Bola som u doktora ten ze mam pravdepodobne zapal priedusnicea predpisal sumamed. Prosim ta nevies aka bakteria vyvolala zapal priedusnice a co je na to ucinne???? Kedze berem co odporucas a tebe to zabralo potom nechapem preco som stale chora. Imunitu mam v poriadku 4 roky som nebrala ATB, a uzivam Citricidal, Oregano,Ester C plus vitaminy a betaglukan a nic sa nedeje,nelepsi. Olivovy list neuzivam,nemam ho ale uz som objednala z iherb dufam ze prave ten nie je zasadny pri liecbe mojho problemu. Dakujem

katy350

ja by som mala este dve otazky ak smiem.
co moze byt pricinou toho ze mi stale tecie nos? je to velmi neprijemne a neviem ako sa toho zbavit. zacne to pri prechode z tepla do zimy alebo naopak.. proste ked sa meni teplota a ked som vonku v chlade tak tecie bez prestania ako vodovod...
a druha vec, moze to byt, ze ked zjem nieco na co som alergicka tak vylucuje moje telo zapach? pecen mam precistenu ale mam pocit ze ked obcas zhresim tak smrdim. uz som tu niekde citala prispevky na tu temu a ja si teda myslim ze to ma nieco spolocne s tym jedlom. len mi nie je jasne preco tak telo reaguje a ktory organ konkretne to je.. co s tym? dakujem za kazdu radu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk