Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

katy350

RNG prosim vas ktory vitamin C odporucate? uzivam uz vsetko co tu odporucate na denne uzivanie okrem zinku lebo z toho mi bolo strasne zle (Preco???) a este ten vitamin C mi chyba. Je ho vsade strasne vela a neviem ktory je vhodny.. DAKUJEM ZA VSETKO; POMOHLI STE UZ TOLKYM LUDOM; KEBY SOM MOHLA TAK VAM IDEM ASPON RUKY VYBOZKAVAT... VSETKO DOBRE PRAJEM!

RNG

Lokes, jednemu pomoze to, inemu ine. Ja mozem odporucit len viacere pravdepodobne vyskusat.
Co sa tyka vitaminu D-3, ten je znacne nedoceneny, lebo je to hormon, pomaha aj na imunitu a neurotransmitery, aj ukladanie mineralov do kosti spolu s vitaminom K-2 a podobne, a privela ludi ho nema dost v krvi, takze ho odporucam pre istotu kazdemu doplnovat.
Na trhu su lacne minikapsulky z davkou 5000 IU

RNG

Jimm21, neviem ci mas problem s prostatou, daj si urobit ultrazvuk na to.
Problemy mozes mat aj z inych dovodov, ci uz nervozity, zleho spanku, stresu, alebo znizenej hodnoty testosteronu, co je dnes dost caste u muzov. Oberaju nas on rozne estrogenicky posobiace latky z plastikov, pesticidov, herbicidov, dnes je kazde ovocie striekane a mnhe z tych postrekov znizuju vyrobu testosteronu.
Napr na broskyniach , aby vydrzali prepravu a par dni v obchode nasli az 7 roznych postekov, vacsina z nich znizuje testosteron znacne.
Niektori lekari odporucaju dokonca umyvat ovocie a zeleninu v teplej mydlovej vode, tak sa dostane ovela viac s tych postrekov dole, nez len oplachnutie v studenej vode.

Lokes

Zdravim RNG, ten rybi olej je naozaj dobry na nervy, ako tvrdis. Mam to odskusane. Mam olej z nutraceutiky s d-kom, epa, dha su zastupene celkom slusne. V podstate ked zabudnem teraz 2-3 si dat 5htp+L tryptophan, ked mam tazsie dni, tak ani neviem, ze mi chybaju, pretoze mam rano 2 lyzice rybieho oleja a to D-cko v nom posobi podla mna synergicky a antidepresivne. Ked zasa neuzivam 3-4 dni olej a uzivam len 5htp+tryptophan, tak sa citim ovela horsie. Takze na nervy podla mna jednoznacne olej. Ale netreba podcenovat ani D-vitamin, sak(vacsina populácie ho ma pod hladinou).

Jimmi21

Ďakujem, ono to ten problém z prostatou vyrieši či len zmierni ja som ochotní brat tie 2 doplnky aj zároveň

RNG

Cesnak pachne a v klicku sa nachadza viacej aktivnych latok.
Gazdinky maju casto rozne zle navody, ako napr vyzmykat uhorkovy salata tu cenu vodu z uhoriek vyliat, vsetko varit aj ked sa varenim znicia enzymy a mnohe sacharidy atd.
Civilizacia peinasa so sebou rozne hluposti z minulosti, ked sa slachtilo, varilo a stravovalo najma na chut, nie na biologicke hodnoty. A pretrvava to zialbohu az doteraz.

RNG

Canca piedra ropzpusta ladvinove a mocove kamene a je mierne antimikrobialna, S erekciou nema nic spolocne ani s problemami prostaty.
Casto su problemy s erekciou aj kvoli znizenej hladine testosteronu o ktory nas dnes oberaju rozne konzervanty, herbicidy, pesticidy a podobne, tiez plasticizery.

RNG

Jimm, mozes mat problemy s prostatou, co ma dnes velka vacsina starsich muzov, ale stabne sa to aj mladym. Prostata sa zvacsi a privre mocovu trubicu. Cez proatatu idu tiez cievky, ktore privadzaju krv na erekciu.
Na zmiernenie tohoto problemu je dobre pouzivat Saw Palmetto alebo este lepsie Beta sitosterol
Ja aokmnstarsi, blizo 70tky to samozrejme pouzuivat uz musim, inac by som v noci vstaval kazdu chvilu s nutkanim na mocenie, kedze sa mi mechur nevie pre zvacsenu prostatu poriadne vyprazdnit.
Davka Beta sitosterolov je az 2 x 1 gram a su dobre aj na cinnost srdca a hormonalny profil.

orol

Pozdravujem Ťa p. profesor, dovol mi otazku:
-ked pozdlzne prekrojim olupany strucik cesnaku kuchynskeho tak je tam pozdlzne klík (klíček), ktory vela gazdiniek vylupuje von a hadze do kosa. Robi dobre??? Co konkretne obsahuje tento pozdlzny klíček, ake obsahove latky? Zeby viac sirnatych zloziek, resp. alicinu? P.s- pytam sa aj preto, lebo volakde som cital, ze ked zo strucika cesnaku vylupneme tuto cast, cize strucik cesnaku skonzumujeme bez tejto casti (klíčka), tak nebudeme tak „pachnut“ z ustnej dutiny. Moze byt nieco na tom pravdy?

Jimmi21

a ešte sa chcem spýtať ma cenu užívať čaj chanca piedra na rôzne problémy z močovými cestami keď nemám rannú erekciu? lebo som pozeral že kratkodobo znižuje plodnosť takže či mi to len tu erekciu nezhorší ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk