Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Jimmi21

Dobrý Deň RNG chcel by som sa ta spýtať, čo by si robil alebo aké doplnky by si bral keby máš problémy z erekciov ? ja mám problémy z rannov erekciov,ráno sa mi nepostaví ako ostatným chlapom plánujem zájsť aj k lekárovi ale už predčasne chcem niečo spraviť počul som že na erekciu sú len 3 funkčne lieky no podla mňa ma príroda určite tiež nejaký, rád si niečo kúpim keď mi to pomôže, tiež mam problémy z močenim, musím počkať chvylu čakať než začnem rád by som to mal zase ako predtým prosím poraď.

RNG

Bassska, osobne odporucam brat kazdemu doplnky toho co nedostavame v potrave dostatocne mnoho(5tj podla novsich vedomosti, nie archaickych odfporucenyc dennych davok z roku 1948, ktorych sa lekari dosial zatate drzia aJ ked ich kolegovia na mnohe ziviny dokazali v statisicoch sprav a dennej praxi prevadzanej na milionoch pacientov, ze su nespravne urcene a to su
zinok,
selen
jod,
vitaminy D-3, C, E, K-2,
probiotika a mikrovlakniny na ich vyzivu a cistenie criev,
tiez aspon raz tyzdenne polievkovu lyzicu lecitinu na cistenie ciev, kedze az polovica ludi zomiera na nasledky zapchatych ciev.
Toto su veci, co odporucam brat cely zivot, lebo to zlepsuje celkove zdravie.

Baskkka

Dobrý deň,

chcela by som sa vás opýtať, beriem denne 25mg zinku a probiotika, či je to v poriadku aj dlhodobo..Aj niekoľko rokov..
Dôvodom je akné. Vďaka.

RNG

Akme 1, tu ti nepomozem, zialbohu. Neviem, aky ma dovod predajca, ze ti to na tvoju adresu nechce poslat. To sa musis spytaj jeho.

akme1

RNG
ako mám objednať citricidal z amazonu? vypisuje mi text, že nie je možné poslať na moju adresu :Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.

redka

Lokes prosim ozvi sa mi na mail, ci mas vazny zaujem o ten candex alebo nie... ozval sa mi jeden pan, ktory to potrebuje surne pre svoju choru maminu... potrebujem to vediet este dnes...

RNG

Knaja, sa som si do nosa napchal rozdrveny cesnak a o 15 minut mi do krvi vyzral sliznice, preto som teraz o tolko mudrejsi, ze ten cesnak do nosa neodporucam, aspon nie koncentrovany.

RNG

Candex je dobry na boj s plesnami v kostnej dreni, ktore sa asi nijak inac, nez roznymi probiotikami protiplesnovymi vybit neda.

RNG

Ziarivka obsahuje len trosticku ortuti a ortut po case vyprcha/sublimuje. To malo co si mohol dostat dychanim ti telo vyluci pomerne rychlo. Ak to chces urychlit ber nejake chelatory, napr skus ALA. Akl nebudes mat virenie ortuti v davke 200 mg ALA, tak nemas telo nijak zvlast zamorene.
Fosfory, tj ten biely prasok na stenach ziarivky je dost jedovaty, takze aj to moze sposobit docasne problem, ale tiez len kratkotrvajuci.
Takze sa ukludni.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk