Otázky na RNG

RNG

Hleny naru byt z nakaz, ale aj z alergii. Na nakazy by som poizval najma kvaky do nosa roztoky citircidalu, priradne NAC a oreganovy olej v kapsuliach,
na alergie quercitin, 3 x 600 mg a zistit, na co mas alergiu, na prach, na roztoce ci plesnove spory a chranit sa proti nim.

RNG

pncucha, na poskodene nadoblicky je plno doplnkov pod nazvom "adrenal" Nasilnejsi sa ale pod nazvom Adrenal cortexs, kde je priamo vymrazeny vytazok z tych zliaz, ako maju napr firmy Nutricology a Thorne

sanny999

ahoj rng chcem sa spýtať ako dlho môžem užívať probiotiká? neškodí dlhodobé užívanie? alebo je lepšie dať si takú ,,kúru,, iba z času na čas?

alili

Dobry vecer prajem RNG, chcela by som Vas poprosit o radu. Mam problem s nadchou, z nosa mi dost casto vyteka uplne vodovy hlien - niekedy viac, potom menej. To ma az tak neobtazuje, no teraz sa mi k tomu pridala tzv. zadna nadcha - stekaju mi do hrdla tekute hlieny a strasne ma to drazdi na kasel, v noci kvoli tomu nemozem spat. Velmi som z toho unavena. Niekedy mi z hrdla vyjde pevna gulicka zltkastej farby, ktora zapacha (zrejme tuhy hlien?). Kupila som si Citricidal, lebo som sa o nom docitala v inom Vasom prispevku. Chcem sa spytat, ci je ho vhodne uzivat aj v mojom pripade a ci by ste mi pripadne vedeli poradit este nieco, co by mohlo pomoct. Vopred velmi pekne dakujem.

pancucha

Rng zdravim a dakujem za rady na ostenoopiu som si objednala to co si mi radil...pytala som sa ci sa daju aj poskodene nadoblicky zregenerovat..pisal si ze ano...poprosim ta napisat co by bolo vhodne brat??..mne sa poskodili nadoblicky dlhorocnym branim kortikoidov

RNG

Naoisal som ti. Rady poskytujem bezplatne ale ked chces sukromnu informaciu, tak podla moznosti ked mam casu, tak ti odpoviem na e-mail
Inac na najdes cez google.sk pod roznymi temami, ako napr rng,nazory.eu a tiez rng,jecool,sk co je diskusne forum

kurnos1

Dakujem pekne za rychlu odpoved. Z toho co som sa docital, suhlasim. Mam viacero otazok a nechcem zbytocne spamovat sem...Vieme sa dohodnut na platenej konzultacii a mozem vsetko napisat do sukromnej spravy? Moj email: peter(zavinac)kurocka.sk
Este raz dakujem za ochotu pomoct.

RNG

cerva, odporucam ti brat aj NAC a serrpapetarazu, lebo mnohe infekcie sa vedia zdruzovat a spolocne naskovat a brant, takze ich treba odnaskvat, aby sa k nim dostaly rozne antimikrobialne latky V prepad, ze je to sposobene virusami odporucam brat nieco antivitalne, najma chaparal, alebo masivne davky colostra(2 x 10 gramov) a monolaurinu(2 x 5 gramov) co moze pomoct aj pri inych miroboch.

RNG

Kurnos, na rakoviny radim cistit si telo enzymami, zabijat rakovinne bunky graviolou, podporovat tvorenie NK krviniek betaglukanmi, tiez brat monolaurin citral a hromady antioxidantov.
Pankreaticka rakovinia je obzvast nebezpecna, lebo napada tvorenie enzymov a bez enzymov neexistue travenie a teda telo neustale slabne, az podlahne.
Preto treba doplnat aj entericky nepokryte enzymi okrem entericky pokrytych na cistenie tela.

RNG

Detaily samozrejme kvalitnejsi zdroj je lepsi, ci sa ti ale oplati davat tolko menazi za te, to neviem. Ja beriem obycajny chelat a mne to staci. Dokonca aj oxid pre vacsinu ludi pracuje, najma pre mladych.