Otázky na RNG

janelan

dobry vecer p. RNG. Prosim vas ako sa mam zbavit čierneho kasla uz ma to trapi vyse mesiaca dva druhy antibiotik som douzivala a stale sa mi tvori vela hlienov a stale dusi ma. Mam roztok citricidalu z hoogle berem NAC ale na tuto bakteriu Bordetella pertussis to nezabera... a mam velmi nizku imunitu. A este mojej mame vysiel z kultivacie hlienov streptoccocus pyogenes na tu bakteriu by mal zabrat citricidal ale problem je ze ma mnohonasobny myelom a antibiotika ju este viac oslabia. Ale skusat ci zaberie citricidal je tiez risk. Co mi poradite prosim aby som vsetko z doplnov vyskusala aj na imunitu aj na tieto dve bakterie Dakujem (inak mama berie aj iod, selen,D3,E,a probiotika tie 30 miliard/caps)

RNG

Knaja, ja nie som proti cesnaku, len ho zrejme treba znacne rozriedit, takze ked povies cesnakove maslo alebo cesnakovy kokosoak, tak s tou lekarkou suhlasim, ale nie cisty rozdrveny cesnak, lebo s tym mam velmi smutnu osobnu skusenost.

akme1

RNG prosím o informáciu, ako dlho sa môže užívať NAC, prípadne ACC?

Môže sa užívať extrakt z olivových listov, oreganový olej, samento a NAC užívať spolu? a ako dlho?

knaja

RNG, to s tymi vnucatami mas pravdu. Aj ten nas asi nieco zas doniesol zo skolky a aj dcera je chora a moja mama dokonca po dlhych rokoch berie atb a ma bronchitidu. 3 roky doma bol zdravy a teraz kazdu chvilu je doma. Ten lecitin si zadovazim aj pre seba aj K2. Dakujem za rady.
Ozaj a tie chvilkove pobolievania pri serrapeptaze, to si myslim, ze sa tam odplavuju nanosy a mozno som vnimavejsia.
Pribuznej cesnak do nosa poradila lekarka ORL, lebo mala ist na operaciu, mali jej vysekavat nejake pripecky v nose, tak jej poradila toto a este vymastit hlboko ako sa da nosove dierky maslom ci brav.mastou a naozaj ju to zachranilo od operacie.

RNG

Katy 350, nie GSE ale citricidal, profesional use. To je ten, co ma na sebe napisane, ze obsahuje quaternialne zluceniny. Ine citricidaly, citrovitaly GSE atd nekupuj, su ucinne totiz len malicky zlomok praveho citricidalu s obsahom quaternialnych zlucenin.

RNG

mata, paraziquantel je obvykle ucinny aj uz v jedinej davke. Takze neviem, co mas.
Na tie frekvencne diagnostiky sa neda velmi spoliehat.

RNG

Kajulka 6, atb nie su silnejsie prostriedky, nez to co ma priroda.To si len lekari myslia, ktori maju zo skol vedomposti len o farmaceutickycy liekoch.
Ja som za poslednych 20 rokov s vynimkou 6 dni v nemocnici na operacii nedal do seba ziadny liekl ziadne atb a nakazy hornycy dychacichj ciest mam od malicka hodne casto. Teraz sa s nimi podelia moje zlate vnucata. Aj minuly tyzden mi to znovu dali dodnes sa branim. A bola to kombinacia nejakeho noveho virusu a obvyklych hlienovych infekcii, takze mi to trva uz 4 den potlacat.
Oregana treba brat toko, aby davka carvacrolu v nom bola 3 x 200 mg.
GSE dnes neobsahuje quaternialne zluceniny, tj je len maly zlomok tak ucinny. Zozen si citricidal profesional napr z Hoogle, co tie quaternialne zluceniny obsahuje
Ked to nemas na flasi napisane, tak to tam zarucene nie je.
Ja tiez uz 4 dejn bojujem s nejakou komplexnou nakazou, co som dostal minuly tyden od mojich vnuicat, je to zrejme kombinacia nejakeho noveho virusu, a beznycy hlienovych infekcii, mozno aj ineho. Takze k oreganovemu oleju NAC serrapaptazxe a kvapkam roztoku citricidalu do nosa som musel pridat aj antiviralny chaparal a collostrum, lebo som zacal mat dokonca zvysenu teplotu, co sa u mna pri tak intenzivnej obrane zriedkavo stava. Takze utok bol besny, virus tam bol, lebo mi to uplne znicilo vyrobu kyselin a kedze som netusil nic, a nezobrl som si viacv nez normalne 2 kapsule kyselin, dostal som otravu zaludka. To som vyriesil koloidnou striebornou vodou, ale tie jedy , co sa tam vytvorili a absorbovali do tela ma oslabili a tak nestacili obvykle 2-3 dni na potlacenie tychto nakaz. Az dnes som potlacil tecenie z nosa a hnacky, co boli z tych jedov z pokazeneho zaludka.
Zajtra iste budem OK. Majhorsie je , ze ked mam takuto nakazu ozve sa miniekedy aj chrbat a to trva 2 tyzdne, kym sa to vyhoji. Otrava + mikroby=zapaly=reumaticke bolesti

RNG

Knaja, pozor s tym cesnakom, Pred vyse 40 rokmi som si dal cesnak do nosa a odvtedy mam sliznicu natolko vytencenu/odleptanu , ze sa mi krv pusti kedykolvek.
Inac serrapeptaza ti nemoze sposobovat ziadne bolesti ran, ja som po mojej operacii zlcnika(34 stychov) zacal brat serrapeptazu asi po 2 tyzdnoch a to v davkach 3 x 120 000 IU.
Antioxidant niwe je hrozno, ale vytazok z jeho zrniek, tj Grape seed extract. Davka je 200 mg proantokyanidov. Ale toto samotne nie je dost, treba aj ine antioxidanty, najma bioflavonoidy, vitamin C a E, pripadne aj ine.Krehke cievy su od usadenin na nich a to su oxidovane tuky a tukovobielkovinne latky, co pomoze dat dole lecitin ale aj mineraly, kalcifikaty, na co zas pomoze chelacia , tiez vitaminy D-3 a K-2, co premiestnia kalcifikaty z makkeho tkaniva tam, kam patria, tj do kosti.